turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
15 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    4 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart bu konunun yeri burası değil ama şifreli platformlar artık dahada rahatsız olacaklar

E2BMC

ENİGMA2 ile xbmc bir araya geliyor

şu anda test edilen cihaz mimarisi öyle ahım şahım değilken
    ki özellikler
    PNX8471 ARM CPU 600Mhz (1500DMIPS)
    512MB DDR2
    256MB Flash
    2MB NOR / SPI
    15W consumption
    10W in standby
    HD HD PIP
    1 card reader
    VFD Display

böyle

yukardaki videoyu oluşturmuşlar.
    cihaz e2 nin emular dahil tüm özelliklerini taşıyor. üzerine xmbc ilave edilmiş. e2 lerde ayrıca plugin kullanmaya gerek kalmadan tüm yükümlülüğü xmbc çekeceğe benziyor.
    cihaz kimler tarafından ilk piyasaya sürülür bilinmez.
    ama closed source olacağı için çalma çırpma oluşturacaklara kötü haber.

bu haberi niye buraya koyuyorum yıllardır aynı kafayla hiçbir yenilik getirmeyip insanları sömürmeye devam eden şifreli platformlara ibret olsun diye

siz gidin nasıl modul toplarımla uğraşacağınıza insanlara yenilik getirin.

Konu tybet tarafından (27.07.2013 Saat 20:07 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

cumali (28.07.2013) , Elvis (27.07.2013) , emre_30 (27.07.2013) , swallow (27.07.2013)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Standart Cevap: bu konunun yeri burası değil ama şifreli platformlar artık dahada rahatsız ola

xbmc icin vuduo cok ugrasıyor ama henuz bir gelisme yok umarım xbmc team tum enigma2 cihazlara destek verir
    xbmc varsa plotforma ne gerek var
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

emre_30 (27.07.2013)

0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Cevap: bu konunun yeri burası değil ama şifreli platformlar artık dahada rahatsız ola

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    xbmc icin vuduo cok ugrasıyor ama henuz bir gelisme yok umarım xbmc team tum enigma2 cihazlara destek verir
    xbmc varsa plotforma ne gerek var
    vuduo yalandan uğraşıyor bence doğru olsaydı vuduo nun uğraşması direkt bir vuduoüzerinde denerlerdi. oysa gördüğünüz gibi e2 lerin yabancı olduğu bir işlemci üzerinde denenmiş. pxn işlemci

bu arada ikinci videoyu izlediyseniz sky german kanalları üzerinde test ediyorlar. oysa oraya sky germany değil digitürk kanallarını gezerken koysanız hemen digitürk videoyu kaldırmak için youtubeye başvururdu.

bunların beyni bukadar çalışıyor işte.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    vuduo yalandan uğraşıyor bence doğru olsaydı vuduo nun uğraşması direkt bir vuduoüzerinde denerlerdi. oysa gördüğünüz gibi e2 lerin yabancı olduğu bir işlemci üzerinde denenmiş. pxn işlemci

bu arada ikinci videoyu izlediyseniz sky german kanalları üzerinde test ediyorlar. oysa oraya sky germany değil digitürk kanallarını gezerken koysanız hemen digitürk videoyu kaldırmak için youtubeye başvururdu.

bunların beyni bukadar çalışıyor işte.

bunu begendim gercektende dt ile link olsa anında silinirdi
    dedim ama adamlara 3 sene once alın beni pazarlama departmanın basına yuzde yuz kar edin server olmasına ragmen kar ederlerdi
    ama artık battılar isteselerde gelmem

kime gelirse gelsin xbmc gelsinde favori cihazım o olacak getirmeyen baksın basının caresine bu isler boyle yapamıyorsan yapanın elini op aglama
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

bunu begendim gercektende dt ile link olsa anında silinirdi
    dedim ama adamlara 3 sene once alın beni pazarlama departmanın basına yuzde yuz kar edin server olmasına ragmen kar ederlerdi
    ama artık battılar isteselerde gelmem

kime gelirse gelsin xbmc gelsinde favori cihazım o olacak getirmeyen baksın basının caresine bu isler boyle yapamıyorsan yapanın elini op aglama

videoya bakarmısınız en son mkv 1080 p açıyor. anında açılıyor. oysa çoğumuz mediaplayerlara deli paralar ödedik mkv desteği yok.
    böyle bir cihaz ın çok can yakacağı kesin
    bu xbmc nedir diye merak edenler olursa
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    burdan indirebilirler.
    söverler”.

AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

emre_30 (27.07.2013)

Banned SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.940 Toplam

windows olani indiriyorum bakalım nasıl olacak...

merci
    AlıntıAlıntı

Senior Member XCrypte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    88 Toplam

Standart Re: bu konunun yeri burası değil ama şifreli platformlar artık dahada rahatsız olacak

deneyin de haber verin bakalım, ben Open PLI den memnundum
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Standart Cevap: Re: bu konunun yeri burası değil ama şifreli platformlar artık dahada rahatsız

Alıntı Ultra_maniaC Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    deneyin de haber verin bakalım, ben Open PLI den memnundum
    olsa dukkan senin
    AlıntıAlıntı

Senior Member rebeto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    91 Toplam

bu yayınları izlemek için internet şart mı
    Yayınlar benim TELEVİZYONUMA full hd gelene kadar avatarım siyah kurdale olacak
    AlıntıAlıntı

Senior Member Muzocat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    80 Toplam

xmbc yi uzun zamandir, laptopda ve apple tv ( version 2 ) kullaniyorum ( onceki version 11.0 eden idi simdi 2.2 fredo ) kullaniyom
    dediginiz gibi e2 ile birlesirse piyasaya surulecek olan cihaz kacmaz derim suan iptv olayini apple tv uzerindeki xbmc ile rahatlikla ( 720 p ) izleniyor fuLL HD olursa dahada super olur :P
    SeLamLaR & SaYGiLaR
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu