turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
34 sonuçtan 11 ile 20 arası
    TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    691 Toplam

Standart Cevap: Atam izindeyiz

Alıntı risingvalue Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    kendisi gibi düşünenlerin yazıları hala açık, ben hapşursam siliyolar... nasıl bir zihniyettir bu anlayabilmiş değilim..

GT- I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi. [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Kim neyi sildi ? Bir daha yazin gorelim . Panelden baltim kimse bir sey silmemis
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    691 Toplam

Buyuk Ondre Saygi !
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana

Junior Member risingvalue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

nasıl bir iktidar korkusudurki bu ne yazarsam yazayım siliyolar...

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı risingvalue Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    nasıl bir iktidar korkusudurki bu ne yazarsam yazayım siliyolar...
    YAV ARKADAŞ KİM NE YAZMIŞ NE SİLİNMİŞ ANLAMADIMKİ
    nasıl bi iktidar korkusudurki ne yazarsam siliyorlar ne demek.

üyelik tarihin bu ay yazdığın mesaj 6 ondan sonra çıkmışın nasıl bi iktidar korkusudur

şimdi ben sana sorarım nasıl bi atgözlüğü takıyorsunki iktidar a bukadar kinin var?

gidip başka yerleri okusan araştırsan iktidarı yerlere vuran biz

ama sizin gibi iki 3 küf tutmuş beyin hala neyin ne olduğunu bilmeden yazıp durursunuz.

buyur ne yazdında silindi bi görelim
    tabi fikrin varmıdır onuda bilemem.
    Konu tybet tarafından (10.11.2013 Saat 12:57 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN

0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

üyelik tarihin bu ay yazdığın mesaj 6 ondan sonra çıkmışın nasıl bi iktidar korkusudur

şimdi ben sana sorarım nasıl bi atgözlüğü takıyorsunki iktidar a bukadar kinin var?

ama sizin gibi iki 3 küf tutmuş beyin hala neyin ne olduğunu bilmeden yazıp durursunuz.

burda kalkıp seviye yarışına girmeyi düşünmüyorum.. ballı sözlere, şaşaalı laflara kanıcak kadar makarna ile çalışan beynim yok malesef.. iktidarın yaptığı ortada.. on kusür yılda devletin elinden çıkanlar ve kasasına girenlere bak. bunun dahilinde vatandaşa yapılan hizmete bak. bak diyorumda kime diyorum.. önemli olan bakar kör olmamak

GT- I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi. [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

bak güzel kardeşim. çağdaş ve eğitinli birey karşı görüş dahi olsa saygı duyar. on küsur yıldır vatandaşa yapılan hizmet nedir beni aydılatırsan çok sevirim. devletin elindekileri sat, borcu fırlat, ülke kapıları terörist yol geçen hanı olsun sonrada kalk küf tutmuş beyinli diye söz et.. makarna ile çalılmıyor bemim beynim. her açık kadın gördüğümdede içiin yağları erimiyor. çünkü ben çağdaş ve uygar yetiştim. milletin kapanmasıyla belden aşşağı muhabbetlerle ancak kuzucuklar uyutulur..adam olan adam açıpada kapalıyada haya ile bakar. helali olan eşiyle evli yaşar, iki üç tane daha kuma almaya çalışmaz.. yetmişinden sonra sabii sübyane bakmaz.. eğer seviyeli bir tartışma istiyorsan yap bi forum. ben düşüncelerimi sana açıklarım ama zannetmiyorumki siz, sizin gibi düşünenmeyenleri değil dinlemek, elinizden gelse bi kaşık suda boğarsınız.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

0 Bu Konu icin
    495 Toplam

bak güzel kardeşim. çağdaş ve eğitinli birey karşı görüş dahi olsa saygı duyar. on küsur yıldır vatandaşa yapılan hizmet nedir beni aydılatırsan çok sevirim. devletin elindekileri sat, borcu fırlat, ülke kapıları terörist yol geçen hanı olsun sonrada kalk küf tutmuş beyinli diye söz et.. makarna ile çalılmıyor bemim beynim. her açık kadın gördüğümdede içiin yağları erimiyor. çünkü ben çağdaş ve uygar yetiştim. milletin kapanmasıyla belden aşşağı muhabbetlerle ancak kuzucuklar uyutulur..adam olan adam açıpada kapalıyada haya ile bakar. helali olan eşiyle evli yaşar, iki üç tane daha kuma almaya çalışmaz.. yetmişinden sonra sabii sübyane bakmaz.. eğer seviyeli bir tartışma istiyorsan yap bi forum. ben düşüncelerimi sana açıklarım ama zannetmiyorumki siz, sizin gibi düşünenmeyenleri değil dinlemek, elinizden gelse bi kaşık suda boğarsınız.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

tamam çok güzel şeyler yazmışın

sence kim gelmeli iktidara?

hanngi parti gönlünden tuttuğun bir parti varmı?
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Vahdettini sevipte atayı sevmeyen cok hain var bu ulkede
    hain diyorum cunku vahdettin yurdu sattı
    savunanlar yok satmadı onlar atayla anlastılar vahdettin satıyormus gibi yapıp ata yurdu kurtaracakmıs
    hadi ordan madem anlastılar vahdettinin 7 gobek torunları neden hala fransada yasıyor
    niye yurduna donemedi hic biri ?
    nedeni basit yurdunu satarsan geri gelemezsin

serv anlasmasıyla sadece ankara ve cevresi bize kalacaktı bu nedenle yurdunu seven herkesin vahdettinden
    nefret etmesi normaldir
    ama Ataturk nefretini anlamıyorum ne yaptı Ataturk cumhuriyeti getirdigi icin mi bu nefret ?
    olamaz dunyanın yarısından cogu cumhuriyetle idare ediliyor yada yurdu dusmanlardan kurtardıgı icin mi
    sevilmiyor ?

Ataturk olmasa seriat mi olacaktı ? nasıl ? ingiliz fransız yunan yetmemis taaa avustarlyalılara bile
    satmısız yurdu Ataturk olmasa ingiliz fransız senin ozgurce ibadet etmene izin verecekmi sanıyorsunuz ?
    ortadoğuda musluman muslumanı sırf şii yada sunni oldugu icin katlediyorken hristiyanlardan cok sey
    bekliyorsunuz

Devlet kurumlarından T.c. kaldırmak ne demek ? onun anlamı Turkiye CUmhuriyeti demek
    mesaj acık Turkiyeyi ve cumhuriyeti sevmiyoruz
    size kalsa baskentide pensilvanya ilan edeceksiniz

Ataturk bu yurdu ingiliz fransız yunan avusturalyalılardan kurtardı turk gencleride pensilvanyadan
    kurtarır kimsenin suphesi olmasın

Rahat uyu atam ardında yurdunu seven turk olmaktan gurur duyan bir nesil bıraktın gosterdigin ilkede
    hic durmadan yuruyecegimize ant iceriz
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

9. Teşekkür edenler:

ezop (10.11.2013)

0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Vahdettini sevipte atayı sevmeyen cok hain var bu ulkede
    hain diyorum cunku vahdettin yurdu sattı
    savunanlar yok satmadı onlar atayla anlastılar vahdettin satıyormus gibi yapıp ata yurdu kurtaracakmıs
    hadi ordan madem anlastılar vahdettinin 7 gobek torunları neden hala fransada yasıyor
    niye yurduna donemedi hic biri ?
    nedeni basit yurdunu satarsan geri gelemezsin

serv anlasmasıyla sadece ankara ve cevresi bize kalacaktı bu nedenle yurdunu seven herkesin vahdettinden
    nefret etmesi normaldir
    ama Ataturk nefretini anlamıyorum ne yaptı Ataturk cumhuriyeti getirdigi icin mi bu nefret ?
    olamaz dunyanın yarısından cogu cumhuriyetle idare ediliyor yada yurdu dusmanlardan kurtardıgı icin mi
    sevilmiyor ?

Ataturk olmasa seriat mi olacaktı ? nasıl ? ingiliz fransız yunan yetmemis taaa avustarlyalılara bile
    satmısız yurdu Ataturk olmasa ingiliz fransız senin ozgurce ibadet etmene izin verecekmi sanıyorsunuz ?
    ortadoğuda musluman muslumanı sırf şii yada sunni oldugu icin katlediyorken hristiyanlardan cok sey
    bekliyorsunuz

Devlet kurumlarından T.c. kaldırmak ne demek ? onun anlamı Turkiye CUmhuriyeti demek
    mesaj acık Turkiyeyi ve cumhuriyeti sevmiyoruz
    size kalsa baskentide pensilvanya ilan edeceksiniz

Ataturk bu yurdu ingiliz fransız yunan avusturalyalılardan kurtardı turk gencleride pensilvanyadan
    kurtarır kimsenin suphesi olmasın

Rahat uyu atam ardında yurdunu seven turk olmaktan gurur duyan bir nesil bıraktın gosterdigin ilkede
    hic durmadan yuruyecegimize ant iceriz
    endebar bugün maçı kim alır boşver gerisini.

unutulan bişeyi size hatırlatmak isterim.

bu milleti ingilizlerin fransızların italyanların önüne yem atanlarla

bu milleti ingilizlerin fransızların italyanların elinden kurtaranlar aynı zihniyetin ürünleriydi.

bi düşünün 1. dünya savaşına biz niye kimlerin aracılığıyla girdik.
    1.dünya savaşında en çok kayıp kim vermiştir?
    Konu tybet tarafından (10.11.2013 Saat 15:31 ) değiştirilmiştir.
    söverler”.

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

en
    unutulan bişeyi size hatırlatmak isterim.

bu milleti ingilizlerin fransızların italyanların önüne yem atanlarla

bu milleti ingilizlerin fransızların italyanların elinden kurtaranlar aynı zihniyetin ürünleriydi.

bi düşünün 1. dünya savaşına biz niye kimlerin aracılığıyla girdik.
    1.dünya savaşında en çok kayıp kim vermiştir?
    1.nci dunya savasına enver pasanın imzaladıgı gizli antlasmayla almanların tarafını tutarak girdik
    enver pasa vahdettinin damadıydı
    savasa girmek ayrı konu belki almanlar kazansaydı konumumuz degisirdi enver pasanın hain olup olmamasıda ayrı konu
    ama vahdettin kesinlikle haindi
    ulkesi icin hic kimse serv denilen bir anlasmayı imzalamaz
    belki vatan gitti olanı kurtarayım diye dusundu ankara olsun yeter dedi

ama ankarayı bırakacak biri sevilipte tum yurdu veren Ataturk niye sevilmez anlamıs degilim

ankara ile yetinmek son careyse eyvallah ama ankara yerine Turkiye verilmisken hala ankara
    diyenlerin ne turk olduklarına nede Turkiyeyi sevdiklerine inanıyorum
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

12. Teşekkür edenler:

ezop (10.11.2013)

2. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu