turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
22 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    4.437 Toplam

Standart Cevap: UEFA: F.Bahçe ve Beşiktaş'ı düşürün!

Alıntı aynali73 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    iyi arkadaslar herkes yorum yapiyorda taraftar olarak degil durust yorum yapsin bizim lig de her zaman sike olmustur butun takimlar yapmistir 2003 de gs denizli spora verdigi bir milyon dolar hic bahsi gecmiyor ben fenerbahceliyim demiyorum fb sutten cikmis ak kasik ama butun sike ve yolsuzluklari 2 takima yuklemek dogru degil herkes cezasini cekmeli adalet bunu gerektirir benim sahsi yorumum
    sadece denizlideki milyonlar degil ki gs ts puan durumuna gore yıllardır mac veriyor birbirine
    kardes takım ilan etmisler birbirini
    tarihi hatırlamıyorum fb gs aynı puandaydı 2 li avaraj yoktu son hafta gs ts yi 7-0 yendi
    Allahtan fb de 4-0 mı ne yendide sampiyon oldu

5 sene ust uste sampiyonlugu bileginin hakkıylamı kazandı yoksa siz avrupada is yapamazsınız galatasarayı mı gonderelim dedi birileri
    kimse sutten cıkmıs ak kasık degil klupler futbolcular hepsi sike yaptı yıllarca
    ama kanun cıktıgında denildi ki gecmisi unuttuk bundan sonra yapılırsa suc ve cezalanacak o yuzden gecmisi konusmanın anlamı yok
    suc varsa cezasıda olmalı
    kume dusurulmesi gerekiyorsa dusecek ne fb ne bjk birilerinin yaptıkları yuzunden yuz yıllık tarihine leke surdurmez
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.921 Toplam

Saibeli tüm takimlarin düsürülmesini dilerim yeni en az 10 takim kümeye.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

Member kınık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alıntı MASALİ42 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu fenelilerin canı nelerde istermiiiiiişşşş.

pisliğinizin içine bir türlü çekemediniz değilmi GALATASARAY'I

TEKRAR EDIYORUM

ASİL AZMAZ BAL KOKMAZ

GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ

GALATASAY LILIK AYRICALIKTIR
    gs herzaman pisliğm icinde zaten pislikten cıkamadıki [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Senior Member savass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    gs herzaman pisliğm icinde zaten pislikten cıkamadıki [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    UEFA nin GS hakkinda bir karari var mi ? sike yaptigina dair ? YOK !!! Eeeeee o zaman neyin kafasini yasiyorsun...... evvel seneyide sayarsak 3 yildir Avrupada ceza yiyen Fenevbahce degil mi ? Utanmadan bide CIMBOM a laf atiyorlar.... nasil bir zihniyet anlamiyorum arkadas....sanki UEFA bizim babamizin oglu..... adamlar Juventusu 2. lige nasil düsürdü... G.RANGERS nerelerde haberi olan var mi ? Kanatli kulsar siz yatin kalkin o TÜP kafaliya dua edin.. yoksa 3. lig bile cok size...

Member sporty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Alıntı savass Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    UEFA nin GS hakkinda bir karari var mi ? sike yaptigina dair ? YOK !!! Eeeeee o zaman neyin kafasini yasiyorsun...... evvel seneyide sayarsak 3 yildir Avrupada ceza yiyen Fenevbahce degil mi ? Utanmadan bide CIMBOM a laf atiyorlar.... nasil bir zihniyet anlamiyorum arkadas....sanki UEFA bizim babamizin oglu..... adamlar Juventusu 2. lige nasil düsürdü... G.RANGERS nerelerde haberi olan var mi ? Kanatli kulsar siz yatin kalkin o TÜP kafaliya dua edin.. yoksa 3. lig bile cok size...
    tipik taraftar agzı .gerçekleri kabul etmeyip sadece kendini haklı düşünme .ama sadece düşünme.

Senior Member kartal4734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    42 Toplam

g.s değilmiydi ankaragücüne 8 gol atan .... şerefli ikincilikler hep beşiktaşın olmuştu ... şimdi şereften söz edecek en son takım g.s dir ...

Senior Member burak_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    145 Toplam

Alıntı savass Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Savas bari Fenere ne yapılması gerekiyor onuda söylede bilelim.Kaçıncı lige düşürelim,amatör deme çok ağır olur..)
    Fenerlilerin savunması,Fener şike yapmadı değil..Fenerle birlikte şike yapanlar neden yargılanmıyor ??Trabzonlu yöneticilerin konuşmalarıda var.Ne oldu bunlar unutuldu,yalanmı oldu?
    Doğrusu bu ülkede şikeye karışmamış takım yok gibidir.Çünkü sadece konuşulanlar değil,eski gazete küpürlerindede şikenin belgelerini boy boy görüyoruz.Kimse diyemezki benim takımım sütten çıkmış ak kaşık.
    Bir kanun çıkmış,şu tarihten sonra şike yapanlar ceza alacak diye.Amenna,ama sadece 2 günah keçisi bulup,günahın tamamını bu ikisine yüklemek doğru değil.Kaç tane kulüp bu işe karışmışsa,cezayı hepsine kes.Sadece Fener ve Beşiktaşı cezalandırmak yetmez.Trabzonuda katacaksınki yaptıkları cezasız kalmasın.Adalet yerine gelmiş olsun..!

0 Bu Konu icin
    145 Toplam

@savass kardeş....

Fenerbahçeye,Fene(v)bahçe yazmışın utanmadan.Fenerli biride Galatasaraya Ga(.)atasaray yazsa nasıl olur?..O noktalı yere (Y) harfini koymuş olsam (senin yaptığın gibi),bu Türkiyenin asırlık kulübü olan Galatasaraya küfür olmazmı??,)
    Neyse herkes kendine yakışanı yapsın.!

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.921 Toplam

Her zaman demisimdir kendin kabullenemeyecegin lafi sende baskasina söyleme yada baskasinin söyledigini sende kabullenmelisin onun icin birbirinizi rencide etmeyi birakin aksi takdirde sonuclarina herkes katlanmali.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

0 Bu Konu icin
    145 Toplam

Kimsenin yaptığını kabullenip üzerime alınmak gibi bi niyetim yok.Zaten o kişide yazarken ne bana karşı yazdı nede özellikle bir başkasına karşı yazmıştı.İçinden öyle yazmak gelmiş,bende ayıp ettiğini ima ettim.Sizin dediğiniz gibi bi uygulamaya girmedim.Yaptığı yanlışı açıklamak adına Y harfini özellikle dışarıda kullandım.
    Keşke bende direk Galatasaray kulübünü rencide edecek şekilde yazaydım,o zaman direk bana yüklenmek yerine,önce rencide edici sözü yazanı ikaz ederdiniz.
    Neyse Atasözümüz doğruymuş bunu anladım..Yapana madalya takmışlar,görenin gözünü oymuşlar.....

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu