turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

27. sayfa - 34 sayfa var BirinciBirinci ... 17232425262728293031 ... SonuncuSonuncu
338 sonuçtan 261 ile 270 arası
    Member pino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    20 Toplam

Standart Cevap: dm800HD SE OPENPLİ4.0-2019-04-07- ESTAR-SİM 3 (iptv ok) (clone)

bu imagie dm800 hd se sim 2.1 icin de varmi
    AlıntıAlıntı

Senior Member nihat1551 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    91 Toplam

Alıntı ergnergun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    OpenPLI-2019-04-07@23.07.00-SSL-dm800se bunu yükledim her şey on numara öbürkü çalışmamıştı
    1 .sayffa en üstte yer alan indirme linkine tıklamanız gerek, siz hangisini yüklediniz bilemiyorum, açılış resminde relase4 yazan ise doğrudur.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    91 Toplam

Standart dm800HD SE OPENPLİ4.0-2019-04-07- ESTAR-SİM 3 (iptv ok) (clone)

Alıntı pino Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu imagie dm800 hd se sim 2.1 icin de varmi

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Yazılımı üstteki linkten indirdim ve ssl 84 dosyası atarak çalıştırdım. Siz de kendi cihazınıza göre ssl secondstage dosyası ile deneyebilirsiniz.
    Konu nihat1551 tarafından (10.05.2019 Saat 19:34 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Junior Member gezegen06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: dm800HD SE OPENPLİ3.0-20130414- ESTAR-SİM 3 (iptv ok)

Alıntı kral_27 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    kardesim hakiki sitesi burasi [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] burda cihazina uygun imaj ve hemen hemen hersey var bendeki kutuda seninkinin aynisi ve burasida ayni site [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] umarim isin gorulur.
    bu site kapali kardes.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

hocam sorun tamamıyla yeni yazılımlarla birlikte cihazda yer kalmamaısndan ötürü tüm wifi driverlerini silmelerinden kaynaklanıyor ve kötüsü 1 haftadır ben de dm800 için 20 ye yakın wifi.ko uzantılı dosyaları atmama rağmen bulamadım ama eski misal openpli 2.1 yazılımını atsanız full wifi görüp tanıyacak garantisini veririm ama o da 5 para etmez devir iptv exteplayer3 service app devri.. eski yazılımlarda da o yok...
    AlıntıAlıntı

Junior Member dr.uydu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Tekrar merhabalar. Yazıdığım mesajı telefondan düzetlme yapacakken sildim sanırım .

ikinci el dm800HD SE ESTAR-SİM 3 (clone) cihaz aldım . Ekteki yazılımla geldi . Yalnız icinde wifi yüklü değildi. Sizin yazılımınızı yüklemeye çalışırken aşağıdaki hatayı verdi. Nasıl yükleyebilirim ??
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Satın aldığım kişi cihazda sim 2 yüklü olduğunu söyledi . Cihazdaki yazılım BlackHole 4.1 yüklü . Bu yazılım mı iyimidir yoksa sizin yazılım OPENPLİ4.0-2019-04-07 mi daha iyidir. Ayrıca wifi kısmı çalışıyor mu ?.

Şimdide teşekkür ederim .

Cihaz özellikleri
    Konu dr.uydu tarafından (12.10.2019 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    91 Toplam

Dr.uydu, sizin cihaz sim2 ise bu konuda sunduğumuz 1. Sayfadaki yazılım sizin cihaza uyum sağlamaz, siz sim2 yazılımı yükleyeceksiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Öncelikle openli 4 sürümü için @nihat1551 teşekkür ederim.

En sonunda sorunu çözmüş bulunmaktayım. Dreamup ile program atamaya çalıştığımda Failed to flash - INVALID IMAGE (OR OLD VERSION) diye uyarı aldığımı söylemiştim . Dreamup yerine cihazın web arayüz (miniflash + power ) ile flash atma kısmı ile denediğimde Bad sector hatası aldım . Araştırmalarım sonunda badsector icin Dreamup yada biosdan repair kısmının aktif olması gerektiğini öğrendim . Dreamup gene çözüm olmadı .

en son cihazı imaj / BACKUP yükleme modundayken putty ile bağlanıp BİOS ayarlarında EXIT kısmında RESET ALL SETTİNG TO FACTORY DEFAULT sıfırlayıp save setting and Reboot seçip cihaz yeniden başlatın,ardından cihazın fişini çekip tekrar imaj moduna alın puttyden tekrar bağlanın MİSC bölümünü açıp flash Sector recovery üzerine gelip DİSABLE olanı ENABLE yapın EXİT Başlığına gelin ordan Save Setting üzerine gelin klavyeden ENTER yapın bu işlemi yaptıktan sonra kesinlikle cihazın fişini çıkartıp takmayın,cihazı yeniden başlatmayın putty programını kapatmayın aynı şekilde açık kalsın cihaz yükleme modunda kalacak bu işlemden sonra kullanmak istediğiniz imajı choreme yada mozilla üzerinden yükleyin cihazı imajı yükledikten sonra cihazı yeniden başlatın....

edit @as11

Sonunda bende openli kullanıyorum . Wifi kısmıda gayet güzel çalışıyor. Ccam ve oscamymod aktif ama sadece alt yazıları görebiliyorum. O kısımları sonra hallederim ..
    Konu as11 tarafından (14.11.2019 Saat 06:57 ) değiştirilmiştir. Sebep: üyelik istemeyen site
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    680 Toplam

Her şey güzelde üyelik istemeyen site adresi sunmuşsunuz. Forum kurallari açık. Link editlendi !
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1 Toplam

@nihat1551 bey verdiğiniz imajda Ccam ve oscamymod çalışıyor mu ?

oscam-ymod yüklemek icin ftp ile bağlandım . tmp icine ipk dosyasını icine attım
    putty ile bağlandım

opkg --force-overwrite install /tmp/enigma2-plugin-softcams-oscam-ymod-v18-t55-r0.openpli.mipsel.ipk

komutu ile yükleme yaparken hata verdi. * parse_from_stream_nomalloc: Missing new line character at end of file!*
    çözümü /var/lib/opkg/openpli-3rd-party dosyasını silinip tekrar yüklenmesi gerekiyormuş.
    Deneyim mi? zaten yüklü mü ?

@as11 link verdiğim site üyelik istiyordu. Zira üyesiz tamamını okuyamadım. Yazanın o kadar emeği gecmiş diye vermiştim
    Konu dr.uydu tarafından (16.11.2019 Saat 10:53 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

27. sayfa - 34 sayfa var BirinciBirinci ... 17232425262728293031 ... SonuncuSonuncu