turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası
    Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    5.915 Toplam

Standart Cevap: UEFA: F.Bahçe ve Beşiktaş'ı düşürün!

Alıntı burak_35 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    direk bana yüklenmek yerine,önce rencide edici sözü yazanı ikaz ederdiniz.
    Benim ikazim herkese usta yoksa senden alinti yapar ve direkt seni ikaz ederdim.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    693 Toplam

Standart Cevap: UEFA: F.Bahçe ve Beşiktaş'ı düşürün!

Konuya baakkk,yazilanlara bak . Konu Uefa'nin 2 takima verdigi cezalar,icerik taraftarlik .
    Sunu anlayamiyoruz degilmi :
    O yapti bu yapti olayi degil. Sucu sabit olan ceza alir,bu kadar basit .Ama o da bilmem ne zaman ne yapti vs.vs.vs. Bunlari unutun. Gecen gun Ali Sen Trt Sporda katildigi bir programda ne dedi "...Ben sahsen biliyorum Lutfi Aribogan (hani simdi fenerbahce taraftarlarinca hayin ilan edildi ya,asil olay hedef saptirma,simsekleri baska bir yone cekme) fenerin lehine mucadele verdi vs ....."

Kanunda bir milat tarihi var degilmi.Fener Aziz Yildirimin kisisel egolarina kurban gitti bunu unutmamak lazim.

Kaldiki zaten Turk sporu o kadar kirli,o kadar olur ; atletizimde daha 20-25 gunce 32 kisi doping cezasi aliyor,kirkpinar bas pehlivani dopingli,yuzuculer keza,haltercileri konusmaya dahi gerek yok ..........

Not: Bizde bu basin anlayisi varken,habercilikten once yalakalicilik,dogrudan once sempatizancilik (taraf tutma aslinda) .... bu taraftar arasindaki olaylar vs asla bimez ve BİZLER BOLUNMEYE DEVAM EDERİZ dis guclere gerek yok !
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123