turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

19. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci ... 91516171819
185 sonuçtan 181 ile 185 arası
    Senior Member satmax12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    104 Toplam

Standart Cevap: Digiturk İrtedo

1. mesajdaki cihazı satın alan var mı peki? Videoda gösterdiği gibi bu kanalları gerçekten de donmasız, takılmasız açıyormu? Yoksa reklam amaçlı bir süre mi açıyor? İşin aslı nedir tam bilen var mı acaba?
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

isin aslı cihaz 6 ay once cıkmıs ama goren yok
    dcw sharing mi yapıyor bilen yok bizi kapsıyor mu kesinlikle kapsamıyor
    bizdeki resim fotomontaj

yani ozetle arap cozumu yok
    biri eklemis rus servercının dediklerini cok gorduk o rusları bi boktan haberleri yok oscamden server yapmıs sanki kartı var diye milleti dolandırıyor
    cardshara skysharing ru bunların hepsi uckagıtcı bi isi bilen rus yuri var onunda profili brezilya gorunuyor

konu matematik olursa rusları tek gecerim ama paylasım dunyasında dolandırıcıdan baska kimse yok

bir zamanlar irdetoda calısmıs muhendis bile eslesmeye cozum bulamadıysa sifreleme sistemleri hakkında hic bir bilgisi olmayan muhendisin neyi nasıl cozmesini beklersiniz
    anlamıyorum
    irdetoya cozum yok bunu 3 sene once yazdım

bir dusunun bakalım tum kablolardan lig tv kapandı 9e tum kartlar toplandı moduller toplandı bunca zarar edildi bir teminatları olmasa bunca zararı goze alırlarmıydı ?
    kablo ve modul irdetodan korktukları icin toplanmadı onuda belirteyim iptv den korktukları icin toplatıldı

irdetoyu konusmak artık yersiz irdeto artık cozulmeyecek soyle cozulur platformların altın cagı bitti internet denilen canavar onlarıda yedi bitirdi kimse film izlemek icin
    platforma uye olmuyor dogal olarak basta avrupa olmak uzere kendini pazarlayamayan dibe dogru gidiyor dibe giderken irdetoya paralarını odeyemeyen olursa irdeto
    onu emuya dusurur

rus arap turk sen ben bizim yapacagımız sey degil bu irdeto parasını alamazsa emudasın alırsa izlenmezsin olay bundan ibaret

film icin internet yetiyordu simdide iptv denilen bir hastalık cıktı platformların uzun vadede ayakta kalması zor gorunuyor
    once muzik sonra sinema simdide tv nasibini alacak gibi gorunuyor

yakın gelecekte uydular bizi gozetlemekten baska bir ise yaramayacak digital yayın yerini iptv ye bırakacak
    bulgar platformu olan bulsatcom ve vivacom iptv yayınına bu ay basladı tum kanallar var ve %50 indirimli
    bunların devamı gelecektir
    bazen bu hizmeti firmalar verecek bazen sahıslar ama gorunen o ki gelecek iptv
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

Member bestboy1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    21 Toplam

Hay ağzınla bin yaşa kardeşim kimsenin birşey çözdüğü yoktu biri emu denilen birşey yapmıştı orginal kartı takıp hem izledik senelerce hemde izleriydik internet denilen nimet sayesinde senelerce, şimdi bu irdeto çözülürmü irdeto isterse yarın sabah izlenir hemde emuyla ha istemezse sittin sene izlenmez bu böyle biline bu saatten sonra bu tur hikayelere kanmayın illa izlemek istiyorsanız abone olun kimseye para kaptirmayin

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    AlıntıAlıntı

Senior Member satmax12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    104 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    isin aslı cihaz 6 ay once cıkmıs ama goren yok
    dcw sharing mi yapıyor bilen yok bizi kapsıyor mu kesinlikle kapsamıyor
    bizdeki resim fotomontaj

yani ozetle arap cozumu yok
    biri eklemis rus servercının dediklerini cok gorduk o rusları bi boktan haberleri yok oscamden server yapmıs sanki kartı var diye milleti dolandırıyor
    cardshara skysharing ru bunların hepsi uckagıtcı bi isi bilen rus yuri var onunda profili brezilya gorunuyor

konu matematik olursa rusları tek gecerim ama paylasım dunyasında dolandırıcıdan baska kimse yok

bir zamanlar irdetoda calısmıs muhendis bile eslesmeye cozum bulamadıysa sifreleme sistemleri hakkında hic bir bilgisi olmayan muhendisin neyi nasıl cozmesini beklersiniz
    anlamıyorum
    irdetoya cozum yok bunu 3 sene once yazdım

bir dusunun bakalım tum kablolardan lig tv kapandı 9e tum kartlar toplandı moduller toplandı bunca zarar edildi bir teminatları olmasa bunca zararı goze alırlarmıydı ?
    kablo ve modul irdetodan korktukları icin toplanmadı onuda belirteyim iptv den korktukları icin toplatıldı

irdetoyu konusmak artık yersiz irdeto artık cozulmeyecek soyle cozulur platformların altın cagı bitti internet denilen canavar onlarıda yedi bitirdi kimse film izlemek icin
    platforma uye olmuyor dogal olarak basta avrupa olmak uzere kendini pazarlayamayan dibe dogru gidiyor dibe giderken irdetoya paralarını odeyemeyen olursa irdeto
    onu emuya dusurur

rus arap turk sen ben bizim yapacagımız sey degil bu irdeto parasını alamazsa emudasın alırsa izlenmezsin olay bundan ibaret

film icin internet yetiyordu simdide iptv denilen bir hastalık cıktı platformların uzun vadede ayakta kalması zor gorunuyor
    once muzik sonra sinema simdide tv nasibini alacak gibi gorunuyor

yakın gelecekte uydular bizi gozetlemekten baska bir ise yaramayacak digital yayın yerini iptv ye bırakacak
    bulgar platformu olan bulsatcom ve vivacom iptv yayınına bu ay basladı tum kanallar var ve %50 indirimli
    bunların devamı gelecektir
    bazen bu hizmeti firmalar verecek bazen sahıslar ama gorunen o ki gelecek iptv
    Dedikleriniz de sonuna kadar haklısınız endebar üstad, ben 2002 senesinden beri uydu işleriyle ilgileniyorum bana göre de emu kral sistemdi. Zamanında fun cardlara bir güncelleme yüklerdik 5-6 ay şifreli kanalları seyrederdik. Hey gidi o premiere paketi, kiosquelar, multivision kanalları onların tadını hiçbirisi vermiyor şimdi.

Aslında kart paylaşım sistemi de gereği gibi kullanılabilseydi eğer bence güzel bir sistemdi. Ama naptı milletimiz çalma çırpma yayınlarla sistemi iyice rezil ettiler ve platformlarda bir bir gitmeye başladılar.

Geleceğin sistemi bence de ip tv. Özellikle ruslar 1080p kalitede bile 3d içerikli yayını ip tvden donma takılma olmadan verebiliyorlar. Ücretli hizmete sundukları kartina tv'de gayet güzel bir sistem oturtmuşlar. Şimdi olmasa bile gelecekte bu sistemler daha da artacaklar. Bizde ip tv verenlere bakıyorum malum küfürlü forumdakilerin hepsini denedim hepsi aynı yayın. Al birini vur ötekine adamın birisi yayını encode ediyor alttan 50 tane bayisi de farklı isimle satışa sunuyor. Bu işi hiç mi hakkınca yapan olmaz anlamış değilim...
    AlıntıAlıntı

Senior Member sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.954 Toplam

Emu meselesini ve emu yazicilari isi ticariye baglayanlar bunaldirdi.
    AlıntıAlıntı

19. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci ... 91516171819