[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

1 Asama Oyunu indirin Apk,yi Telefonunuza kurun.
2 Asama Obb Datei,yi Telefonunuzda,ki Android Dosyasi icindeki OBB Dosyasina kopyalayin.
3 Zevkle oynayin iyi Eglenceler

Açıklama
Leo'nun Fortune size altın dolambaçlı ve gizemli hırsız kovalamak olan ödüllü Jump 'n' Run-macera oyunu. Güzel elle çizilmiş düzeyleri yaşam için bu epik macera öyküsü Aslanlar yapabilirsiniz.

"Leo Fortune şimdiye kadar hiçbir şey yeni nesil konsolları rakip grafikleri ile, gördüğüm, en etkileyici atla 'n' pistlerinden biridir." - CNET

"Leo Fortune bir başyapıt. 100 üzerinden 100" - Duuro.net 100%

"Leo Fortune mükemmel Jump 'n' Run ... kontrolör mükemmel tabletlere uyarlanmış, ve akıllı, çarpıcı tasarım tüm oyun boyunca çalışır." - Joystiq

Eve gelip, ve tüm altın hırsız ormanda kırıntıları gibi benim altın parçaları bıraktığı bazı uğursuz nedenle çalınması Ama bu kötü durumda olmasına rağmen şansım yok beri "-., Ben ne olursa olsun beni neler bekliyor izini takip etmelidir. Ben altın geri almak gerekir. "-Leopold

• SEYAHAT
yemyeşil ortamlarda, yosun kaplı ormanlar, toz-kuru çöller, ürkütücü korsan şehirleri ve buzlu dağların üzerinden.

• AYAKTA
hain tuzaklar ve hain bir platform macera dolu 24 seviyelerinde fizik tabanlı bulmaca çözmek.

• ETKİ
senin altın parça ve bu ödüllü atla 'n' Run Leo'nun çalıntı servet hakkında gerçeği bulmak.

Hardcore modu kilidini açmak için gelen Leo'nun Fortune tamamlayın: çok kolayca bu destansı platformers çalıştırın Macera sürede gerçekleşmesi, hangi ölmeden oyunu kazanmak için deneyin! Arkadaşlarınıza karşı oynayın ve mümkün olan en kısa süre içinde mümkün olduğunca çok sayıda seviyeleri bitirmek.

Leo'nun Fortune Android cihazlar, bulut Kaydet, liderler ve başarıları için oyun denetleyicileri ve gamepads destekler.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] sonrasında hayata bizim oyun seviyeleri, bizim Rube-Goldberg-Trailer görüntüle

Leo Fan? Topluluğumuza de katılın:
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Sorular, öneri veya yardıma ihtiyacınız var mı? Sizden herhangi bir haber bekliyoruz! Sen [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bize ulaşabilirsiniz

* Bazı oyun denetleyicileri ve Gamepad cihaza öncesinde belirli minimum gereksinimleri ayarlayabilirsiniz. Oyun denetleyicisi veya gamepad cihazınız ile uyumlu olduğundan emin olun.

Yeni Özellikler
-Çeşitli İyileştirmeler
-Resolved Uyumluluk sorunları ve Galaxy cihazlarda grafik hataları. Eğer daha önce tez deneyimli varsa, bu sürüme güncelleyin.
Ek Bilgiler
Güncelleme
23 Ekim 2014 Gününden beri Deniyorum mükemmel calisiyor
Boyutu
327m
tesisat
100,000-500,000
Geçerli Sürüm
1.0.2
Android gerektirir:
4.0.3 ya da daha yüksek
İçerik Değerlendirme
Seviye 3 - Düşük

Resmi Tikla indir k: