turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    30.025 Toplam

Standart Papa'dan Türkiye ve Brezilya'daki gençlere destek

PAPA'DAN BREZİLYA VE TÜRKİYE'YE MESAJ

Binlerce kişinin doldurduğu meydanda, sıcak bir üslupla konuşan Papa Francis, "Sevgili gençler, size diyorum ki; umudumuzu çalmak istediklerinde, karşı koyma cesaretine sahip olmalısınız." dedi.

Öncelikle, gururlu olun, bilinç ve gerçeğin sesini inkar etmeyin. diyen Papa Francis'in konuşması sırasında, "Hristiyan olan ve olmayan bir çok insan gerçekler için hayatını kaybediyor". sözlerine de yer vermesi kamuoyunda Papa, Türkiye ve Brezilya'ya mesaj verdi. şeklinde yorumlandı.

Papa Francis'in Dünya Gençlik Günleri programına katılmak üzere 23-28 Temmuz arasında, yoğun çatışmaların yaşandığı Brezilya'nın Rio De Jenairo kentine gideceği daha önce açıklanmıştı.
    AlıntıAlıntı

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Cevap: Papa'dan Türkiye ve Brezilya'daki gençlere destek

tamam ben diyordum bu oyunun içinde oyun var diye şimdi anlaşıldı. çapulcuların arkasında hristiyan dünyası var
    badem bıyıklıların arkasında yahudiler var.

yav arkadaş bi kerede biz kendi irademizle şu olaylara baksak güzel olacak.
    Konu tybet tarafından (24.06.2013 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

Senior Member byturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    394 Toplam

sn.tybet kardeşim,kendi iradeleriyle bakamazlar çünki rte bu olaylar dış desteklidir diyor,kendisi büyükortadoğu projesinin eşbaşkanıya,bu projeyi abd üretmedi biz yanlış biliyoruz,akp nin ürettiği bir proje,papanın elinide ben öptüm fettullah öpmedi,biz halk olarak birşey yapamayız,başkaları yönetebilir ancak,kurtuluş savaşınıda ATATÜRK TÜRK HALKIYLA kazanmadı,ruslar kazanıp bize verdiler.
    AlıntıAlıntı

Senior Member Aramis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    69 Toplam

Alıntı byturan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sn.tybet kardeşim,kendi iradeleriyle bakamazlar çünki rte bu olaylar dış desteklidir diyor,kendisi büyükortadoğu projesinin eşbaşkanıya,bu projeyi abd üretmedi biz yanlış biliyoruz,akp nin ürettiği bir proje,papanın elinide ben öptüm fettullah öpmedi,biz halk olarak birşey yapamayız,başkaları yönetebilir ancak,kurtuluş savaşınıda ATATÜRK TÜRK HALKIYLA kazanmadı,ruslar kazanıp bize verdiler.
    az yazmışsın abi ,Atatürk ne yaptıki Abdülhamit idi bütün planı yapan !! ama Atatürk ona kazık attı ,herşeyi damat feritle planladılar ve hatta abdülhamit kaçarken fayton parasını Atadan istemiş .

O günlerdeki mavra miracılar ,kara hocalar ne yazikki bugünde hortladı ,çok şükür eski Tr yok artık bilinçli ne istediğini bilen çok büyük bir güç var artık karşılarında ,camiye ayakkabıyla girdiler ,bira içtiler masalları ancak buna inanmak isteyenleri kandırır .

Ethem SARISÜLÜK'ü vuran polis serbest kaldı bu arada onuda yazayımda ,dürüstlükten doğruluktan gem vuranlar belki titrerde kendine gelir
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

byturan (25.06.2013)