turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası
    Junior Member Komando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: vu+ Duo2 kim almayi düsünüyor ?

sgl UNarkadaslar ,

alet dedigim gibi bayagi hizli kanal degisiminde felan hakkaten cok begendim. bikmistim dream in suratindan :-) nankör olmayalim nayagida ekmegini yedik .

@elvis hemso ! bayagi internetten uzak kaldik resim cekeriz de fakat nereye yüklememiz gerek .

@mustafa6157 arkadasim reklam olur diye sana mail olarak yolladim fakat sanirim board sponsorunda da vardir .

saygilar
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Standart Cevap: vu+ Duo2 kim almayi düsünüyor ?

Alıntı Komando Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sgl UNarkadaslar ,

alet dedigim gibi bayagi hizli kanal degisiminde felan hakkaten cok begendim. bikmistim dream in suratindan :-) nankör olmayalim nayagida ekmegini yedik .

@elvis hemso ! bayagi internetten uzak kaldik resim cekeriz de fakat nereye yüklememiz gerek .

@mustafa6157 arkadasim reklam olur diye sana mail olarak yolladim fakat sanirim board sponsorunda da vardir .

saygilar
    Hemsom gel senin cihazi biraz canlandiralim senin icin openatv image derledim hosuna gideceginden eminim yüklersen resimlerinide 4 gözle bekleriz resimleri istersen gelismis ayarlardan foruma istersen [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] ye yükleyim paylasirsin cok tesekkürler.

Image Burada
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

alibaba5 (23.04.2018)

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12