turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 6 sayfa var BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu
55 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member system - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    706 Toplam

Standart Cevap: sizce en dogru haber kanalı hangisi ?

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    devir teknoloji devri ne diye sokaklarda yürüyüp boşuna biber gazı yiyeyim. oturuyorum evime çayımı alıyorum

devir sokaklarda yürüme devri değil karşındakiyle bilek güreşi yapacağına başka yerlerde savaş. hoş bizim vatandaşlar twitır facebok ta yazı yazınca kendini kahraman zannediyor.

da bugün 1milyar dolar borsadan çekildi işte kavga buna denir. yani bunların mücadeleleri para elden gitmesin.

yiğit bulut mu ne bi haberci var kına yakın babında 1 milyarın uçtuğunu yazmış hemen. benimde aklıma bi hınzırlık geldi de onu doğuran anaya yazık günahı ne.

dini imanı para olanın onuru yoktur.

unuttum birde bankaların kredi faiz oranlarıda yükselivermiş birden.

eeeee ne demmişler hesapsız kasap ne bıçak bırakır ne masat. zamanında millete çektirdiler kredileri millet afedersiniz it gibi köpek gibi bankalar için çalıştı. bankaların keyfi gıcırdı
    az biraz daha görelim millet borçlarını ödeyemesin.
    o yiğit bulut denen zat sorosun çocuğudur. Ülkedeki manipülasyonlarda parmağı varmıdır yokmudur biraz googleden araştırın bulursunuz.

Haber Olarak Reutersi takip ediyorum. Cnn, haberturk ve ntv sermayenin kanalı olduğu için halka doğru söylemiyorlar çoğu zaman. Dışardan ülkeye bakmak daha güzel oluyor
    Ölüm Maden İşinin Fıtratında Varsa İstifada Siyasetin Fıtratında Var...

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı system Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    o yiğit bulut denen zat sorosun çocuğudur. Ülkedeki manipülasyonlarda parmağı varmıdır yokmudur biraz googleden araştırın bulursunuz.

Haber Olarak Reutersi takip ediyorum. Cnn, haberturk ve ntv sermayenin kanalı olduğu için halka doğru söylemiyorlar çoğu zaman. Dışardan ülkeye bakmak daha güzel oluyor
    reuters konusunda kesinlikle haklısın bugun sky turkte gazeteciler kendi itiraf etti ogle 15 e kadar hic bir haber kanalında yayınlanmadı bu konuda gazeteciler sınıfta kaldı dedi
    ntv nin buyuk yatırımları var o yuzden ters dusmedigi soylendi bu yatırımlar arasında acaba digiturkun satısıda var mı ?
    ntv aldıgı ihalelerden dolayı susmus olmasına ragmen yapılan eylemi canlı yayından vererek haberci oldugunu hatırlamıstır buda gazetecilik adına guzel bir olaydır

birileri reklam vermeyecek diye kominist rusya gibi mi olacagız ?
    rusya koministken tum kanallar devlete aitti ve asla haberlerde bir cinayet bir eylem vs kotu bir haberden soz edilmedi 40 yıl boyunca bizde 1 gun rotar yapmıs cok degildir sanırım

konu ne yasananlar nede sokaktaki vatandas baslıktada yazdıgım gibi reyhanlıdaki saldırıyı ilk veren kanal nasıl oluyorda euronews oluyor ?
    orada hukumeti hedef alan bir kitle yoktu orada turkiyeye yapılmıs bir saldırı vardı ulkemize yapılan saldırılarıda yabancı kanallardan mı izleyecegiz ?

eger gercekten tarafsız haber yapan bir kanal varsa destegimizi onu izleyerek gostermeliyiz

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    reuters konusunda kesinlikle haklısın bugun sky turkte gazeteciler kendi itiraf etti ogle 15 e kadar hic bir haber kanalında yayınlanmadı bu konuda gazeteciler sınıfta kaldı dedi
    ntv nin buyuk yatırımları var o yuzden ters dusmedigi soylendi bu yatırımlar arasında acaba digiturkun satısıda var mı ?
    ntv aldıgı ihalelerden dolayı susmus olmasına ragmen yapılan eylemi canlı yayından vererek haberci oldugunu hatırlamıstır buda gazetecilik adına guzel bir olaydır

birileri reklam vermeyecek diye kominist rusya gibi mi olacagız ?
    rusya koministken tum kanallar devlete aitti ve asla haberlerde bir cinayet bir eylem vs kotu bir haberden soz edilmedi 40 yıl boyunca bizde 1 gun rotar yapmıs cok degildir sanırım

konu ne yasananlar nede sokaktaki vatandas baslıktada yazdıgım gibi reyhanlıdaki saldırıyı ilk veren kanal nasıl oluyorda euronews oluyor ?
    orada hukumeti hedef alan bir kitle yoktu orada turkiyeye yapılmıs bir saldırı vardı ulkemize yapılan saldırılarıda yabancı kanallardan mı izleyecegiz ?

eger gercekten tarafsız haber yapan bir kanal varsa destegimizi onu izleyerek gostermeliyiz
    öyle yaparsak cebimize ne girecek?
    kaç megapixel kamerayla çekiyor routers haberleri HD mi?
    ben haber maber kanalı bilmem evlendirme programı seyrederim hürrem sultan hangi kanaldaysa onu izlerim. birde fenerbahçe maçını kim veriyorsa onu izlerim. birde iphone umla çektiğim videoları facebook a koyar onu izlerim.
    gerisi kim ölmüş kim kalmış beni ilgilendirmez.

zaten ilgilenirsem ben bu ülke için kötü bir vatandaş olurum.

haber demişken şimdi sendikalar inecek meydanlara.

bi konuya açıklık getireyim ben akp karşıtı birisi değilim. chp lide değilim. ama akp ve benzeri leri sayesinde yıllardır bu ülkeyi uyutanların karşıtıyım.

geçen gün burda çok tuhaf bi olay oldu
    içki içmeyen ben istanbuldaki olayları protesto ederken hangi içki içilen mekanın önünden geçtiysem adamların ruhları duymuyordu ve her mekan full doluydu.
    Konu tybet tarafından (4.06.2013 Saat 03:24 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    öyle yaparsak cebimize ne girecek?
    kaç megapixel kamerayla çekiyor routers haberleri HD mi?
    ben haber maber kanalı bilmem evlendirme programı seyrederim hürrem sultan hangi kanaldaysa onu izlerim. birde fenerbahçe maçını kim veriyorsa onu izlerim. birde iphone umla çektiğim videoları facebook a koyar onu izlerim.
    gerisi kim ölmüş kim kalmış beni ilgilendirmez.

zaten ilgilenirsem ben bu ülke için kötü bir vatandaş olurum.

haber demişken şimdi sendikalar inecek meydanlara.

bi konuya açıklık getireyim ben akp karşıtı birisi değilim. chp lide değilim. ama akp ve benzeri leri sayesinde yıllardır bu ülkeyi uyutanların karşıtıyım.

geçen gün burda çok tuhaf bi olay oldu
    içki içmeyen ben istanbuldaki olayları protesto ederken hangi içki içilen mekanın önünden geçtiysem adamların ruhları duymuyordu ve her mekan full doluydu.
    insanlar birseyleri umursarlar yada umursamazlar tepki gosterirler yada alkıslarlar herkesin kendine ait bir dusuncesi vardır saygı duyuyorum

ama konu habere geldigini ismi haber kanalı olan bir televizyondan haber gormek isterim haftasonuydu yazlıkta denize girdik calısamadık o yuzden national geo ya donustuk demek bir mazeret degil

zoruma giden neden herseyi ilk yabancı kanallardan ogrenmek zorundayız ?

yabancı kanallar yalan yanlıs haber yaptı diye protesto edenlerde var iyide biz hic haber vermedik buda garip degil mi ?
    madem yabancı kanallar yalan yanlıs haber yapıyor bizim dogru haber yapmamız gerekmez mi ?

ntv uzun yıllardır guvenilir haber verdigine inandıgım kanallardan biridir tum dunya basınında madara olmasına ragmen protestocuları canlı yayınlayarak tarafsızlıgını birkez daha kanıtlamıstır

son yasınılanlarda tum turk haber kanallarının sınıfta kaldıgı bir gercek bundan bir ders cıkartacaklardır genel konusacak olursak ntv nin herseye ragmen tarafsız olduguna inanıyorum
    ama tek tercih hakkımı cnnturk ten yana kullanıyorum

Senior Member cumali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    26 Toplam

Son olaylardan sonra cesaretinden dolayi "Halk Tv" diyorum..

Senior Member Digital - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    341 Toplam

Halk TV geliyor nedense aklıma sadece..

Senior Member tolgahanbrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Alıntı Digital Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Halk TV geliyor nedense aklıma sadece..
    valla sabah sabah beni güldürdün ALLAHcc seni güldürsün valla alemsin..halk=chp 7/24 chp progandası bumu tarafsızlık..

Vip Member hasre59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    137 Toplam

HalkTv....

Vip Member hasre59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    137 Toplam

Alıntı tolgahanbrs Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    valla sabah sabah beni güldürdün ALLAHcc seni güldürsün valla alemsin..halk=chp 7/24 chp progandası bumu tarafsızlık..

Bütün ulusal kanalların iktidarın borazanlığını yaptığı ortamda muhalefetede bir kanal düşün yaniii..

Member has35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    347 Toplam

Alıntı hasre59 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bütün ulusal kanalların iktidarın borazanlığını yaptığı ortamda muhalefetede bir kanal düşün yaniii..
    aynen kardeşim katılıyorum sana..

2. sayfa - 6 sayfa var BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu