turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası
    Member cincir78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    48 Toplam

Standart Cevap: Simkart değişimi hakkında

O işlem bildiğim kadarıyla simcard yazıcı ile yapılıyor. Onun yerine 25-30 TL verim sim2.01 almak daha mantıklı gibi.
    Alıntı M Kazım Yagcı Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bendeki sim 2.00 bu kartı 2.01 ile değiştirmelimiyim yoksa bu şekilde kullanabilirmiyim. sim 2.00 , sim 2.01 e dönüştürülüyormuş ama kart okuyucum çalışmadı, uğraşacak vaktim de yok
    AlıntıAlıntı

Senior Member daykolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25 Toplam

sim 2.01 kartı nereden bulabilirim?
    AlıntıAlıntı

Junior Member didim42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2 Toplam

Alıntı daykolu Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sim 2.01 kartı nereden bulabilirim?
    banada lazım bendeki orijinal 2.00 güncelimaj atamadım buradaki keyci60 nikli arkadaş satıyordu [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

bende bugun özel mesaj attım , orijinal dream imzasından geçiyor ise almayı düşünüyorum
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

albayceyhun (29.09.2016)

Senior Member onboboon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    89 Toplam

s.a arkadaşlar dreambox800 hd cihazıma yeni sim 2.01 kart alıp imajımı oe 2.0 olarak değiştirmek istiyorum malum artık birçok plugin oe 1.6 imaja uyumlu yapılmıyor.bazı konularda bilgi edinebilmek için birkaç sorum olucak cevaplayan olursa çok büyük yardımcı olmuş olur.
    1-türkvod,seyirtürk ve mediaportal eklentilerini sorunsuz çalıştırabileceğim bir imajbackup önerebilirmisiniz?
    2-yukarıdaki 3 plugini flash kaldırırmı yoksa flashplander pluginimi yüklemem gerekiyor.
    3-sayın cincir nasıl yükleneceğini yazmış fakat daha önce cihazın kapağını hiç açmamış biri olarak sim kart nerededir.resimli bir görsel varmıdır bakabileceğim?
    teşekkürler saygılar.
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

albayceyhun (29.09.2016)

Junior Member akscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    5 Toplam

teşekkürler
    AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

albayceyhun (29.09.2016)

Senior Member onboboon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    89 Toplam

Alıntı onboboon Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    s.a arkadaşlar dreambox800 hd cihazıma yeni sim 2.01 kart alıp imajımı oe 2.0 olarak değiştirmek istiyorum malum artık birçok plugin oe 1.6 imaja uyumlu yapılmıyor.bazı konularda bilgi edinebilmek için birkaç sorum olucak cevaplayan olursa çok büyük yardımcı olmuş olur.

1-türkvod,seyirtürk ve mediaportal eklentilerini sorunsuz çalıştırabileceğim bir imajbackup önerebilirmisiniz?
    2-yukarıdaki 3 plugini flash kaldırırmı yoksa flashplander pluginimi yüklemem gerekiyor.
    3-sayın cincir nasıl yükleneceğini yazmış fakat daha önce cihazın kapağını hiç açmamış biri olarak sim kart nerededir.resimli bir görsel varmıdır bakabileceğim?
    teşekkürler saygılar.
    2 sene önce sormuşum bu soruyu cevapda gelmemiş beğeni alınca tekrar hatırladım madem cevap gelmemiş kendi sorularıma sim kartı değiştirmiş biri olarak kendim cevap verim belki ilerde birilerine fikir verebilir.

1-asıl amacım uygulamaların stabil çalışmasıydı malum artık oe 1.6 uygulamalar için sorunlu,sim kartı değiştirdikten sonra uygulamaların oe 1.6 sürümlerini bekleme derdinden kurtuldum.cihazın eski bir model olması nedeniyle ram ve işlemci gibi özelliklerinin yetersizliğini görmezden gelirsek uygulama bakımından sim kart değiştirmek doğru bir karar oldu benim açımdan.

2-düşük mb. sahip imajlarda 3 uygulamayı direk flasha kurabilirsiniz fakat daha çok uygulama yüklemek için flashplander plugini yüklemek faydalı olucaktır.açıkcası bu plugini yükledikten sonra cihazın kullanım açısında biraz daha yavaşladığını gözlemledim.

3-sim kartı değiştirirken çok fazla sıkıntı yaşamadım komple arka paneli söktüm daha sonra tuneri söktüm (legolar gibi çıkmalı) zaten telefonlarla aynı denilebilecek sim yuvası karşıma çıktı aynı telefon sim kart değiştirir gibi değiştirip,yeni imajı yükledim.

birazda 2 senedir sim kartı değiştirmiş birisi olarak görüşümü belirtim,eğer amacınız tv izlemek,paylaşım falan ise sim kartınızı değiştirmemenizi tavsiye ederim sim3 imajlar bence daha stabil ve güzel,sim 2.01 imajlarda sanki sıkıntı daha fazla gibi geldi (tuner,kanal geçiş hızı v.s.).tabiki klon cihazlardan uzak durmanız en doğrusu ama mecbur kalırsanız bu öneriler umarım işinize yarar,iyi geceler.
    Konu onboboon tarafından (30.09.2016 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

atlas (30.09.2016)

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12