turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
34 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    5.921 Toplam

Standart Cevap: Atam izindeyiz

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ehehehe başlığa bak

ATAM İZİNDEYİZ

harbi izindeyiz

ama bu kelime manasıyla iz değil

izin

yani ATAM TATİLDEYİZ

Hosuna gitmiyorsa sen ATA mizin izinden gitme Tatilde olanlarada katil, It iziyle ATA iz ini karistirma.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

Junior Member risingvalue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    tamam çok güzel şeyler yazmışın

sence kim gelmeli iktidara?

hanngi parti gönlünden tuttuğun bir parti varmı?
    mevcut düzende hiçbir muhalefet partisi ülkeyi düzlüğe çıkaramaz. hepsinin gözünü koltuk bürümüş.. zaten iktidardakilerin bukadar aymaz davranmalarının nedenide bu boş muhalefet. on küsur yıldır ne yaptılarki şu saatten sonra ne yapabilsinler. k.oğlu bugün söyler, yarın vazgeçer. d.bahçeli bugün eser gürler, yarın mecliste akpye rey destekçisi olur. tek yol, son çare hepar. zira sayın pamukoğlundan başka hiçbir lider sadece ülkem diyerek yürümüyor.

GT- I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi. [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30.088 Toplam

Alıntı risingvalue Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    mevcut düzende hiçbir muhalefet partisi ülkeyi düzlüğe çıkaramaz. hepsinin gözünü koltuk bürümüş.. zaten iktidardakilerin bukadar aymaz davranmalarının nedenide bu boş muhalefet. on küsur yıldır ne yaptılarki şu saatten sonra ne yapabilsinler. k.oğlu bugün söyler, yarın vazgeçer. d.bahçeli bugün eser gürler, yarın mecliste akpye rey destekçisi olur. tek yol, son çare hepar. zira sayın pamukoğlundan başka hiçbir lider sadece ülkem diyerek yürümüyor.

GT- I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi. [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

"sansür var",

"benim yazdığım herşeyi silmişler",

"ben hapşursam siliyolar... nasıl bir zihniyettir bu",

"nasıl bir iktidar korkusudurki bu ne yazarsam yazayım siliyolar",

"makarna ile çalışan beynim yok",

"kendinden olmayanı konuşturmuyorlar",

"yetmişinden sonra sabii sübyane bakmaz.",

"sizin gibi düşünenmeyenleri değil dinlemek, elinizden gelse bi kaşık suda boğarsınız.",

Bütün bunları "sayın pamukoğlundan başka hiçbir lider sadece ülkem diyerek yürümüyor." demek için mi yazdınız?

Senior Member system - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    706 Toplam

Alıntı berkenkey Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    "sansür var",

"sizin gibi düşünenmeyenleri değil dinlemek, elinizden gelse bi kaşık suda boğarsınız.",

Bütün bunları "sayın pamukoğlundan başka hiçbir lider sadece ülkem diyerek yürümüyor." demek için mi yazdınız?

Buraya gelip siyaset yapacağına konunun özüne uygun bir üzüntü veya anma mesajı yazsaydın daha iyi olmazmıydı berkenkey...Sadece ayıp diyorum umarım anlarsın ama hiç umudum yok....

Not: Mesajımı editlersin umarım fotosu elimde.
    Ölüm Maden İşinin Fıtratında Varsa İstifada Siyasetin Fıtratında Var...

TDW Team-Co Admin OsmaNLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

arkadaşlar kimsenin mesajının silindiği yok nasıl bir paranoyadır bu ?
    forumun çalışan güvenlik programlarının otomatik engellediği
    bir kaç mesaj olmuş onlarıda @himm usta düzeltmiş.

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30.088 Toplam

Alıntı system Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Buraya gelip siyaset yapacağına konunun özüne uygun bir üzüntü veya anma mesajı yazsaydın daha iyi olmazmıydı berkenkey...Sadece ayıp diyorum umarım anlarsın ama hiç umudum yok....

Not: Mesajımı editlersin umarım fotosu elimde.
    Merak ettim foto yu ne yapacaksın

Sen de "SANSÜR VAR" diye mesajlar atıp, konular açıp sonunda

"sayın pamukoğlundan başka hiçbir lider sadece ülkem diyerek yürümüyor." mu yazacaksın.

Burası Forum, ANMA DEFTERİ değil, GELMİŞKEN mutlaka birşey yazmak gerekmiyor

Senior Member mustafa6157 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    58 Toplam

“18 Mart Kurtuluşumuz. 23 Nisan Çocukluğumuz. 19 Mayıs Gençliğimiz. 30 Ağustos
    Zaferimiz. 29 Ekim Cumhuriyetimiz. 10 Kasım, Unutmadığımızın Kanıtıdır.”
    Fatihlerimiz, Çanakkale'nin bağrında yatanlarımız, adsız kahramanlarımız, bayrağımız, İstiklal Marşımız, hilalimiz, minarelerin ucundan Allah'a açılan hilallerimiz...Karsımız, Edirnemiz, inançlarda çeşidimiz...Amaç büyük Türkiye için farklı olsak da el ele olmak olsun...

8. Teşekkür edenler:

system (11.11.2013) , OsmaNLı (10.11.2013)

Junior Member risingvalue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alıntı berkenkey Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    "sansür var",

bu forumda herkes birine saygılı ve karşı görüşleri dahi dinleme erdemine sahip diye düşündüm. sabaki serzenişimi hmm arkadaş halletti sağolsun.. sıkıntı yaşamamın nedeni forum yönetim zihniyetinde değil sadece güvenlikteymiş. bu arada mesajlarımı kırparak yayınlaman yanlış anlaşılmalara yol açabilir. eğer söyleyecek birşeyiniz var ise, sözlerimi farklı manalara çekmektense direk söyleyin.. ben her türlü fikre ve düşünceye saygı duyarım. zira benim yetiştiğim cumhuriyette bizden olmayan "tuu" "kaka" değildir..

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.437 Toplam

"sansür var",

sizde birkez olsun yazdıklarıma cevap verecek yada yorum yapacak cesareti gorememek beni gercekten uzdu
    yaptıgınız tek sey akp propagandası ama onlarda copy paste konuyla hic ilgisi olmadan sacmalayıp gidiyorsunuz

icimden beyniniz yıkanmamıs demek gelmiyor ama ne zaman bir konu olsa konu dısı copy paste ile akp propagandası yaparak kayboldugunuz
    icin yazdıklarınız kendi dusunceleriniz mi yoksa beyniniz mi yıkanmıs emin olamıyorum

bunu test etmek icin lutfen su sorulara cevap verin
    Ataturku sevmiyorsanız neden ? vahdettini seviyorsanız neden?
    birde baskentin pensilvanya olmasını istiyormusunuz ?

bu soruları kendi dusuncelerinizce cevaplarsanız siz ve sizin gibi dusunenlerin iq duzeyini ogrenmemiz acısından oldukca faydalı olacagı kanısındayım
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

Senior Member system - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    706 Toplam

Merak ettim foto yu ne yapacaksın

Sen de "SANSÜR VAR" diye mesajlar atıp, konular açıp sonunda

"sayın pamukoğlundan başka hiçbir lider sadece ülkem diyerek yürümüyor." mu yazacaksın.

Burası Forum, ANMA DEFTERİ değil, GELMİŞKEN mutlaka birşey yazmak gerekmiyor
    İşine gelmedimi veya anlamak istemediğin zaman konu siyasi vs sebeplerle mesajlarımı editliyorsun diye foto çektim dedim.

Burası forum elbet bunu bende biliyorum ama insanlar saygı duydukları, özlem duydukları, kutlamalarını, üzüntülerini,toplum için önemli günlerini ve bayramlarını hatırlayıp iki satırda olsa yazı yazarak paylaşır ki toplumsal birlik ve beraberliğin devamlılığı sağlanabilsin. Ayrıca bunlar bizi insan yapan değerlerdir.Tabi sen bunları anlamazsın yada işine gelmedimi "ANMA DEFTERİ değil" deyip geçersin. Atatürk'ü sevmediğini açıkça yaz mert ol dürüst ol boşuna anı defteri vs yazıp geçme. Ozaman bende sana derimki bayramda seyranda cumada ne diye buraya yazı yazıyorsun burası anı defterimi. Aşağıdaki mesajın anı olsun diyemi yazdın.

Başınız sağolsun. Mekanı cennet olsun.
    Allah geride kalanlara sabir versin.

TurkuazV usta...Belki siz görmemişsinizdir ama bazı arkadaşlar işine gelmeyeni sildiği için forumda bu paronoya oluştu o kişi kendini iyi biliyor

Konu system tarafından (11.11.2013 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.
    Ölüm Maden İşinin Fıtratında Varsa İstifada Siyasetin Fıtratında Var...

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu