turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Vip Member ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    14.519 Toplam

Standart Yeni bir gelişme var mı sizce

böyle bir resim var

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

sizce gelişme var mı?

0 Bu Konu icin
    14.519 Toplam

Standart Cevap: Yeni bir gelişme var mı sizce

ben tam çözemedim ama resimdeki ekran linux web arayüzü değil mi?

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Alıntı ViaHussun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    böyle bir resim var

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

sizce gelişme var mı?
    pli imaj infodan bahsediyor resim kimbilir kac yıl once cekilmis open pli imaj yıllardır var
    artık herseyden birsey cıkartıyorsunuz
    gelisme olmayacagını 2 yıldır yazıyorum dogruya inanmak yerine hayal pesinden bosuna kosuyorsunuz

bu kartı kendi cihazından baska cihazla kullanamazsın diyen tum providerler izlenmiyor sadece digiturk degil viaccess ler bile izlenmiyor
    card sharing artık bitti yeni birsey cıkarsa orasını bilemem ama card sharing devri kapandı devir suan icin iptv
    baska gelisme yok olmayacak olursada mevcut cihazlarla olmayacak birsey yapan ya cihaz satacak yada kart bu isler simdiye kadar boyleydi bundan
    sonrada farklı olacagını sanmıyorum
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

0 Bu Konu icin
    14.519 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    pli imaj infodan bahsediyor resim kimbilir kac yıl once cekilmis open pli imaj yıllardır var
    artık herseyden birsey cıkartıyorsunuz
    gelisme olmayacagını 2 yıldır yazıyorum dogruya inanmak yerine hayal pesinden bosuna kosuyorsunuz

bu kartı kendi cihazından baska cihazla kullanamazsın diyen tum providerler izlenmiyor sadece digiturk degil viaccess ler bile izlenmiyor
    card sharing artık bitti yeni birsey cıkarsa orasını bilemem ama card sharing devri kapandı devir suan icin iptv
    baska gelisme yok olmayacak olursada mevcut cihazlarla olmayacak birsey yapan ya cihaz satacak yada kart bu isler simdiye kadar boyleydi bundan
    sonrada farklı olacagını sanmıyorum

keşke sen haksız çıksan ustam