turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
76 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: Digitürk "KIBRIS"

Alıntı alien Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    yukardaki iddaaların sahibinin daha önceden paylaşmış olduğu
    osn videosu : [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    7 derece full hd videosu da vardı fakat silmiş
    birileri gerçekten izliyor belli ki sistem tamamen çözülmüş fakat unpublic
    hangi osn videosu o ?
    cw olansa cw zaten acık araya aparat konularak yapılansa 2 senedir o videonun fake olduğu soyleniyor
    osn izleniyor olsa araplar tüm forumlarda takır takır osn satardı
    video çıktığından beri osn izleyen var mı ? yok bahsedilen siteden osn alıp izleyen var mı ? yok
    izleyen cw izliyor izlediğini osn sanıyor

cihazla kart evli cözmek icin her ikisinide kullanmak şart ama videodaki gibi blocker ile falan değil direk işlemciye ulaşarak ordan gerçek keyleri alarak
    bu bizim cihazlarda mumkun degil cihaza erişim yok arapların ellerinde eski birkaç cihaz vardır ama videonun cihazla hiçbir alakası yok takmışlar blocker a benzer bir aparat fake keyleri 2 yıldır izliyorlar video yu gören inanıyor ama siteden alıp izleyen yok

bir çözüm olsa arap osn ile ugrasmak yerine bizim platformlarla uğrasır
    bir çözüm olsa arap türkçe öğrenir tüm türk forumlarda çatır çatır server satmaya çalışırdı

uyduların uzaya atılacağını önceden hissedip 30 yıldır çanak kuran arkadaşın geleceği görme yeteneğine bende inanıyorum evet i2 cozulecek ama biraz bekleyelim i3 yaygınlaşsın i2 kesinlekle çözülecek
    AlıntıAlıntı

Member alien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    hangi osn videosu o ?
    cw olansa cw zaten acık araya aparat konularak yapılansa 2 senedir o videonun fake olduğu soyleniyor
    osn izleniyor olsa araplar tüm forumlarda takır takır osn satardı
    video çıktığından beri osn izleyen var mı ? yok bahsedilen siteden osn alıp izleyen var mı ? yok
    izleyen cw izliyor izlediğini osn sanıyor

cihazla kart evli cözmek icin her ikisinide kullanmak şart ama videodaki gibi blocker ile falan değil direk işlemciye ulaşarak ordan gerçek keyleri alarak
    bu bizim cihazlarda mumkun degil cihaza erişim yok arapların ellerinde eski birkaç cihaz vardır ama videonun cihazla hiçbir alakası yok takmışlar blocker a benzer bir aparat fake keyleri 2 yıldır izliyorlar video yu gören inanıyor ama siteden alıp izleyen yok

bir çözüm olsa arap osn ile ugrasmak yerine bizim platformlarla uğrasır
    bir çözüm olsa arap türkçe öğrenir tüm türk forumlarda çatır çatır server satmaya çalışırdı

uyduların uzaya atılacağını önceden hissedip 30 yıldır çanak kuran arkadaşın geleceği görme yeteneğine bende inanıyorum evet i2 cozulecek ama biraz bekleyelim i3 yaygınlaşsın i2 kesinlekle çözülecek
    irdeto vs. ne ki playstation 3 kırıldı hele ki playstation3 bütün uydu cihazlarından 150 kat üstün bir cihazdır ve sony gibi bir teknoloji devinin teknik korumasında çıkmıştır..bu ürün bile hacklenmiş oyunlar bedava yüklenebilmiştir ki bir oyun 90tl civarıydı...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı alien Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    irdeto vs. ne ki playstation 3 kırıldı hele ki playstation3 bütün uydu cihazlarından 150 kat üstün bir cihazdır ve sony gibi bir teknoloji devinin teknik korumasında çıkmıştır..bu ürün bile hacklenmiş oyunlar bedava yüklenebilmiştir ki bir oyun 90tl civarıydı...
    ps3 ile i2 nin ne alakası var kırıldıysa kırıldı i2 şuan izlenmiyor konu bu
    ps3 çözüldü aldınız kullandınız değil mi ? nesnel birşey ortada video yok çözüm var kullanıyorsunuz
    ama i2 öyle değil i2 de konuştuklarımız acaba zeki mürende bizi görecekmiden öte birşey değil
    3 senedir aynı şeyleri konuşmaktan gına geldi
    çözüm falan yok çözüm olursa ya dreamboxla kartla evlendirip çözecek yada cihazdan keyleri çıkacak evli kartlara başka çözüm olmaz
    böyle çözende kapanacağından korkmadan ahanda yayın budur der testte verir video da çeker
    buda olmadığına göre beklemekten başka yapılacak birşey yok
    AlıntıAlıntı

Senior Member rooster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    65 Toplam

fiyatlari gördünüzmü...ya bunlarda para cok..ya da bizde akil yok..
    AlıntıAlıntı

Senior Member savass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

gelismeler oldugu kesin ama alien arkadas paylasitigin forum yanlis sana söylim .... yardimci olacak forumlarda paylas .... bütün foruma bak @endebarin yazdigi bana bir tane olumlu sey kopyala buraya bulamazsin ... sadece yok diyip konuya mühür vuruluyor burada. dt ye calisiyorlar...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı savass Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    gelismeler oldugu kesin ama alien arkadas paylasitigin forum yanlis sana söylim .... yardimci olacak forumlarda paylas .... bütün foruma bak @endebarin yazdigi bana bir tane olumlu sey kopyala buraya bulamazsin ... sadece yok diyip konuya mühür vuruluyor burada. dt ye calisiyorlar...
    geyik yapmayayım diyorum zorla yazdırıyorsunuz
    bana bir tane olumlu gelişme söyle !
    2 yıl önce herkes takla atarken buraya yazdıklarımı oku çözüldüğü gün yazdım " emm ile açılan emm ile kapanır " diye
    bu dt ye çalışmak mı ? yoksa sazanlar parasını kaptırmasın çözüm falan yok kapanacak demek mi ?

osn çözülmüş video varmış şu sitede satılıyormuş muş muş muş
    alan var mı ? yok izleyen var mı ? yok
    dreambox goliath geldimi ? yok
    yaptığımız sadece geyik

madem bana inanmıyorsunuz ki çok kişi var inanmayan 2 senedir 1 kişi alıpta izlemez mi osn yi
    alın izleyin paylaşın neyin geyiğini yapıyorsunuz
    çözüm varda ben mi engelliyorum

varsa bir gelişme paylaşın mantıklıysa size söz olumsuz birşey yazmayacağım dt ajanlarıyla bu forumda kaç dt ajanını deşifre ettiğimi bilen bilir
    2 yıl önceki osn video sunu koyupta cccam bitmedi server alın hurra saldırın diyorsanız kanıt gösterin 3 yıl önce hotbirdte yayına başlayan orange fransız pakedi viaccess olmasına rağmen geldiğinden beri izlenmiyorsa yapacak birşey yok " izlettirmem " diyen izlettirmiyor

benim olumlu şeyler yazmam i2 nin izlenmesine ön ayak olacaksa i2 kesin izlenecek bizde kriptolojiyi yalamış yutmuş çok mühendis var birgün kesin çözüm olacak
    diyerek sözlerime nokta koyayım ( sözüm meclisten dışarı tübitak alınmasın onlar kendi şifreleme sistemini yazmadı var olanı kullandı )
    AlıntıAlıntı

Senior Member savass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

sonuc olarak insan oglunun yapmis oldugu bir sifreleme sistemini bu kadar yüceltmenize bir anlam veremiyorum HALA
    AlıntıAlıntı

Member mac_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    14 Toplam

giden sistemlerin share düşmesi şu an imkansız cam yazan hevesli tayfa elini bu işten çekti üretim yok yani kim çözecek bi düşünün gbox vardı cccam çıktı sonra tırt bu konuşulanlar hep temenni işte şuan hiç bir yerde nova cici sky it hd izlenmiyor 3-5 yılda izlenemez
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı savass Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sonuc olarak insan oglunun yapmis oldugu bir sifreleme sistemini bu kadar yüceltmenize bir anlam veremiyorum HALA
    anlaşılan kriptoloji konusunda pek bilginiz yok
    tübitak ında bilgisi yoktu kendi şifreleme sistemlerini yazmak yerine var olanı kullandılar sonuç herkes bizi dinlemiş

2 nci dünya savaşında ruslar ingilizler amerikalılar fransızlar tüm mühendislerini kullandılarda almanları dinleyebildi mi ? hayır ta ki batan bir alman denizaltıda
    "enigma" denilen almanların kendi aralarında konuşmalarını şifreleyen cihazı bulana kadar

nds denilen firmayı kuranlar israilli hackerlar canal + yı hackleyip 20 eu ya avrupada sattılar sonra kendi şifreleme sistemlerini kurarak bakın en güvenelir bu dediler
    canal + ve nds in davası abd de yıllarca sürdü

insan yapmış insan çözer demekle olmuyor bu işler yüksek mühendislik işleri üniversite bitiren bir mühendisin kolaylıkla becereceği işler değil bu işler dreambox bir cihaz çıkardı gbox ve cccam team emu yazdı iki satır user pass eklemeyi öğrenen herkes kendini hacker sandı

nds geçmişte yaptı canı isterse yine i2 yi çözer ama insan yapmış insan çözer demek için değil yayıncılar ird.eto firmasına kaymaya başlarsa çözer zarar ederse karşı önlemde bulunur
    otoparkın alt katında kurulmuş dreambox ın mühendislerinin tüm kartları okuyan bir cihaz çıkartacağını sanıyorsanız tatlı rüyalar
    Konu endebar tarafından (6.09.2014 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Banned helboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

endebar ustaya katılıyorum bu söylentiler her zaman oldu kıbrıslı felan hikaye bi ara serkan diye bir usta vardı kıbrıslı olayını konusunda bişeyler anlatmıştı yok betofislere veriyorlarmış felan filan dt ilk sharinten gittiginde irdetolar sözde yunanlı tarafından acılmıştı ve izliyorduk birebir görüm ne oldu dt bi atak yaptı yayınlar yine kapandı kendi gözünüzle test alıp denemeden inanmayın bunlara yok böyle bişey avrupanın her yerinde şu anda bile bu işin başında olanlar var bana cok mantıksız geliyor neymiş bütün paketler acıkmışta bundan kimsenin haberi olmiyacakmış o acan arkadaşa ve hala onları savunanlara söyleyebilirimki o acan adam eger bi yerin yiyorsa herkese satar parayı o zaman kazanır bırakın bu işleri neymiş her türlü acarlarmış o zaman kimse kapatamaz o adamın kartlarını hadi yiyorsa yapsın anca laf arkadaşlar inanmayın bu tür kişilere yani satsın nede olsa kimse kapatamayacakmış ya ondan diyom bende
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu