turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arasý
    Junior Member abbas58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart VLC de açýlan kanallarýn linkleri bir türlü cihazda açýlmadý

Arkadaslar bu konu var ama ozel yetkilerim olmadgi icin goremiyorum aslinda bence bu uygulama pekte iyi degil forum paylasim sitelerinde bana gore herkese acik olmasi lazim tabiki bu benim dusuncem hakliyim yada haksizim demiyorum ama sunu diyebilirimki siteniz saglam vede cok guzel bilgiler edinilebilecek bir site

Sorunum ise arkadaslar vlc tabanli linkler var elimde bunlari Gigablue HD 800 Se ye yukledigim halde acamiyorum buket yapiyorum olmuyor nasil acabilirim arkadaslar bu kanallar bana cok lazim gercekten ornek olarak bir link koymak istiyorum koydugum link yasa yada yanlis bir sey yaptimsa ozur dilerim sitede yeniyim

VLC de açýlan kanallarýn linkleri bir türlü cihazda açýlmadý

Ornek Linkler:

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

AlýntýAlýntý

Junior Member abbas58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: VLC de açýlan kanallarýn linkleri bir türlü cihazda açýlmadý

Not:Rtmp Veya m3u8 gibi sonu biten linkler acilmiyor arkadaslar
    AlýntýAlýntý