turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

29. sayfa - 34 sayfa var BirinciBirinci ... 19252627282930313233 ... SonuncuSonuncu
339 sonuçtan 281 ile 290 arası
    Junior Member uyducan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: dm800HD SE OPENPLİ4.0-2020-01-18- ESTAR-SİM 3 (iptv ok) (clone)

Merhaba,

iptv vod izlerken ileri - geri sarma varmı bu imajda ?
    AlıntıAlıntı

Senior Member nihat1551 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    91 Toplam

Standart dm800HD SE OPENPLİ4.0-2020-01-18- ESTAR-SİM 3 (iptv ok) (clone)

Alıntı uyducan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Merhaba,

iptv vod izlerken ileri - geri sarma varmı bu imajda ?
    Turkvod vb eklentilere yazılan iptv kanalları player ile açıldığından dolayı vod kanallarda söylediğiniz şey mümkün olur. Buketten ileri geri almayı maalesef şu an deneyemiyorum. Kullanan bir arkadaş ileri geri sarma tuşuna birkaç saniye basık tutarak deneyebilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu nihat1551 tarafından (18.02.2020 Saat 09:01 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Member alpaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    11 Toplam

Alıntı nihat1551 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Turkvod vb eklentilere yazılan iptv kanalları player ile açıldığından dolayı vod kanallarda söylediğiniz şey mümkün olur. Buketten ileri geri almayı maalesef şu an deneyemiyorum. Kullanan bir arkadaş ileri geri sarma tuşuna birkaç saniye basık tutarak deneyebilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    üstad ıp tv izlerken ne ileri ne geri tuşları çalışmıyor ne yaptıysam beceremedim film izlerken çok iyi olurdu bi yolu olsaydı ?
    8 farklı ıp tv satırı yükledim sıkıntı yok on numara çalışıyor sadece birkaç satır daha ekleyim diyorum denemek için cihaz sapıyor yeşil ekran hatasına geçiyor sil baştan herşeyi yüklemek zorunda kalıyorsun
    hafızada yer açmak için hangi eklentileri silmek gerek kaç satır yüklenir denemek istiyorum ?
    cihazda 500gb hdd var hafıza genişlemek için mmbotmu yüklemek gerek ?
    yada flash diskmi takıp hafıza genişletmek gerek ? beni aydınlatırmısın ..!
    bu e2yi öğrenmek bize hobi oldu artık
    AlıntıAlıntı

Member fersec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

İyi akşamlar server ile bundesliga kanalları seyredebilirmiyiz
    AlıntıAlıntı

Junior Member gulgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Sevgili arkadaşlar...
    Dm 800 hdse bir cihaza sahiptim, geçen gün yazılım güncellemesi sırasında elektrik bağlantısı kesildi. Şu anda cihaz açılmıyor, başlangıçta Dream yazısının yanında failed 2 nd yazısı var, küçük mavi ışık sürekli yanıyor, fan çalışmıyor, ne yapmalıyım.
    Saygılarla...
    AlıntıAlıntı

Junior Member digiman22003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Merhaba,
    Benim cihazim da DM800HD SE Clne eStar 3.0 sim ama ilk mesajdaki imajı yükleyemedim. Aşağıdaki gibi hata veriyor. Second stage imajı yüklüyor. Ama asılimajı yüklemiyor.
    Farklı Clone estart 3.0 imajları da denedim hepaynı hatayı veriyor. Neden olabilir?
    Cihazda durduk yerde network kartını, wifi yı görmez oldu. Bunu düzeltmek için yeni imaj yüklemeye çalışıyorum. Bunu nasıl düzelte bileceğimi söyleye bilirseniz de olur.

Bu arada web arayüzü imaj yükleme alanı çıkıyor ama oradan yükleme başlamıyor.
    Bilgi bölümünde de ekteki gibi gözüküyor. Ama açılırken second stage 84 gözüküyor.

Şimdiden desteğiniz için çok teşekkürler.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz
    Konu digiman22003 tarafından (29.04.2020 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı digiman22003 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Merhaba,
    Benim cihazim da DM800HD SE Clne eStar 3.0 sim ama ilk mesajdaki imajı yükleyemedim. Aşağıdaki gibi hata veriyor. Second stage imajı yüklüyor. Ama asılimajı yüklemiyor.
    Farklı Clone estart 3.0 imajları da denedim hepaynı hatayı veriyor. Neden olabilir?
    Cihazda durduk yerde network kartını, wifi yı görmez oldu. Bunu düzeltmek için yeni imaj yüklemeye çalışıyorum. Bunu nasıl düzelte bileceğimi söyleye bilirseniz de olur.

Bu arada web arayüzü imaj yükleme alanı çıkıyor ama oradan yükleme başlamıyor.
    Bilgi bölümünde de ekteki gibi gözüküyor. Ama açılırken second stage 84 gözüküyor.

Şimdiden desteğiniz için çok teşekkürler.
    Arkadaşım bende acemiyim ama geçen gün aynı imajı tarayıcının adres çubuğuna cihazın IP sini yazıp, oradan yükledim çok kolay oldu, imaj çok iyi çalışıyor, yalnız teleteks türkçe değil onu çözmeye çalışıyorum.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı gulgun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaşım bende acemiyim ama geçen gün aynı imajı tarayıcının adres çubuğuna cihazın IP sini yazıp, oradan yükledim çok kolay oldu, imaj çok iyi çalışıyor, yalnız teleteks türkçe değil onu çözmeye çalışıyorum.
    Bu arada cihazı internete kabloyla bağladım.
    AlıntıAlıntı

Junior Member craquele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

text tuşuna bas sonra menu tuşu çıkan ekranda "automatic recognition"a gel "on" yazısını sağ-sol tuşuyla "off" yap bir alt satırdan sağ-sol tuşlarıyla türkçe yi bul ve çık.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı craquele Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    text tuşuna bas sonra menu tuşu çıkan ekranda "automatic recognition"a gel "on" yazısını sağ-sol tuşuyla "off" yap bir alt satırdan sağ-sol tuşlarıyla türkçe yi bul ve çık.
    Teşekkürler ama çıkan dillerde Türkçe yok, başka bir çözüm bulmalıyım...
    AlıntıAlıntı

29. sayfa - 34 sayfa var BirinciBirinci ... 19252627282930313233 ... SonuncuSonuncu