turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

7. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci ... 34567
65 sonuçtan 61 ile 65 arası
    Senior Member digisis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    67 Toplam

Standart Cevap: Samsung Smart tv ES ve F Serisi OSCAM Kurulumu .. 7000 - 8000

Alıntı feyim Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    tp fezilla ile bir türlü bağlanmıyor

wifi baglantısını tvden yaptığında tv ye fezilla ve webife baglantı kurmuyor modem üzerinden bağlanıyor
    Alıntı marmara59 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    al bendende okadar f7000 smartı rotladım ancak ftp ile birtürlü tv ye bağlanamadım.nerde hata yaptı anlayamadım. bence bu işin tek çözümü .bu işi yapabilen bir arkadaşın anlaşilir şekilde videoya çekmesi.tane tane tek tek. anlatıcak. herkeze saygılar

Arkadaşlar benim televizyonum UE55F7000SL, benim anladığım şu; ver.1118 öncesi firmware yazılımlarında olmuş ama benim ve sizlerin de yazılım versiyonumuz 1118 in üzerinde olduğu için (1118,1119,1120.4,1122,1123.4,1124 gibi) dün gece tekrar bir deneme yapayım dedim SamyGO tv'nize zaten yüklenmiş çıkmak için exit ve tv'yeniden başlatın diye uyarı verdi
    Eski yazılımlara dönmek için elimizde 00,FF,01 gibi başlangıç firmware yazılımına dönmek için bir image yada bir dump yok bazı sitelerde RS232 servis yükleme kablosu ile yapabilirsiniz diyor ama ona da güven plmuyor çünkü yükleme esnasında bir hata ,yada elektrik kesintisi olursa cihazın bir daha çalışmaması durumu da var

Bu durumda en mantıklı hareket[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    DİABLO WİFİ CAM Modul almak çok akıllıca olacaktır en azından riski yok
    Konu digisis tarafından (25.05.2015 Saat 02:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: harf hatası
    AlıntıAlıntı

Junior Member LORD_KING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Sevgili Furkan Bu F7000 Model Tv ler için yeni versiyonu nereden bulabiliriz Bendeki Mevcut Sürüm 1125 kendi sitesinde de aynı görünüyor ama sen 2000 üzeri olması gerek diyorsun nasıl olacak ?
    AlıntıAlıntı

Junior Member malitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

T-ECPDEUC_2009.2.zip bulamıyorum.. Link ölmüş..
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    111.692 Toplam

Güncel OSCam svn10223 Samsungtv

oscam-svn10223-samsungtv-webif-libusb-Distribution
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    111.692 Toplam

Güncel OSCam svn10223 Samsungtv Trunk 1.20 svn 11394

Burdan:
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.
    AlıntıAlıntı

7. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci ... 34567