turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Vip Member fbsakird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    5.752 Toplam

Standart BlackHole ve Multiboot Kullanımı

Meboot konusunda belki önceden anlatım çalışma yapılmış olabilir ama bende yapayım dedim.

Arkadaşlarımızın bir çoğu meboot kurmada zorlandığı için meboot kurma hakkında çalışma gereği duydum umarım sorunsuz ca hafıza sorununu böylelikle ortadan kaldırmış olacağız avantajı farklı farklı imageleri flash belleğimizde hafıza sorunu yaşamadan rahatca kullanabilmek içindir meboot için YÜKSEK mb yada GB hafızaya sahip HDD lerinizi kullanmanıza gerek yoktur yada İçinde önemli bilgilerinizi barındıran HDD nize kurmaya çalışırsanız HDD niz silinebilir ona göre!!

maunt ettikden sonra flash belleğinizi çıkartınız ve usb format vizard,da girininiz.
    Önemli: format vizard,da ilk kırmızıya bastıkdan sonra flash belleğinizi takınız ve formata kırmızı tuş ile devam ediniz

Flash Belleğinizi takınız kırmızı ile devam ediniz

Ben burada ext 2 olarak gösterdim

Burada FTP ile bağlanıp MbootUpload adı altında klasör oluşturup media/hdd içerisine gönderiniz gönderilen MbootUpload içerisinede zipli dosyayı yükleyin ve devam edin

Önemli Uyarı :MbootUpload atılıp yüklenme izni verilen imagenin bitiminde cihaz reboot etmeyebilir Arada Ftp ile bağlanıp MbootUpload,da zipli dosya yoksa kurulmuş demektir telnet,den ip no girerek cihazınızı (reboot) yeniden başlatabilirsiniz.

İyi seyirler..
    memorist ustaya tesekkürler.
    Konu fbsakird tarafından (2.02.2014 Saat 02:12 ) değiştirilmiştir.

AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

d-king (30.01.2014)

Vip Member memorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    284 Toplam

Standart Cevap: BlackHole ve Multiboot Kullanımı

isa ustaya ait bir çalışma değildir bana aitdir
    AlıntıAlıntı

Vip Member memorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 Bu Konu icin
    284 Toplam

Standart Cevap: BlackHole ve Multiboot Kullanımı

[CENTER]
    Meboot konusunda belki önceden anlatım çalışma yapılmış olabilir ama bende yapayım dedim.

Arkadaşlarımızın bir çoğu meboot kurmada zorlandığı için meboot kurma hakkında çalışma gereği duydum umarım sorunsuz ca hafıza sorununu böylelikle ortadan kaldırmış olacağız avantajı farklı farklı imageleri flash belleğimizde hafıza sorunu yaşamadan rahatca kullanabilmek içindir meboot için YÜKSEK mb yada GB hafızaya sahip HDD lerinizi kullanmanıza gerek yoktur yada İçinde önemli bilgilerinizi barındıran HDD nize kurmaya çalışırsanız HDD niz silinebilir ona göre!!

İLK önce Flash belleğinizi 2Xmavi tuş Devicemanager,den media/hdd olarak maunt ediniz ben hdd olarak gösterdim

maunt ettikden sonra flash belleğinizi çıkartınız ve usb format vizard,da girininiz.
    Önemli: format vizard,da ilk kırmızıya bastıkdan sonra flash belleğinizi takınız ve formata kırmızı tuş ile devam ediniz

Flash Belleğinizi takınız kırmızı ile devam ediniz

Ben burada ext 2 olarak gösterdim

Burada FTP ile bağlanıp MbootUpload adı altında klasör oluşturup media/hdd içerisine gönderiniz gönderilen MbootUpload içerisinede zipli dosyayı yükleyin ve devam edin

AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

levent63 (4.12.2016) , polligon11 (18.09.2016) , umut64 (2.03.2015) , kocahaydar (30.01.2014) , sultan (30.01.2014)