turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

13. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci ... 391011121314151617 ... SonuncuSonuncu
190 sonuçtan 121 ile 130 arası
    Senior Member coscos1222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    424 Toplam

Standart Cevap: Güncel - Latest - [E2-Plugin] - BarryAllen

Barry Allen 11.0.13

Thx @gutemine

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

dreamxbox (15.01.2014)

Member caner 24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart Cevap: Barry Allen Güncel Versiyonları

Alıntı TurKuaZv Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    barry allen içinde güncelleme varmı bilmiyorum ama
    bu versiyonları kurarken telnetle önceki sürümden güncelleme yapması gerek
    teşekkürler dediğin yaptım oldu telnetten yeni sürümü 10.11 üstüne attım
    AlıntıAlıntı

Senior Member burak_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    145 Toplam

Standart Clon cihazlarda barryallen arızası

Clon cihazlar için olan ''enigma2-plugin-extensions-barryallen_11.0.4.9-sim2_all '' çalışmamaya başladı.
    Yaklaşık 2 aydır sorunsuz kullanıyordum.En son yeni çıkan yeni 800hd se sim2.10 OE-2.0 imajlarıda denemek için media/ba/mb_imagenin içine attım.Kurulum başlıyor fakat 'DO NOT PANİC 5 min' yazsısından sonra hemen kurulum bitiyor ve imaj kurulmuyor.
    Sorunu var diye barryalleni kaldırp yeniden kurayım dedim.Bu sefer eski kurulu olan imajlarıda kuramaz oldum.Ne yaptıysam imajları kuramadım.Ama barryallen kuruluyor,fakat imajlar kurulmuyor.
    Yardım edebilecek arkadaşlar varmı acaba..??
    AlıntıAlıntı

Senior Member vardiyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    106 Toplam

Standart Cevap: Clon cihazlarda barryallen arızası

Alıntı burak_35 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Clon cihazlar için olan ''enigma2-plugin-extensions-barryallen_11.0.4.9-sim2_all '' çalışmamaya başladı.
    Yaklaşık 2 aydır sorunsuz kullanıyordum.En son yeni çıkan yeni 800hd se sim2.10 OE-2.0 imajlarıda denemek için media/ba/mb_imagenin içine attım.Kurulum başlıyor fakat 'DO NOT PANİC 5 min' yazsısından sonra hemen kurulum bitiyor ve imaj kurulmuyor.
    Sorunu var diye barryalleni kaldırp yeniden kurayım dedim.Bu sefer eski kurulu olan imajlarıda kuramaz oldum.Ne yaptıysam imajları kuramadım.Ama barryallen kuruluyor,fakat imajlar kurulmuyor.
    Yardım edebilecek arkadaşlar varmı acaba..??
    bu işlemi cihazın flash üzerine kurulu olduğu imageden ve image ismini kısaltarak yaparsanız çalıştığını göreceksiniz.experimential imageler kurulmayabilir.bunada dikkat edin.
    barry allen kullandığınız zaman kumandadan açılışta seçim yapabiliyormuydunuz?ben dm800 sim 2.01 cihazımda barry allen kurmuş ve imageleri yüklemiştim fakat açılışta kumandadan seçim yapamadığım için vazgeçmek zorunda kalmıştım.
    Konu vardiyali tarafından (12.01.2014 Saat 21:09 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    106 Toplam

ben denemek için kurdum.fakat senin dediğin gibi barry alen kurulmasına rağmen image yüklenmiyor.
    AlıntıAlıntı

Senior Member burak_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    145 Toplam

Ben zaten kullaniyordum 8 lik USB de 4 adet imaj kurulu vaziyetteydi.Cok merakliyiz ya...illa yeni cikan imajlarida kurup denemek istedim.Baktim kurulmadi,belki barryalleni sifirdan tekrar kurarsam calisir diye dusundum.But defer eski kurulu imajlarida kuramadim.$imdi openATV sim 2.10 ile idare ediyorum.
    Olursa flashexpander kurmayi deneyecegim,cunku cihazin hafizasi benim ihtiyacim olan pluginlerin hepsini kurmaya yetmiyor.insallah openATV he kurulur.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    106 Toplam

Alıntı burak_35 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ben zaten kullaniyordum 8 lik USB de 4 adet imaj kurulu vaziyetteydi.Cok merakliyiz ya...illa yeni cikan imajlarida kurup denemek istedim.Baktim kurulmadi,belki barryalleni sifirdan tekrar kurarsam calisir diye dusundum.But defer eski kurulu imajlarida kuramadim.$imdi openATV sim 2.10 ile idare ediyorum.
    Olursa flashexpander kurmayi deneyecegim,cunku cihazin hafizasi benim ihtiyacim olan pluginlerin hepsini kurmaya yetmiyor.insallah openATV he kurulur.
    flashexpander openatv imagede yeşil ekran oluyor ben denedim.
    AlıntıAlıntı

Member canali179 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

evet doğrudur openpli2.1 colon dm.800 sim3 flashexpander yeşil ekran oluyor
    yardım edecek biri varmı
    AlıntıAlıntı

Member cincir78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    48 Toplam

Alıntı vardiyali Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu işlemi cihazın flash üzerine kurulu olduğu imageden ve image ismini kısaltarak yaparsanız çalıştığını göreceksiniz.experimential imageler kurulmayabilir.bunada dikkat edin.
    barry allen kullandığınız zaman kumandadan açılışta seçim yapabiliyormuydunuz?ben dm800 sim 2.01 cihazımda barry allen kurmuş ve imageleri yüklemiştim fakat açılışta kumandadan seçim yapamadığım için vazgeçmek zorunda kalmıştım.
    Evet ben de kuruyorum fakat açılışta imaj seçemiyorum. Çözüm bilen varsa lütfen yardım.
    AlıntıAlıntı

Banned alemmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Alıntı cincir78 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Evet ben de kuruyorum fakat açılışta imaj seçemiyorum. Çözüm bilen varsa lütfen yardım.
    BarryAllen Menü - Kurulum - Boot Options - Uzaktan Kumanda - /dev/input/event0 seçin cihaz yeniden başlar. Sonrasında açılışta Barry Allen ile kurduğunuz imajlarıda seçebilirsiniz.
    AlıntıAlıntı

13. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci ... 391011121314151617 ... SonuncuSonuncu