turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Yardım vu+

Junior Member yazkeyfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Yardım vu+

Arkadaşlar gelişen teknolojik sistemler karşısında arayış içerisindeyken (iptv vs) bir cihaz ile karşılaştım ve cihazı aldım.ancak bu konularda bilgim yok.forumda bakıyorum anlamadığım için bulamıyorum.

almış olduğum cihaz bu,kurulum aşamasında turksat kanallarını ekleyemedim,ip tv izleyebilmek için hangi yolları izlemem gerekiyor.yardımcı olabilirseniz memnun olurum.forum yöneticilerinden özür diliyorum eğer yanlış yere açmış veya herhangi bir sorun teşkil etmişse...Ama dediğim gibi bu konulardan anlamadığım için forumda varsa bile bulamadım.herhangi bir link veya anlatım varsa paylaşırsanız,yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Standart Cevap: Yardım vu+

Ustam cihazınız hayırlı olsun buda vu+ un kopyası olsa gerek adi çinliler herşeyin kopyasını yapıyorlar herneyse cihazınıza ımzge hariç tüm eklentileri vu+ olsun dreambox olsun aynı yöntemle çalışır forumu biraz gez enıgma2 plugın kısmını FAQ kısımları incele yeter başlangıç için turkvod tam size göre oradan bsşlayabilirsiniz.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

Junior Member yazkeyfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: Yardım vu+

İlginiz ve cevabınız için teşekkürler. .sanırım iyice öğreninceye kadar kuruluma falan geçmeyeyim kurulum aşamasını öğrenmeye devam edeyim..tekrar teşekkür ederim. .
    AlıntıAlıntı