turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arasý
    TDW Team-Co Admin OsmaNLý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

Arrow Yeni Windows 9 tanýtýlýyor

Yeni Windows 9 tanýtýlýyor

Microsoft'un yeni Windows sürümü 9, ay sonunda yapýlacak bir etkinlikle tanýtýlacak. Microsoft 30 Eylül'deki tanýtýmýn basýn davetlerini göndermeye baþladý.

Sonbaharda duyurulmasý beklenen yeni Windows ile ilgili resmi açýklama geldi. Üretici firma Microsoft basýn kuruluþlarýna gönderdiði davette isim belirtmese de yeni nesil Windows iþletim sistemini duyurucaðýný açýkladý.

Gönderilen davette 'bir sonraki Windows'un ne olacaðý ile ilgili bilgiler için bize katýlýn' ifadesi yer aldý. Yeni iþletim sistemi ile ilgili etkinliðin 30 Eylül'de ABD'nin San Francisco þehrinde yapýlacaðý açýklandý.

Tanýtýmda Windows'un Technical Preview sürümünün duyurulmasý bekleniyor. Geçen hafta internete düþen Windows 9 videolarýnda Baþlangýç Menüsü, Sanal Masaüstü ve Mesaj Merkezi gibi bölümler görüntülenmiþti.

Microsoft'un yeni iþletim sisteminin önümüzdeki yýl piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni iþletim sisteminin sonbaharda duyurulmasý bekleniyordu. Bu davet ile yapýlacak duyuru resmi olarak onaylanmýþ oldu.

Kaynak: Microsoft
    AlýntýAlýntý

2. Teşekkür edenler:

dreambox78 (16.09.2014)

TDW Team-Co Admin OsmaNLý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

Standart Cevap: Yeni Windows 9 tanýtýlýyor

Windows 9'un Teknik Önizleme sürümü göründü
    Windows 9'un önümüzdeki hafta tanýtýlmasý beklenen ön izleme sürümünden yeni kare internete sýzdý!

Windows 9'un San Francisco'da gösterileceði etkinliðe neredeyse bir hafta kaldý. Yeni iþletim sistemini merakla beklerken, 9841 numaralý yapý numarasýna ait olduðu düþünülen yeni bir ekran görüntüsüyle karþý karþýyayýz.

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]'tan Paul Thurott'a göre ekran görüntüsü sýzan yapý, güncel bir yapý ve hatta önümüzdeki hafta tanýtýlacak Windows Technical Preview'a ait olabilir. Yapýda Windows 7'nin Baþlat menüsünü ve Windows 8'in giriþ ekranýný bir araya getiren yeni Baþlat menüsü mevcut. Charms menüsü hala yerinde, ancak sadece ekrana dokunduðunuzda etkinleþiyor.

Küçük deðiþiklikler var

Görev çubuðuna eklenen yeni Task View düðmesi, uygulamalar arasýnda geçiþ yapmanýzý saðlarken, yeni sanal masaüstleri iþlevi de bu sürümde ortaya çýkýyor.

Microsoft'un yeni geri bildirim programý Windows Insider Preview Programme ise ön izleme yapýlarýný daha sýk alarak, Microsoft'a daha düzenli biçimde geri bildirim göndermeye olanak tanýyor.

Thurott, Windows Technical Preview'un önümüzdeki aya kadar hazýr olmayacaðýný da "doðruluyor".
    AlýntýAlýntý