turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 6 sayfa var BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu
59 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Banned helboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

Standart Cevap: bu sabah itibariyle cw kartlarda sinema ve dizi paketi açılmıyor ( digiturk do

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sorun bizde bizim kafa yapımızda nekadar değiştirmek istesekte olmuyor.

geçen 1.5 sene önce iptv dediğimizde bizzat bana bissürü çamur atmışlardı.

ne demiştik orda iptv işi ekip işi bir kişiyle 3 kişiyle olacak iş değil
    bu sayede digiturk çok kolay köşeye sıkıştırılacaktı.
    a kişileri filme b kişileri dizilere c kişileri ıvır zıvırlarla ilgilenerek kendi digital platformumuzu oluşturacaktık.
    oysa bizimkiller ne yaptı?
    bizimkiler kıçıboklu vps lerde vlc ile ligtv yi vermeyi marifet bilip iptv satmaya başladılar.
    doğru ya insanlarımız 7/24 ligtv nin başından kalkmıyordu
    oysa biz sürekli birşeyi anlatmaya çalıştık dedikki ligtv ile biyere varılmaz.
    geçen bir buçuk sene içerisinde en verimli çalışanlar TURKVOD ekibi oldu. turkvod da belirli bir yere kadar getirebildi
    artık turkvod un yetmediği yer vardı insanlardan bu kkonuda yardım istedik hiçbiri oralı bile olmadı.
    sonuçta servercilerin ligtv si vardı çalma çırpma araklama
    digiturk benim gözümde geç bile kaldı
    dedikki avrupadaki vatandaşlarımız için ulusal kanallar şart hiçbişey yapmanıza gerek yok 1 mpbs upload yeter sadece nete çıkın adresini verin bize
    bazı arkadaşlar anlattı dreamboxla nasıl stream yapılacağı onu bile anlamayanlar oldu
    hala şifreleyelim derdine düştüler. yayın çalınacakmışmış
    digiturk az bile yapıyor
    sizlerin gözünü para hırsı bürümüş sizinle yola bile çıkılmaz.

benim imzamda iki aydır bir yazı var kaçınız imzama bakıp yav arkadaş ben anlamam ama şöyle bi arkadaş var dediniz.

filmler gitmişmiş
    ben son 6 ayımı bu filmer üzerine harcadım. elimden bişey gelmedi.

kusura bakmayın giden gider kalan sağlar bizimdir. iyi yapıyorsun digiturk eline koluna sağlık çalışacak elemana ihtiyacınız varsa bizzat burdayım bende sizinle çalışabilirim.
    tybet usta bu işlerin galibi olmaz sen yapmazsan hic merak etme başkaları yapar para kazanmak isteyen o kadar insan var bu işlerle ugraşan
    AlıntıAlıntı

Senior Member eldereli84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    19 Toplam

Standart Cevap: bu sabah itibariyle cw kartlarda sinema ve dizi paketi açılmıyor ( digiturk do

mesela ben
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Alıntı helboyy Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    tybet usta bu işlerin galibi olmaz sen yapmazsan hic merak etme başkaları yapar para kazanmak isteyen o kadar insan var bu işlerle ugraşan
    gerek yok ben hepsini acıklayacagım
    ilk basta ne demistim ? kanal sharing bircok kisinin zoruna gitti kimse sıcak bakmadı
    ama is kanal sharing e gidiyor

300 bitrate video 64 mb ses ile sorunsuz yayın verebiliyorum toplamda 364 mbps upload yeterli oluyor
    hemde 54 mbps olan modem ile kablosuz agdan alıp kablosuz agdan yayınlıyorum ethernet ile tamamen sorunsuz olacaktır
    kullanımıda oldukca basit istedigin yayına mouse ile sag tıkla yayına basla

tr up 600 olduguna gore 364 ile herkes sorunsuzca yayın verebilir
    bazı kisiler istedigi kadar paneli paylasmamakta inat etsinler onlarda biliyor ki tek basına tum turkiyeye tum kanalları veremezsiniz
    bunun tek yolu kanal sharing
    paneli paylassınlar bende tr den nasıl sorunsuz yayın verilir onu paylasıcam

asıl komik olan iptv de hic qr code cıkmaması orjinal abonelikte cıkıyor iptv de cıkmıyor neden cıkmaz onuda yazdım buraya
    kabloyu kapattı zarar etti modulu kapattı zarar etti yinede qr code normal abonede cıkıyor iptv de cıkmıyor
    geriye kapanmadık orjinal cihazlar kaldı yakında onlarıda kapatırsa sasmamak gerek

bu kadar cahil bu kadar bilgisiz insanların dt de calısıyor olmasını uzuntuyle karsılıyorum
    kabloyu modulu kapatmak yerine anlassaydınız tum platformlarla hem paraya para demez hemde tum avrupa turkiye ligini izler reklam yapardık

turkiye nufusunun bir okadarıda avrupada yasıyor siz onlara hizmet vermek yerine salak yerine koyarsanız
    bu potansiyelden durustce para kazanmak yerine kazıklama yoluna giderseniz spordan sonra sinemada iptv de olacak belgeselde

kusura bakmayın ama karsınızda salak yok bjk nin tek bir macına 50 lira istemek aklın durdugu noktadır bu saatten sonra ahlaki degerleri olan hic bir
    bjk taraftarının size abone olacagına inanmıyorum
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

rambo20 (23.08.2013) , SEVMEK46 (20.08.2013) , xacahh (19.08.2013)

Banned helboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    gerek yok ben hepsini acıklayacagım
    ilk basta ne demistim ? kanal sharing bircok kisinin zoruna gitti kimse sıcak bakmadı
    ama is kanal sharing e gidiyor

300 bitrate video 64 mb ses ile sorunsuz yayın verebiliyorum toplamda 364 mbps upload yeterli oluyor
    hemde 54 mbps olan modem ile kablosuz agdan alıp kablosuz agdan yayınlıyorum ethernet ile tamamen sorunsuz olacaktır
    kullanımıda oldukca basit istedigin yayına mouse ile sag tıkla yayına basla

tr up 600 olduguna gore 364 ile herkes sorunsuzca yayın verebilir
    bazı kisiler istedigi kadar paneli paylasmamakta inat etsinler onlarda biliyor ki tek basına tum turkiyeye tum kanalları veremezsiniz
    bunun tek yolu kanal sharing
    paneli paylassınlar bende tr den nasıl sorunsuz yayın verilir onu paylasıcam

asıl komik olan iptv de hic qr code cıkmaması orjinal abonelikte cıkıyor iptv de cıkmıyor neden cıkmaz onuda yazdım buraya
    kabloyu kapattı zarar etti modulu kapattı zarar etti yinede qr code normal abonede cıkıyor iptv de cıkmıyor
    geriye kapanmadık orjinal cihazlar kaldı yakında onlarıda kapatırsa sasmamak gerek

bu kadar cahil bu kadar bilgisiz insanların dt de calısıyor olmasını uzuntuyle karsılıyorum
    kabloyu modulu kapatmak yerine anlassaydınız tum platformlarla hem paraya para demez hemde tum avrupa turkiye ligini izler reklam yapardık

turkiye nufusunun bir okadarıda avrupada yasıyor siz onlara hizmet vermek yerine salak yerine koyarsanız
    bu potansiyelden durustce para kazanmak yerine kazıklama yoluna giderseniz spordan sonra sinemada iptv de olacak belgeselde

kusura bakmayın ama karsınızda salak yok bjk nin tek bir macına 50 lira istemek aklın durdugu noktadır bu saatten sonra ahlaki degerleri olan hic bir
    bjk taraftarının size abone olacagına inanmıyorum
    haklısın usta kanal sharing cok kişinin zoruna gider basta servercılar tak kartı hepsi acılsın acsınlar hadi irdetoyu sıkar biraz ama ben teknolojiden korkarım acılırmı acılır orası belli olmaz ama devir iptv devri bazı kişiler gördügüm kadarıyla el atmaya basladı bile merak etmeyin yakında cccam gibi olur her yerde görmeye baslarız cünkü yayınlar bir bir gidiyor
    AlıntıAlıntı

Senior Member kadirgalikadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

kapatsinlarda bizde kurtulalim artik. eskiden 42 dereceden izliyorduk, hayat devam ediyordu. sanki simdi hayatin sonu gelmis gibi. varsin gitsinde artik bu ciciturk eziyetide bitsin. once spor paketini kestiler, irdeto ve cihaz gonderdiler, gecen sene spor bile izlemedim, cunku bitkinlik geldi. cihazi camiye biraktim. vatandas gelsin izlesin maksat hayirimiz olsun. gecen hafta eve geldim kanallar yok. ariyorum ciciturku. neymis eski kartlar gidecekmis, size yeni cihaz verecez.. dedim bu kacinci cihaz? ben koleysiyonmu yapiyorum evde. dedim direk kesin benim aboneligi, biktim sizden. hem benim haberim olmadan nasil kesiyorsunuz yayini, parasi odendigi halde. normalde once cihaz gelir sonra yayin kesilir. ben parasini odemisim, siz yayin kesiyorsunuz. ne icin odemisim ben bu parayi? ertesi gun actilar. bugunde sinema paketi... insallah yarinda butun kanallar giderde kurtuluruz. artik benim icin digiturk bitmistir. bir kurus bile odemem daha..
    AlıntıAlıntı

Banned mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    39.963 Toplam

Konu ikili atismalardan arindirilmistir. Lutfen birbirimize kirici sozler ve kotu itamlarda bulunmayalim.
    AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

thawtes (20.08.2013)

Senior Member turkteam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    38 Toplam

zaten digiturk deki standard kanallar tr den aliniyor sadece avrupadaki vatandaslar magdur oda reklamlardan bari rtuk onlarada bi el atsada tr ye yayin yapan kanallar gibi 10 dk reklam gorebilsek.saatlerce iskence ediyorlar.kapatsinlar sorun degil iptv yola devam.yakinda kanal sharede baslayacak bu gidisle bakalim ona ne cozum bulacaklar.istedikleri kadar cihaz degistirsinler sonucda gene share kazanacak kazaniyorda.ligtv1 ligtv2 ligtv3 ds spor1 ds spor2 yayinda ve yaninda da 20 nin uzerinde ulusal kanal.dt ha biye bi yerlerini yirtsin bas edemez.izletmem dedi izleniyo kart cihaz onlarin olsun.demokrasilerde care tukenmez )))
    AlıntıAlıntı

Senior Member swallow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    79 Toplam

kapansın cw hep gitsin dt
    dt kartpaylaşımı engelleyeceği yerde sizin tabirinizle iptv dediğiniz sistem işlevi gören justintv sitesine el atmıştı
    yayıncı çoktu o dönem ve izleyicisi muazzamdı , oraya sarmalarına anlam verememiştim demekki korkuları başkaymış

kartpaylaşımda ben inanmıyorum bizimkilerin kartı açacaklarına ya içerden birileri servis ediyordu yada dışarıdan şifrele sistemi satanlar yada cihaz üreticilerinin bulduğu birkaç mühendisin işiydi
    sonuçta her platformun başına gelebilir bu tür vakalar sıkmayın kendinizi

belgeseller gitmesin yeter
    kıla tüye takmamak gerek
    AlıntıAlıntı

Senior Member pnokyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    57 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    qr code çıkmaması konusu hakkında düşünceleriniz için,önceki msjlarınızı aradım ama buladım.

ama şahsi fikrim,hala çalışan lig aboneleri modüllerin olması sebebiyle qr code çıkmıyor olabilir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı pnokyo Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    qr code çıkmaması konusu hakkında düşünceleriniz için,önceki msjlarınızı aradım ama buladım.

ama şahsi fikrim,hala çalışan lig aboneleri modüllerin olması sebebiyle qr code çıkmıyor olabilir.
    evet hala modullü aboneliklerinde ligtv açık olanlar var. abonelikleri bitmeye yakın olanları kapatmadı digitürk yeniden abonelik yenilesinler bir iki hafta sonrada modullerini kapatıp adam parasını ödediği için cihaz almaya mecbur kalsın diye
    kendilerini akıllı sanıyorlar ya

dün bi arkadaşı aramışlar digiturk cw abonelik verelim diye bak bak bak........

1 yıl taahhüt verecek adam cw abonelik alacak sonra?......
    1 ay sonra cw yi kapatacaklar taahhüt verdikleri için yine mecbur kalacaklar kutu değiştirecekler

YEMEZLER DİGİTURK

elin oğlu da sana öyle bi hile yaparki

bu ülkede mezardaki ölüye seçmen kağıdı çıkmış sanamı abone olamıyacak. bırak yahudi kafasını sen yahudi oyunu oynuyorsan bazıları sana oyunun kralını yapar.

dün bi iptv de vardı gr code çıktı yayın kapandı
    sonra? sonrası adam başka bi abonelik takıverdi. senin gr code un bukadar işler işte

zamanında dedik bu senin gr kodun sökmez diye dinletemedik ki

elin adamı irdetonun fingerprintini irdetonun eline verir.
    Konu tybet tarafından (20.08.2013 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 6 sayfa var BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu