turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Senior Member aferin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    845 Toplam

Standart Sese estetik getiren hoparlör satışta!

Ses kalitesiyle olduğu kadar etkileyici görünümüyle odanızı süsleyen bu hoparlörlerle tanışmalısınız

Bang & Olufsen yeni BeoLab 14 surround hoparlör sistemini satışa sundu. BeoLab 14 surround hoparlör sistemi, kompakt estetiği ile ev ve ofislerde yer kaplamadan üst düzey surround performans keyfini yaşam alanlarına taşıyor. Üstün akustik özelliğe sahip bu yeni sistem, sadece Bang & Olufsen TV'lerle değil, tüm televizyonlarla uyumlu olarak çalışıyor.

Bang & Olufsen BeoLab 14 surround hoparlör sistemi, bir taşla iki kuş vuruyor. Zarif tasarımı, esnek yerleştirme seçenekleri ve akustik özelliğiyle, mekanların iç tasarımından ödün vermeden iyi bir ses sistemi kurmaya olanak tanıyor. Danimarkalı ses mühendisleri tarafından geliştirilen sistem, üstün Bang & Olufsen performansını sağlarken, aynı zamanda mekanlara fark katan bir şıklığa ve yalınlığa sahip.

Her ortama uyumlu değiştirilebilir kumaş kapak

Boyut olarak küçük fakat ses olarak büyük BeoLab 14, Bang & Olufsen'in akustik mühendislerinin yarattığı çarpıcı performansı, şaşırtıcı derecede küçük birimlerle sağlıyor. Farklı renk seçenekleri bulunan değiştirilebilir kumaş kaplamalara sahip olan hoparlörler, en zor iç mekan tasarımlarına bile iyi bir uyum gösteriyor. Bir heykel görünümündeki subwoofer'a sahip olan sistem içerisinde, tüm hoparlörler için ayrı ayrı yükselticiler bulunuyor. İnce hatlarıyla oldukça küçük bir yer kaplayan sistem, yürek hoplatan bas tonlarıyla da dikkat çekiyor. Akustik özellikleriyle öne çıkan Beolab 14, duvar ve tavan montajının yanı sıra zemin ve raf standlarını da içeren geniş yerleştirme seçenekleriyle her mekana uygun çözümler sunuyor.

Kaynak:CHIP
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.916 Toplam

Standart Cevap: Sese estetik getiren hoparlör satışta!

Bang&olufson da cok kaliteli ürün yapiyor ama ben Bose den sasmam 17 sene önce Bose 401 studio hoporlör almistim biraz tuzluydu ama ilk günkü kalitesini koruyor bazen Dar rekorder esliginde kendime müzik keyfi sunuyorum tek kelimeyle harika.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

Senior Member aferin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    845 Toplam

Standart Cevap: Sese estetik getiren hoparlör satışta!

Alıntı elvis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bang&olufson da cok kaliteli ürün yapiyor ama ben Bose den sasmam 17 sene önce Bose 401 studio hoporlör almistim biraz tuzluydu ama ilk günkü kalitesini koruyor bazen Dar rekorder esliginde kendime müzik keyfi sunuyorum tek kelimeyle harika.
    Bose ye diyecek bir şey yok zaten biraz tuzlu değil baya bir tuzlu tansiyon fırlıyor...tabi kalite için tuz lazım
    AlıntıAlıntı