turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası
    Senior Member ibo36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    54 Toplam

Standart Cevap: bu konunun yeri burası değil ama şifreli platformlar artık dahada rahatsız ola

birader acaba su xbmx bana özelden anlatabilirmisin nsl oluyor diye addons fln indirdim de calismadi yardimci olsan cok makbule gecer bu arada konudanda saptirdim ama kusuruma bakmayin artik -
    AlıntıAlıntı

Junior Member elzaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

Standart Cevap: bu konunun yeri burası değil ama şifreli platformlar artık dahada rahatsız ola

Alıntı Muzocat Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    xmbc yi uzun zamandir, laptopda ve apple tv ( version 2 ) kullaniyorum ( onceki version 11.0 eden idi simdi 2.2 fredo ) kullaniyom
    dediginiz gibi e2 ile birlesirse piyasaya surulecek olan cihaz kacmaz derim suan iptv olayini apple tv uzerindeki xbmc ile rahatlikla ( 720 p ) izleniyor fuLL HD olursa dahada super olur :P
    slm
    xmbc yi andoroid boxta ip tv için nasıl kullanıyorsun xml dosyasına atarakmı lınklerı bu konuda burda acıklama yaparsan sevınırım onceden calıstırmıstım andoroıdde su an calıstıramadım .
    AlıntıAlıntı

Vip Member dijitalxyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3.965 Toplam

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

veya [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

Senior Member Muzocat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    80 Toplam

Alıntı elzaf Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    slm
    xmbc yi andoroid boxta ip tv için nasıl kullanıyorsun xml dosyasına atarakmı lınklerı bu konuda burda acıklama yaparsan sevınırım onceden calıstırmıstım andoroıdde su an calıstıramadım .
    Selam XBMC `de kendi video addons umu kullaniyorum ama kesinlikle xml dosyasini gostermen lazim yoksa kanal nasil bakilabilirki?
    SeLamLaR & SaYGiLaR
    AlıntıAlıntı

Junior Member kasper64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

xbmc boxun fiati 179 euro eylül ayinda piasaya cikacakmis

Hardware xbmc
    EN7588 -Cortex a9 dual-core 1GHZ 5000Dmips
    Einzel DVB-S2
    2x usb
    1x HDMI
    Composite mit RCA
    Optischen Audio
    1x Ethernet 10/100/1000
    1x ca slot
    1x SD-card schloss
    AlıntıAlıntı