turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

Sonuçlar: Gezi Parkı Eylemlerinde Haklı Taraf Hangisi?

Katılımcı sayısı
48. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Eylem yapan halk haklı

28 58.33%
  • Devlet haklı

16 33.33%
  • İki taraf ta haklı

0 0%
  • İki taraf ta haksız

4 8.33%
1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu
21 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member Digital - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    341 Toplam

Standart Gezi Parkı Eylemleri nde Kim Haklı ?

Malum gündemin en önemli konusu bu.Heryerde hatta dünyada İstanbul Taksim deki eylemler konuşuluyor ve eylem artık ulusal bir hale dönüştü.Siz bu eylemlerde kimi destekliyorsunuz?
    Ankette kimlerin hangi şıkka oy verdiği görünmeyecektir.Sebebi isteyen kişilerin görüşlerini saklayabilmelerini sağlamaktır.Anket süresi eylemin bitiş tarihi belli olmadığından süresiz ayarlanmıştır.Aşırı siyasete girip birbirinizi kırmamanızı rica ediyorum sizlerden.
    AlıntıAlıntı

Senior Member swallow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    79 Toplam

Standart Cevap: Gezi Parkı Eylemleri nde Kim Haklı ?

şuan için ankete katılmayı düşünmüyorum
    sebebi bu hareketin kim yada kimler ne gibi gelişmelere yolaçmak için başlatıldığı arkasında kimlerin olduğu gibi soruların yanıtları bulunduktan sonra net bir biçimde ankete katılım daha doğru yönde olur
    şuan için anket doldurmak yanlış geliyor
    hele bulutlar bir dağılsın daha net görelim ne olduğunu
    kıla tüye takmamak gerek
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

dragonbig (8.06.2013)

Member casper02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

AKDADAŞLAR nedir buuu??? SİYASET MEYDANINA döndü bu forum. lütfen acın bi siyası forum tartışın orda, hatta tüm demokratik hakkınızı kulanın, girin secimlere.birbirinizi kırma noktasına geldiniz. LÜTFEN , bizlerin bir KÜLTÜRÜ var ,ve bu SEVGİ, SAYGI VE HOŞGÖRÜDEN başlar. SAYGILARIMLA
    AlıntıAlıntı

Vip Member fbsakird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    5.752 Toplam

Forum yönetiminden ricam siyasi konular acmayalim ve ortami dahada germeyelim,
    TDW forum insanlara faydali seyler sunarak bugune kadar geldi.
    Bugunden sonra siyasi konularla forumun gelecegiyle oynanmasina izin vermeyin.
    Her kesimden anlayis bekliyorum bu konularda.
    saygilar @fbsakird
    Konu fbsakird tarafından (8.06.2013 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.

AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

casper02 (8.06.2013)

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı fbsakird Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    tdw forum insanlara faydali seyler sunarak bugune kadar geldi.
    saygilar @fbsakird

siyasi olaylarla ülke bugün bu konuma gelmiş
    biz bikaç siyasi konu tartışmışız forumda çokmu?

fikrin varsa buyur yaz.
    geçendeki gibi 30 kupona alınmadı bu vatan gibi copy paste yapma ama
    öyle şeyleri copy paste yapıp koyarsan öyle şiirlerin gerçek yazanları çıkıverir biranda.

gezi parkı olayları dün dediğim gibi kafam allak bullak. ilk gün eylemde olanların masum olduğu gerçek de sonrasında tıpkı göstericilerin üstüne gaz sıkılması gibi ülkenin üzerine gaz sıkılmış vaziyette toz duman baya bi karışık bende cevap vermiyorum.
    Konu tybet tarafından (8.06.2013 Saat 12:38 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

Banned mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    39.960 Toplam

Alıntı fbsakird Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    saygilar @fbsakird
    Konuların hepsi açık kalıcak. Ben konuları okuyorum takip ediyorum hepsini.

Yazılanlar ne kadar seviyeli ve bilinçli yazılıyor anlatamam. Aramızda gerçekten bilipte konuşanlarda var.

Siyasi konular forum kuralları dahilinde tartışılabilir, konuşulabilir.
    AlıntıAlıntı

9. Teşekkür edenler:

byturan (8.06.2013)

0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Bak güzel Arkadaşım, YURDUM İNSANLARI yaralanıyor, ve hatta ÖLENLER var. ATAMIZ ve ATALARIMIZ , böyle ölümler ve yaralanmalar olmasın diye ,DEMOKRASIYI ülkemize getirmişlerdir.
    İNSANLARIMIZ MEDENİ BİR ŞEKİLDE, KAVGASIZ VE GÜRÜLTÜSÜZ ÜLKEYİ YÖNETSİN DİYE.
    TARAF OLAN ŞUNU YAPACAĞIZ DER.
    KARŞIT OLANDA BİZ ,ÖYLE DEĞİLDE BÖYLE BİŞEY YAPACAĞIZ DER.
    YURDUM İNSANIDA KARAR VERİR. SİSTEM BU
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Ve sizlere bi arkadaş olarak sadece şunu diyeyim.

şu an geziparkında ve ülkenin bircok yerinde, kalabalık bir kesim şeriyat icin veya diktatörlük icin sokaklarda olsaydı.kabul edermiydiniz???????
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. MASALİ42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    14.197 Toplam

saygilar @fbsakird
    arkadaslar medenı ınsanlar olarak tartısmaktan nıye korkalımki.ve bu tartısmalarla forumun gelecegıyle nıye nasıl oynansınki.ya lutfen bırakın mıllete şu korku salma polıtıkasını .

gezi olayları bence tekbir gorus ve sıyasettekı ınsanların katıldıgı bır olay degıl.hıc bırbırı ıle aynı goruste bıle olmayan ınsanların destek verdıgı bır olay.
    bu ınsanların ıcınde 750 tl gıbı gulunc bır emeklı maası alanından , 5 cocuk yapana kolay emeklılık kıyagı saglayan yasaya kızan kısılerden, surıye ıle aramızdakı olaylara tepkı verenınden ,acılım polıtıkası ,demokratık cozum polıtıkası ve buna benzer bırcok sebepden dolayı alınan kararlara tepki verenlerın patlama noktasına gelmesınden kaynaklanan bır olaydır dıye dusunuyorum.

bakınız allah askına adamların daha dun yaptıkları acıklamalara.resmen tehdıt edıyorlar artık.bu verılen tavızlerın sonucu sızce nereye gıder.allah askına bakınız asagıdakı dun televızyonlarda yaptıkları acıklamara.(bu arada gezı olaylarına takılı kalıp memlekette neler olup bıttıgındende bıhaber kalmayalım)

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

byturan (8.06.2013)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

tepki vermek kadar demokratik birsey olabilir mi ?
    tartısmakta demokrasinin bir urunu sen karsındakine saygı goster ki karsındakide sana saygı gostersin

taraftarlık icimize islemis kendimize ait bir dusuncemiz yok mu ? neyiz biz robot mu ?
    chp yi tutuyorsak o haklıdır akp yi tutuyorsak o haklıdır fenerbahceyi tutuyorsak onun haklı olduklarını konusalım galatasarayı tutuyorsak onun haklı oldugunu konusalım
    ama konusmuyoruz ki taraftarı oldugumuz neyse onu savunuyoruz

kendimize ait bir fikrimiz olmalı bunuda soylemekten cekinmemeliyiz
    akp polis haklı orantısız guc kullanmadı diyorsa eyvallah benim fikrim kullandıgı yonunde hatta gereksiz bir sekilde kullandı tepkim onadır o meydanlarda kimin oldugunun
    hic bir onemi yok benim icin bugun onlara kullanıldıysa yarın bana kullanılmayacagının garantisi yok

akp nin yaptıklarını her zaman taktir ettim tum avrupa krizle bogusuyorken biz aynı oranda hissetmedik bu buyuk bir ekonomik zaferdir bunu alkıslıyorum ancak haksız oldugundada
    elestiriyorum bu sahsi fikrimdir begenirsiniz begenmezsiniz sonucta Allah bana bir akıl vermis ben yasanılanların aklıma yatmadıgını savunuyorum

yorum yapacak arkadaslardan ricam kapalı gozluk takmadan aklından vicdanından ne geciyorsa onu yazsınlar sonucta bir yarıs yok kimse kimseyi yargılamıyor kimse kazanmayacak
    3 vatandasımız hayatını kaybetti 6 vatandasımız kor oldu bunlar yasanmaması gereken olaylardı bunlardan herkesin ders almasını umuyorum
    saygılarımla,
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu