turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    Banned samet54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    242 Toplam

Standart Arkadşlar Bu işleri nasıl yaparız İllaki bilen yapacak kişiler vardır

Arkdaşlar bazı şeyleri bırakalım birlik beraberlik içinde fikirlerimizi paylaşalım yardımlaşma yapalım bazı şeyler olumsuz değildir illaki yolu vardır

bunu için ne gerekli ise yardımcı olmak isterim benim elimde şuan modül ve kart var bazı seylerde etkisi olan arkadşalar burdan bekleriz yardımlasma yapalım işin üstesinden gelelim
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    5.915 Toplam

Standart Cevap: Arkadşlar Bu işleri nasıl yaparız İllaki bilen yapacak kişiler vardır

Nasil bir isler usta ? Eger illegal isler düsünüyorsan yanlis forumdasin.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

rotarum (25.08.2013) , OsmaNLı (23.08.2013)

Banned samet54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    242 Toplam

Standart Cevap: Arkadşlar Bu işleri nasıl yaparız İllaki bilen yapacak kişiler vardır

illegal degil fikir danısıyoruz
    AlıntıAlıntı

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı samet54 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    illegal degil fikir danısıyoruz
    fikir mi danışıyorsun?

al sana fikir birlik olun okuyun araştırın
    yinede birlik olun herkes ben bilirim havasına gitmesin. ve sır saklayın her bildiğinizi her yerde ukalalık olsun diye yazmayın.

bakın ozaman irde2 nasıl kırılıyor sülükler nasıl temizleniyor.

sizlerin yaşları genç heyecanınızı anlıyorum sizlere ihtiyaç var ama bu kafayla faydadan daha çok zarar getireceğiniz içiin çok konuşulmuyor.

1) irdeto hiçbir zaman kırılamaz kendileri public ederler. şayet birileri bişeyler bilip irdedo hack ederse ortadan kaldırırlar.
    bugün irdeto nun hocası bilinen mr toolate bile irdeto nun tetikçisidir. irdeto bilgisi dışında bişey yapamaz.

2) sizler irdeto ile uğraşacağınıza gidin bildiğiniz konularla onlara karşı savaşın. bugün torrent denilen bi olay var torrent stream de çıktı
    gidin onlar üzerinde yoğunlaşın. herbiriniz 1 kanal stream etse bakın ortada ne irdeto kalır ne de şifreli biyer.

bunların en çok korktuğu alan internet alemi kendinizi yetiştirin facebook tweeter da karı kız avına çıkacağınıza okuyun faydalı bişeyler okuyun
    bizim önce bilinçlenmemiz lazım sonrası zaten kolayca gelir.
    Konu tybet tarafından (23.08.2013 Saat 14:47 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

Senior Member agabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    38 Toplam

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    fikir mi danışıyorsun?

al sana fikir birlik olun okuyun araştırın
    yinede birlik olun herkes ben bilirim havasına gitmesin. ve sır saklayın her bildiğinizi her yerde ukalalık olsun diye yazmayın.

bakın ozaman irde2 nasıl kırılıyor sülükler nasıl temizleniyor.

sizlerin yaşları genç heyecanınızı anlıyorum sizlere ihtiyaç var ama bu kafayla faydadan daha çok zarar getireceğiniz içiin çok konuşulmuyor.

1) irdeto hiçbir zaman kırılamaz kendileri public ederler. şayet birileri bişeyler bilip irdedo hack ederse ortadan kaldırırlar.
    bugün irdeto nun hocası bilinen mr toolate bile irdeto nun tetikçisidir. irdeto bilgisi dışında bişey yapamaz.

2) sizler irdeto ile uğraşacağınıza gidin bildiğiniz konularla onlara karşı savaşın. bugün torrent denilen bi olay var torrent stream de çıktı
    gidin onlar üzerinde yoğunlaşın. herbiriniz 1 kanal stream etse bakın ortada ne irdeto kalır ne de şifreli biyer.

bunların en çok korktuğu alan internet alemi kendinizi yetiştirin facebook tweeter da karı kız avına çıkacağınıza okuyun faydalı bişeyler okuyun
    bizim önce bilinçlenmemiz lazım sonrası zaten kolayca gelir.

senin yazdilarin herkesin temennisi kardes hic suphen olmasin ama bende cok yazdim bu zihniyet bizdeki para Hirsi boburlenme ben yapiyiim kimsede olmasin parayi ben vuruyum zihniyeti degismedikce ( cw ler kapaninca o zaman millet birseyler paylasir diye dusunuyorum ) bu sekilde asla ve asla acilmaz

ornek gecen sene bu zamanlar yunan Yuri sistemi kesin olmamakla birlikte azda olsa cozdugu halde butun millet sanki kendi yapmis gibi millete n line c line ne biliyim ne buldu satti bazi arkadaslar sinyal atmak icin bi ton para aldi cw kapansin o zaman goruruz bu isten gercekten anlayan veya atip tutanlari ( ben cok anlarim demiyorum ) ama bizde birlik beraberlik kavrami lugatta yok onu herkez unutsun boyle oldukcada veedikleri dandik cihaza mahkumuz yapacak birsey yok
    senin degigin gibi tottent paylasimla stream yapsak adamlar iki gun sonra sen bana atv ver ben sana malum kanal yada ne biliyim baska kanlali satiyim derdine duser yani biz onunda b..kunu cikaririz hic suphen olmasin okuyup arastirmayi hic sevmeyen bir milletiz zaten armut pis agzima dus millet burda biri duyacak acacak ne biliyim iste bir yontem cikacak bizle paylasacak bizde sadece config editleyip izleyecegiz kendi istedigimiz cihazda diye bekliyorlar daha da cok beklerler o devir kapandi malaesef neyse toplamak gerikirse bizden bir nane olmaz isin icinde ticaret olunca malesef
    AlıntıAlıntı

Senior Member thawtes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    356 Toplam

Alıntı Elvis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Nasil bir isler usta ? Eger illegal isler düsünüyorsan yanlis forumdasin.
    bu genç arkadasımız bence bu işler derkenü, yasal aboluk kartınızı özgürce dilediğince istediği cihazda çalıştırabilme ile ilgli yardım almak istiyor
    zaten burdaki herkesin derdi bu modul var dioduk modul için extra cihaz aldık o da patladı adamlar heryerden kısıtlıo kardesim bu nasıl bir satış politikası anlamak mumkun değil..
    AlıntıAlıntı

Senior Member rebeto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    91 Toplam

Konu sahibi dostum çözüm çözülen bişey yok o yüzden git yasal üye ol benden demesi
    Yayınlar benim TELEVİZYONUMA full hd gelene kadar avatarım siyah kurdale olacak
    AlıntıAlıntı