turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
40 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Cevap: Re: Cevap: Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

Alıntı kemen Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Nato ya girmek sucdu madem , astiktan sonra ciksaydin ya iktidar ve imkanlar eline gecmisti...kim durdurdu seni.

bilmis bilmis konusuyon..

Hernedense sol görüslü kisiler ve Rus yanlisi ülkeler Natoya bir hayli karsi...

Türkiye Natoyla birlikte Korede kominizme karsi oldugunu tüm dünyaya ilan etmistir verdigi mücadeleyle..

Natodan Emperyalist güc diye bahsederken kendilerini ak sütten cikmis kasik gibi lanse ediyorlar Türk düsmani Moskof.

Arti hic kimse kimsenin mandasi altina girmis degil ,

manda ariyorsan Taksim Capulcularinin ellerindeki bayraklara bak...kim kimin mandaligini Kabul etmis , gayet acik görürsünüz.

Rahmetli Menderesi iste böyle iftiralarla katlettiler , bu Millet unutmaz !
    bak şunu unutma dünyada iki tuhaf millet var
    1) Türkler
    2) Ruslar
    bu bilimle kanıtlanmıştır. bu ikisinin ne zaman ne yapacaklarını kestirmek oldukça güç

sen yüzyıllar boyu annneciğim Türkler geliyor diye korkanların kurduğu amerika himayesi altına girmekten mutluysan bana halt etmek düşer

Unutmadan bişey daha hep bu para konusu geçiyor dünyanın en borçlu ülkesi amerika
    borçsuz ülkesinden biri bae

şimdi sizin deyişinizle amerikada yaşamamalıyız bae de yaşamalıyız.
    Konu tybet tarafından (14.06.2013 Saat 01:56 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30.025 Toplam

Standart Cevap: Menderes Dün Halka Hitap Etti

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    yav berkenkey adnan menderes mason du yani yahudilerin hizmetçisi şimdi çıkıp yaraları kaşımak derdinde değilim ama yani yahudilere hizmet etmeyi bir hayat felsefesi edinmiş birine ayetlerden alıntı vermek. müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibi birşey.
    “Mesele sadece Menderes meselesi, Tayyip Erdoğan meselesi değil arkadaş, sen hala anlamadın mı? Hadi uyan”

Senior Member system - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    706 Toplam

Alıntı kemen Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Nato ya girmek sucdu madem , astiktan sonra ciksaydin ya iktidar ve imkanlar eline gecmisti...kim durdurdu seni.

bilmis bilmis konusuyon..

Hernedense sol görüslü kisiler ve Rus yanlisi ülkeler Natoya bir hayli karsi...

Türkiye Natoyla birlikte Korede kominizme karsi oldugunu tüm dünyaya ilan etmistir verdigi mücadeleyle..

Natodan Emperyalist güc diye bahsederken kendilerini ak sütten cikmis kasik gibi lanse ediyorlar Türk düsmani Moskof.

Arti hic kimse kimsenin mandasi altina girmis degil ,

manda ariyorsan Taksim Capulcularinin ellerindeki bayraklara bak...kim kimin mandaligini Kabul etmis , gayet acik görürsünüz.

Rahmetli Menderesi iste böyle iftiralarla katlettiler , bu Millet unutmaz !

Allahim yardim et !!!

Alıntı system Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Amin duaların kabul olur inşallah Gerçekten de yardıma ihtiyacın var
    Dün yardım dualarına amin demiştim inşallah iyileşmişsindir diyecektim ama görüyorum ki hala iyileşememişsin Allah acil şifalar versin

Yukarıdaki yazdıklarını birdaha okursan amerikanın çıkarları için korede savaşmayı savunduğunu, komünizme karşı olduğunu yazmışsın. Komünizme karşı olurken emperyalizmin piyonu olduğunun farkındamısın biraz mantık biraz düşünce diyorum. Millete sağduyu çağrısı yapacağınıza birazda kendinize akıl fikir çağrısı yapın
    Ölüm Maden İşinin Fıtratında Varsa İstifada Siyasetin Fıtratında Var...

0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı berkenkey Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    “Mesele sadece Menderes meselesi, Tayyip Erdoğan meselesi değil arkadaş, sen hala anlamadın mı? Hadi uyan”

yeni çay demledim tavşan kanı

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

izliyorum

bu arada kurtlar vadisi hepten iktidara çalışmıyormuş memati ile
    çakırın karısı da geziparkındalar. ondan öldürüldüler heral kurtlar vadisinde.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

Member kemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Standart Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bak şunu unutma dünyada iki tuhaf millet var
    1) Türkler
    2) Ruslar
    bu bilimle kanıtlanmıştır. bu ikisinin ne zaman ne yapacaklarını kestirmek oldukça güç

sen yüzyıllar boyu annneciğim Türkler geliyor diye korkanların kurduğu amerika himayesi altına girmekten mutluysan bana halt etmek düşer

Unutmadan bişey daha hep bu para konusu geçiyor dünyanın en borçlu ülkesi amerika
    borçsuz ülkesinden biri bae

şimdi sizin deyişinizle amerikada yaşamamalıyız bae de yaşamalıyız.

bilince bak , hayran kaldim...

peki bu Amerikan mandaligi yolculuguna hangi hükümetle basladik dersin acaba ?? ( bak bu kadarini ben bile beklemiyordum )

Senior Member korgpa80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Alıntı system Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Dün yardım dualarına amin demiştim inşallah iyileşmişsindir diyecektim ama görüyorum ki hala iyileşememişsin Allah acil şifalar versin

Yukarıdaki yazdıklarını birdaha okursan amerikanın çıkarları için korede savaşmayı savunduğunu, komünizme karşı olduğunu yazmışsın. Komünizme karşı olurken emperyalizmin piyonu olduğunun farkındamısın biraz mantık biraz düşünce diyorum. Millete sağduyu çağrısı yapacağınıza birazda kendinize akıl fikir çağrısı yapın
    kardeşim system murat 124 otomobili formula1 yarışına katılırsa bazılarının gerçekleri görmesi de bunun gibi bişi.canını yorma.bu tipler bugün böyle, yarın başka hükümet gelir onun düdüğünü öttürür.yaşım 59 biz nelerini gördük.gerçekler sıkıntıla olsa bir gün su yüzüne çıkar.kimler geldi kimler geçti

Senior Member system - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    706 Toplam

yeni çay demledim tavşan kanı

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

izliyorum

bu arada kurtlar vadisi hepten iktidara çalışmıyormuş memati ile
    çakırın karısı da geziparkındalar. ondan öldürüldüler heral kurtlar vadisinde.
    Sanatçılar olayına ben çok takıldım ve çok güldüm. Başbakanın temsilci olarak çağırdığı sanatçılara bakın, hiçbirinin gezi parkıyla alakası yok ama onları temsilci diye çağırıp görüş alıyor Helede necati şaşmaz gibi türkçe katili, öznesiyle yüklemi birbirine küs bir adamı çağırıyor

Çapul Tv kendi medyasını oluşturmuş valla helal olsun
    Ölüm Maden İşinin Fıtratında Varsa İstifada Siyasetin Fıtratında Var...

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30.025 Toplam

Alıntı korgpa80 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    kurandan aldığın sureye aynen katılıyorum.fakat bu sure takkiye yapanlar için amansız bir uyarıdır. işte yine misyonunuz gereği kuranı şu anki siyasi çalkantıya alet edecek kadar gözünüz kara.hala dinden medet umarak siyaset yaparak allahımın gözünde ahiret olduğunu hatırlatırım.
    kutsal dinimizi kurandan alıntılar yaparak siyasete alet ettiğiniz için sizi kınıyorum
    Ben sizi anlamıyorum !

Siz beni Allah a havale edip, suçlayacaksınız, bende susacağım öylemi ?

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır!

0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

bilince bak , hayran kaldim...

peki bu Amerikan mandaligi yolculuguna hangi hükümetle basladik dersin acaba ?? ( bak bu kadarini ben bile beklemiyordum )
    oooo kemen

şimdi senle saatlerce sürecek bir tartışmaya girerdim ama değmez. haaaa zeka seviyemi ölçmek gibi bir niyetin varsa hiç yanaşma çünkü
    ben aptalın tekiyim.
    söverler”.

Member kemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Standart Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

Saglik dedinde ...halüzinasyon felan ne oluyor...gecmis olsun.

yazdiklarimi okumak degil anlamak marifet , biz ne anlatiyoruz sen ne anliyorsun...

sen ne anliyorsun biz ne anlatiyoruz...

tipik laf dönder , kelime oyunu felan iste...

tekrar gecmis olsun..

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu