turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234
40 sonuçtan 31 ile 40 arası
    Member kemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Standart Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    oooo kemen

şimdi senle saatlerce sürecek bir tartışmaya girerdim ama değmez. haaaa zeka seviyemi ölçmek gibi bir niyetin varsa hiç yanaşma çünkü
    ben aptalın tekiyim.
    benim de niyetim yok , isten geldim yorgunum , dedigin gibi uykusuz kaldigima degmez .

Senior Member system - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    706 Toplam

Standart Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

Alıntı kemen Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Saglik dedinde ...halüzinasyon felan ne oluyor...gecmis olsun.

yazdiklarimi okumak degil anlamak marifet , biz ne anlatiyoruz sen ne anliyorsun...

sen ne anliyorsun biz ne anlatiyoruz...

tipik laf dönder , kelime oyunu felan iste...

tekrar gecmis olsun..
    Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    oooo kemen

şimdi senle saatlerce sürecek bir tartışmaya girerdim ama değmez. haaaa zeka seviyemi ölçmek gibi bir niyetin varsa hiç yanaşma çünkü
    ben aptalın tekiyim.
    Ben cevap vermiyim tybet usta yerime cevaplamış seni
    Ölüm Maden İşinin Fıtratında Varsa İstifada Siyasetin Fıtratında Var...

0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Standart Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

Alıntı korgpa80 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    kardeşim system murat 124 otomobili formula1 yarışına katılırsa bazılarının gerçekleri görmesi de bunun gibi bişi.canını yorma.bu tipler bugün böyle, yarın başka hükümet gelir onun düdüğünü öttürür.yaşım 59 biz nelerini gördük.gerçekler sıkıntıla olsa bir gün su yüzüne çıkar.kimler geldi kimler geçti
    Hocam madem cok seyler gördün , su üclü koalisyonlari , kasetli Baykali , Kemal Dervisleri bir daha yadette bizlerde dinleyelim gecmiste neler olmus bir hatirlayalim.

0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Standart Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

Alıntı system Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ben cevap vermiyim tybet usta yerime cevaplamış seni

en son sözü ben söylemisim , es gecmissin...oysa senide kapsiyordu...

neyse gece vaktidir ...

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    30.025 Toplam

Standart Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

Alıntı kemen Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    benim de niyetim yok , isten geldim yorgunum , dedigin gibi uykusuz kaldigima degmez .
    Arkadaşım zaten tartışmaya filan girilmez bu arkadaşlarla.

Bunların ortak özelliği,

- Muhaliftirler, sadece suçlarlar, çözüm önerileri yoktur,

- Laf kalabalığını severler, fakat söylediklerinde elle tutulur birşey yoktur,

- Söylediklerinin inandırıcı olması için, parti tutmadıklarını ve tarafsız olduklarını söylerler, fakat fanatiktirler,

...
    ....

Önce suçlarlar,
    takmazsan, dalga geçmeye çalışırlar,
    yine takmazsan, küfre başlarlar.

Yani malum kafanın Standart Prosedürü.

6. Teşekkür edenler:

kemen (14.06.2013)

0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Standart Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

haydin iyi geceler ,

fazla takilmayin yoksa yarin Cumayi kacirirsiniz...

Simdiden hayirli Cumalar .

Senior Member system - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    706 Toplam

Standart Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

en son sözü ben söylemisim , es gecmissin...oysa senide kapsiyordu...

neyse gece vaktidir ...
    Kemen seni Necati Şaşmaza nam-ı diğer Polat Alemdara havale ediyorum.

Alıntı berkenkey Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaşım zaten tartışmaya filan girilmez bu arkadaşlarla.

Bunların ortak özelliği,

- Muhaliftirler, sadece suçlarlar, çözüm önerileri yoktur,

- Laf kalabalığını severler, fakat söylediklerinde elle tutulur birşey yoktur,

- Söylediklerinin inandırıcı olması için, parti tutmadıklarını ve tarafsız olduklarını söylerler, fakat fanatiktirler,

...
    ....

Önce suçlarlar,
    takmazsan, dalga geçmeye çalışırlar,
    yine takmazsan, küfre başlarlar.

Yani malum kafanın Standart Prosedürü.
    Sevgili Berkenkey...

Kendi özelliklerini yazmana gerek yoktu biz seni zaten tanıyoruz
    Ölüm Maden İşinin Fıtratında Varsa İstifada Siyasetin Fıtratında Var...

Senior Member korgpa80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Menderes Dün Halka Hitap Etti

Hocam madem cok seyler gördün , su üclü koalisyonlari , kasetli Baykali , Kemal Dervisleri bir daha yadette bizlerde dinleyelim gecmiste neler olmus bir hatirlayalim.
    kemen kardeşim o bahsettiklerinin dışında da ne dolaplar döndü bu memlekette.hepsini anlatsam ansiklopedi olur.

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Cevap: Menderes Dün Halka Hitap Etti

bilince bak , hayran kaldim...

peki bu Amerikan mandaligi yolculuguna hangi hükümetle basladik dersin acaba ?? ( bak bu kadarini ben bile beklemiyordum )
    oooo kemen

ben aptalın tekiyim.

@ system birkez daha gördükki internet savaşları dünyada büyük yer kaplayacak. bugün her an fırtınalar kopan taksim geziparkı gibi yerlerin göbeğinde hemencecik tv yayını kurabiliyorsun.
    geçende espri ile karışık mobese kameraları demiştim.
    buyrun onlardan bir örnek mobese kameradan daha kötü bir kamera ve insanlar an be an olanları paylaşıyorlar.

burda durum böyleyken uydudan yayın yapan digitürk zaman zaman cnn türkiyeden yayına başladığında yayını kapatıyor. yani paramızla rezil olmak buna deniyor.

berkenkey ivedilikle çapul tv yi turkvod a eklemeni öneririm.
    ben nstreamvod uma ekledim
    iptvlist updaterimede ekledim.

arkadaşlar internet kesintisi yazdığımı yinede kopyalayam dedim deminki mesajım.

@ berkenkey alınma işte sende bu ülkenin vatandaaşısın bende vatandaşıyım sende ülkeni seviyorsun bende önemli olan kalp kırmamak ve fikir sahibi olmamaktansa karşı fikir sahibi olmayı yeğlerim.

burda tutup saatlerce ekonomik politika anlatacak değilim. ben bir ekonomist değilim.

Laf kalabalığını severler, fakat söylediklerinde elle tutulur birşey yoktur,

oooo iyi uçmuşun sen yav

biz haklının yanındayız mazlumun yanındayız. hiçbir zaman güçlünün tarafını tutmadık
    güçlünün tarafını tutmamak fanatiklikse ben en büyük fanatiğim.

hatırlarsan burda aramisle tartışmanın birinde sana destek verdiğim için aramis bana inek demişti
    bende olayım deyivermiştim.

tayyip erdoğan hapisteyken yine ben onun okuduğu şiirleri dinlerdim
    zindan iki hece mehmetim lafta
    baba katiliyle baban bir safta
    halime bakıpta yanma mehmetim kavuşmakmı daha ölmedim.

o zamanlar tayyip erdoğan mazlumdu. haksızlık yapılmıştı
    ve biz tam destek vermiştik ona.
    şimdi ise tayyip erdoğan bir zamanlar kendisinin olduğu mazlumluğa başkaları düşüyor. ve zalim tayyip erdoğansa krşı durmayalımda oh olmuş mu diyelim.

şimdi bizler tayyip e karşı okuyoruz
    Mehmed'im, sevinin, başlar yüksekte!
    Ölsek de sevinin, eve dönsek de!
    Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
    Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir!
    Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir
    Konu tybet tarafından (14.06.2013 Saat 03:27 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    680 Toplam

Standart Cevap: Menderes Dün Halka Hitap Etti

7. Forumda siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz.
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana

4. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234