turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası
    Banned helboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

Standart Cevap: Dreamboxmu yoksa?

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    aslında diseqc seçmiyor cihaz yıllardır yanılılan nokta burası.

ben hertürlü diseqc de dreambox u çalıştırmışımdır.

sorun lnb lerde aslında farklı lnb kullandığınız an mesela birinde 0.2db yazıyor birinde 0.3 db yazıyorsa mutlaka arıza veriyor.
    bu ali işlemcili cihazlardada aynı.

mesela ben linx lnb kullandığım an kesinlikle diğer yayınları kesiyordu.
    yani mümkün olduğunca aynı marka lnb kullanmaya dikkat edilmeli.
    ewet onuda biliyorum başıma cok geldi bazı 2 ve 4 lü lnb lerdede geciş hatası veriyor
    AlıntıAlıntı

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı helboyy Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ewet onuda biliyorum başıma cok geldi bazı 2 ve 4 lü lnb lerdede geciş hatası veriyor
    aynen o zamanda şunu yaparsanız sorun düzelir diseqc ab ile 4 uydu yerine standart dışı uydu yapılandırmasına gidin.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

Banned helboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    aynen o zamanda şunu yaparsanız sorun düzelir diseqc ab ile 4 uydu yerine standart dışı uydu yapılandırmasına gidin.
    ben genelde lnb degiştirip sorunu bi şekilde hallediyorum tunerleride cok dandik kablo seviyesi düşük olan yerlerde donma oluyor bazı paketlerde ama orginal tunerde daha düşük seviyeli yerlerde bile calışıyor !
    AlıntıAlıntı

Junior Member SiNiOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

arkadaslar destekleriniz için tsk ederim, belki bilgim vazla yoktur piyasadan ama bir sorunu olan dreamboxu tekrar adam edebiliyorum, yani canak , cihaz ivir zivir satilan yerlerin tamirini ustelenmedigi dreamboxu tekrar calisir hale getiriyorum ama digerlerinden anladigim 0 elde var 0.

yani dreambox için katilmiyorum degil.. DM 500 HD hakkinda yazdiklariniz hep olumlu.. tartismamiz bu yone olursa bende bir cihaz seçme olasili doga bilir.
    cunku bende dreamboxdan yanayim, dreamboxla calistim vs... ve dediginiz gibi dreambox bu cihazlarin içinde ana aktör..
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123