turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

9 sonuçtan 1 ile 9 arası
    Senior Member ibo36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    54 Toplam

Exclamation Digiturk DT9102 HD

Slm Arkadaslar,

benim bir sorum var size ben Digiturk DT9102 HD uydu alicigi almak istiyorum internet üzeri daha uygun bir fiyata
    ve benim normal digitürk euro üyeligim var acaba simdi dt yi arayip desem bana bir hd karti yollasinlar diye kutu var bende olurmu acaba bu hd uydu alicisinda yoksa baska biri kullandi diye karti almazmi ?

tskler
    saygilarimla
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Standart Cevap: Digiturk DT9102 HD

Alıntı ibo36 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Slm Arkadaslar,

benim bir sorum var size ben Digiturk DT9102 HD uydu alicigi almak istiyorum internet üzeri daha uygun bir fiyata
    ve benim normal digitürk euro üyeligim var acaba simdi dt yi arayip desem bana bir hd karti yollasinlar diye kutu var bende olurmu acaba bu hd uydu alicisinda yoksa baska biri kullandi diye karti almazmi ?

tskler
    saygilarimla
    olmaz dt kabul etmez cihazı ve kartı sana kendileri verecek
    eskiden teknik servis cihazınız bozuldugunda bu kartı bu cihaz tanımlayın diye merkezi arayıp eslestirme yapıyordu ama artık herseyden nem kapıyorlar
    ticari haric tum abonelikleri iptal etmek icin ellerinden geleni yapıyorlarken soylediginizin olma ihtimali hic yok
    en iyisi uye olmak icin 9102 cihazı sart kosun o bile zor ya belki kabul ederler
    kolay gelsin
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member daykolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25 Toplam

futbol maçları olmasa digitürk e kimse abone olmaz. izleyecek ne buluyorsunuz ki? zaten türksatta hepsi free. birkaç film kanalı ve birkaç belgesel kanal için değmez bence.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    54 Toplam

zaten bana da olmaz dediler ne alakaysa artik cihaz var bende sadece 30 € ya HD kanallari acacaklar o kadar ... yok bide ekstradan 89 € o cürük alete verim internetde 5 € ya buldum
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Alıntı ibo36 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    zaten bana da olmaz dediler ne alakaysa artik cihaz var bende sadece 30 € ya HD kanallari acacaklar o kadar ... yok bide ekstradan 89 € o cürük alete verim internetde 5 € ya buldum
    kabul etmiyorlarsa iptal et
    illede benim cihazımı kullanacaksın demelerini anladık ama en azından mevcud cihazlar icinden secim sansı tanınmalı onuda yapmıyorlar
    9102 dt nin kendi cihazı degil mi ? sen niye internetten bu cihazı almak istiyorsun dt sana bunu ucretsiz kiralamıyor mu ?
    bu cihazda bir anormallik yoksa kod cıkmama gibi bir acık vs yoksa iptal et uyeligini dt seni arayıp bu cihazı sana temin edecektir
    dt nin calısma mantıgı bu hic birseyi kabul etmez ama iptal edersen gunde 2 kez telefon acar
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

Vip Member dijitalxyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3.965 Toplam

kedidir kedi
    AlıntıAlıntı

Senior Member system - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    706 Toplam

Alıntı dijitalxyz Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    kedidir kedi
    yanlış yazılmış koddur kod
    Konu system tarafından (27.09.2013 Saat 15:16 ) değiştirilmiştir.
    Ölüm Maden İşinin Fıtratında Varsa İstifada Siyasetin Fıtratında Var...
    AlıntıAlıntı

Member gezginemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    58 Toplam

uyeligimi iptal edin diye dilekçe gönderdim fax ile.2 ay uyeliginiz sakli kalacak diye sms göndediler.ilçedeki yetkili servise bu ne demek diye sordum verdigi cevapda ilginç; 2 ay boyunca surekli seni arayıp ikna etmeye çalişacaklar.

uyelik bitişinden itibaren cıhazı teslim edicem teslim ettigime dair belgeyide alacamdegilse ayrıca uydu cıhaz ucretini gönderiyorlarmiş.ucretide 450 liracık...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    54 Toplam

yok aga kiralamak yok ya satin alacaksin 100 € ya toplam yada hic insanlari enayi yerine koymaya calisiyorlar internette ne gzl bulmusum biri satiyor kendi cihazini bende almak istedim karsi cikiyorlar sanki onlara dert
    AlıntıAlıntı