turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Senior Member Digital - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    341 Toplam

Exclamation DİGİTURK BÖLÜMÜ HAKKINDA UYARI (Herkes Okumuş Sayılacaktır.)

Yerli Digital Platformlarla ilgili her türlü illegal konu forumumuzda yasaktır. Eski kullanıcılarımızın bildiği bu maddeyi yeniden hatırlatmak isteriz. TDW forum olarak asla illegal işlerin içinde olmadık, olmayacağız. Bizim adımızı kullanarak geçmişte ve günümüzde illegal işler yapanlar olmuştur ve olacaktır.Buna kesinlikle itibar etmeyiniz. Bizi bu tür işlerle itham etmek, iftara atmaktır.

Çizgimiz bellidir.
    Dreambox ve uydu dünyasına yazılımları ile Türk damgasını vuran TDW forum olarak elde ettiğimiz bu imaj ve çizgimizi asla değiştirmeyeceğiz.
    Sadece bu konuda değil tüm yasa dışı içerik ve konularda TDW'nin tavrı bellidir.
    Kamuoyuna saygı ile duyrulur.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bu notu elbet birçok kişi okumuştır.
    Sharing sorulari, Keys, LIG TV Resimleri ve illegal yönelik her sey yassaktir.
    TDW forumu zan altında bırakacak türde mesajlar artık benim takibimdedir.Bu mesajlar hakkında önce ben sonra da üst yönetim gereken işlemi yapacaktır.
    01.07.2013 tarihli bu duyuru tüm üyeler tarafından okunmuş sayılacaktır.
    Digital

Banned tarum2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    16 Toplam

Standart Cevap: DİGİTURK BÖLÜMÜ HAKKINDA UYARI (Herkes Okumuş Sayılacaktır.)

ewet aynen öyle