turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 34 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu
338 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member kral_27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    677 Toplam

Standart Cevap: dm800HD SE OPENPLİ3.0-20130414- ESTAR-SİM 3 (iptv ok)

Alıntı _ATi_ Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Dostum teşekkür ederim bişey sorucam burdaki estar_dm800se-openpli3.0_20130123 imajı direkt mi yüklicem?

bu arada sende hangi imaj yüklü ve memnun musun?
    evet kardesim bu arkadasin dm800HD SE OPENPLİ3.0-20130414- ESTAR-SİM 3 (iptv ok) paylastigini direk yuklersen hersey hazir gelir cunki kendi kutusunun imajinin backupu
    kardesim bende estar_OpenPLI 4.0-dm800se-OE2.0_2013_10_02-Patched-By-Ferret imaji yuklu cok menmunum ve bu imaj Mail.ru linklerini oynatiyor sorunsuz .

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bu sayfadaki imaj
    İnsanda Güzel Olan Yüzdür.Yüzde Güzel Olan Gözdür.
    İnsanı İnsan Yapan Ağzından Çıkan
    Sözdür
    AlıntıAlıntı

Senior Member _ATi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    21 Toplam

Çok teşekkür ederim cesaret edip estar_dm800se-openpli3.0_20130123 kurdum kendimi yeni bir dünyada buldum heheh şimdi de bu son verdiğin linkteki imaja bakıcam...

bu arada plugin yüklerken neyi takip etmem gerekiyor OE2.0 mı oluyor bu yüklediğim imajlar?
    ona göre ts panel vs gibi eklentileri yüklemek istiyorum

Alıntı kral_27 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    evet kardesim bu arkadasin dm800HD SE OPENPLİ3.0-20130414- ESTAR-SİM 3 (iptv ok) paylastigini direk yuklersen hersey hazir gelir cunki kendi kutusunun imajinin backupu
    kardesim bende estar_OpenPLI 4.0-dm800se-OE2.0_2013_10_02-Patched-By-Ferret imaji yuklu cok menmunum ve bu imaj Mail.ru linklerini oynatiyor sorunsuz .

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bu sayfadaki imaj
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    21 Toplam

@kral_27 dostum bunu yükledim ama tuner ayarlarında bişey çıkmıyor orayı düzenliyemiyorum neden acaba?

estar_OpenPLI 4.0-dm800se-OE2.0_2013_10_02-Patched-By-Ferret
    AlıntıAlıntı

Banned tahacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Sakın Dm800 hd pvr sım 3 ıcın degıl bu ımaj arkadaslar bu ımaj Dm800 SE sım3 cıhazlar ıcın ...

Yanı her sım3 dm 800 hd cıhaza uymaz..
    Bıde arkadas bu ımaje vermıs allah azı olsun ama cıhaz orjınal mı yoksa clone cıhazlar ıcınmı dıye belırtmemıs..

Kısaca bu cıhaz Dm800 hd SE cıhazlar ıcın Dm800 hd PVR ler ıcın degıll...
    AlıntıAlıntı

Banned tahacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Yenı bır ımaj arkadaslar.. Ben cozemedım.. Ama kontrol etmek ısteyen arkadaslar varsa bı baksınlar..

Here you will find Domica A and C for estar DR800 hd. I modified both image to run in Estar DR800 hd. Have fun watching.

Both of the end of 2013. I've changed just three weeks ago. Otherwise, they do not work in DR800.
    Domica 9a was for sim 201 and 210 and Domica C for ferrari sim.
    ================================================== =====
    Hoi Hamidi,
    Beide van eind 2013. Ik heb ze pas 3 week geleden aangepast. Anders werken ze niet in dr800.
    Domica 9a was bestemd voor sim 201 en 210 en Domica C voor sim ferrari.
    -----------------------------------------------------------------------

Ik ben nu aan het onderzoeken om achter te halen of ik image OE 2.0 in dr 800 kan draaien.

I am now researching to find out if I image OE 2.0 dr 800 can run behind.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Umarım ustalar bu ımajenın ne oldugunu anlatırlar
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    21 Toplam

evet benim cihaz DM800 hd se

Alıntı tahacan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sakın Dm800 hd pvr sım 3 ıcın degıl bu ımaj arkadaslar bu ımaj Dm800 SE sım3 cıhazlar ıcın ...

Yanı her sım3 dm 800 hd cıhaza uymaz..
    Bıde arkadas bu ımaje vermıs allah azı olsun ama cıhaz orjınal mı yoksa clone cıhazlar ıcınmı dıye belırtmemıs..

Kısaca bu cıhaz Dm800 hd SE cıhazlar ıcın Dm800 hd PVR ler ıcın degıll...
    AlıntıAlıntı

Senior Member kral_27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    677 Toplam

Alıntı _ATi_ Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Çok teşekkür ederim cesaret edip estar_dm800se-openpli3.0_20130123 kurdum kendimi yeni bir dünyada buldum heheh şimdi de bu son verdiğin linkteki imaja bakıcam...

bu arada plugin yüklerken neyi takip etmem gerekiyor OE2.0 mı oluyor bu yüklediğim imajlar?
    ona göre ts panel vs gibi eklentileri yüklemek istiyorum
    kardesim benim verdigim imaj sade yani tuner ayarlarında bişey çıkmaz sen kendi onceden kanal yedegini alip yuklemen lazim yani kanal Setting eyer bilmiyorsan bu linkte arastir
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] ve burda guncel Setting var. ve benim kutu ESTAR-dreambox 800 hd se colon SİM 3 senin kutuda aynisi senin yazdigina gore ve plugin OE2.0 dogru bizim kutulara kulanacagimiz plugin ler ve ben bugun dreamboxco arkadasin paylastigi Plugin yükleme pogrami mukemel ve kolay yukleniyor resimleri takip edersen kolayca pluginleri kutuya gonderirsin gonderdikten sonra kutuya rest atirmayi unutma
    umarim isin gorulur acemisin bu islerde galiba de sene epey ukusuz zamanlar seni bekliyor sana lazim olan konulari okursan bu isi kisa zamanda cozersin ben kendim oyle ogrendim halende ogreniyorum kolay gelsin kardesim.
    İnsanda Güzel Olan Yüzdür.Yüzde Güzel Olan Gözdür.
    İnsanı İnsan Yapan Ağzından Çıkan
    Sözdür
    AlıntıAlıntı

Senior Member nihat1551 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    91 Toplam

nihat1551 paylaşımın için teşekkür ederim...
    kısaca bişeyler sormak istedim umarım yardımcı olursun.
    bende iki yıldır "DM800SE(klon) e-star SIM v3.0 Newnigma2 3.3.2" bu imajı kullanıyorum ama hep farklı bir imaj kullanmak denemek istedim hangisi cihazıma göre uygun olduğunu bilemediğim için cesaret edemedim.. Sanırım bu paylaştığın imaj benim makinaya uyuyor..
    Eğer uyuyor ise direkt bu paylaştığın imajı yüklesem olur mu?
    hangi yolu izlemem gerekiyor yardımcı olursan sevinirim...
    ve bu enigma 1 kumanda ile şuanda kullandığım enigma 2 kumanda arasında çok mu fark var?

teşekkür ederim
    dostum bu imaj yedeği full kurulu ve herşeyi hazır. direkt atıp kullanabilirsin. hiçbirşey yuklemene gerek yok.

e1 kumandasının pek farkı yok. zaten eklentilerde pauli var girerek e2 yapabilirsin.

kullanmanı öneriyorum. yorumlarınıda bekliyorum.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    91 Toplam

Alıntı pnokyo Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    @nihat1551 benim 800se sim 2.10 da bir türlü rtmp linklerini çalıştıramadım.

ilgili dosyayı buraya yükleyebilirmisin?tşkler
    image linkinde ayrıca enigma2 klasörünü ayrıca verdiğimi belirttim. onun içinde tüm kanllar mevcut

userbouquet.ip_tv_azerbaycan__tv_

userbouquet.favourites

userbouquet.ip_tv_belgesel__tv_

userbouquet.ip_tv_futbol__tv_

userbouquet.webcam

bu dosyaları not defteri ile açarsanız içeriğe ulaşırsınız. kendi buketlerinizede aynı şekilde ekleyebilirsiniz.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    91 Toplam

Alıntı pnokyo Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    @nihat1551 benim 800se sim 2.10 da bir türlü rtmp linklerini çalıştıramadım.

ilgili dosyayı buraya yükleyebilirmisin?tşkler
    usta her yazılımda çalışmıyor rtmp ler. openpli denedinmi ?
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 34 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu