Beþiktaþ-Tolga Zengin: Sahaya çýkýnca anlayacaðým
Trabzonspor’un altyapýsýnda yetiþen ve uzun yýllar Bordo-Mavili formayý baþarýyla taþýyýp takým kaptanlýðýný da üstlenen Tolga Zengin, Süper Lig’in ilk haftasýnda çok karmaþýk duygular yaþamasý beklenen bir 90 dakikaya çýkacak. Ýlk 11’de forma giymesine kesin gözüyle bakýlan baþarýlý file bekçisinin ilk rakibi, 15 yýl mücadele ettiði Trabzonspor olacak. Bu durumla ilgili olarak çok fazla yorum yapmaktan kaçýnýp, “Ýyi niyetli ve beni tanýyan insanlar da var, kötü niyetliler de... Benim nasýl bir insan olduðumu herkes bilir. Ancak bu karþýlaþmayla ya da genel durumla ilgili çok fazla konuþmak istemiyorum. Benim için yeni bir deneyim baþladý ve sahada iþimi yaparak konuþmak istiyorum” mesajlarýný gönderen Tolga Zengin, Trabzonspor’a rakip olma durumu hakkýndaysa daha da çekingen.

‘Söylenecek bir þey yok’
Daha önce Bordo-Mavili ekibe karþý hiç rakip olmadýðý için nasýl bir duyguyla sahaya çýkacaðýný bilemediðini söyleyen Tolga Zengin, “Bunun bir örneðini yaþamadýðým için bilmiyorum. Bir ilk olacak, sahaya çýkýnca anlayacaðým. Trabzonspor’da bugüne kadar hep elimden gelenin en iyisini yaptým, þimdi yeni bir sayfa açýldý ve burada da profesyonelliðin gereðini yerine getireceðim. Zaten Beþiktaþ’a transferimle ilgili söyleyeceklerimi söyledim, artýk iþimi yapma zamaný” ifadelerini kullandý.