[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
Açıklama
★ 2012 Amazon'un En İyi Uygulamalar ★
★ İYİ & EN popüler uyku yardımı uygulaması ★
★, Güzel Kolay & Komple ★
★ 108 sesler ve müzik RAKİPSİZ banka ★
★ fazla 8.000.000 kişi şimdi daha iyi uyku ★

Ayrıca People Magazine, Sağlık Dergisi, Knowyourmobile, Mashable, Otizm Pluggedin, Healthline.com ve birçok diğer web siteleri ve dergilerde ÖNE!

Melodiler kişiselleştirilmiş gevşeme ve uyku yardımı LİDER Relax. Artık sizin için uyku ya da uykusuzluk eksik! İhtiyacınız ve istediğiniz uyku sizi bekliyor. Yüksek beyaz gürültü sesleri kalite, müzik melodileri gibi Melodiler ve onun birçok özelliğini Rahatlayın ve daha önce hiç olmadığı gibi uyku yardımcı olacak özelleştirilebilir karışımları tamamlamak!

Nasıl çalışır İşte:

1. gibi sesler ve müzik seçerek bir uyku karışımı oluşturun.
Doğal rahat devlet veya derin bir uykuya 2. Kayma ...!
3. Uyanık, tazelenmiş ve mutlu hissediyorum
4. zaman, tekrar yapın!

Bebeğiniz uykuya dalmak daha hızlı yardımcı bile masaj yaparken hızlı bir şekerleme sırasında, örneğin yoga meditasyon seansları sırasında, egzersiz yaparken diğer birçok durumda da kullanın ya!

Daha iyi uyku bildirdin milyonlarca kullanıcıya katılın. Bu hak uyku geri almak için zamanı!

Sizin için nasıl çalıştığını bize bildirin!

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ PAKET İÇİNDE NE VAR

6 binaural beyin sürüklenme için frekansları yener dahil 108 Üstün kaliteli ortam sesleri, ✓.
✓ Arkaplan desteği. Diğer uygulamaları kullanırken rahatlayın!
✓ kendi kişisel melodiler yaratmak için farklı hacimlerde ile birlikte en sevdiğiniz sesler ve müzik karıştırın. Neredeyse sonsuz olanaklar yaratmak! Bu arada binlerce uykuya!
✓ Kolay başlatma için raf sık kapalı 9 içerir
✓ oluşturma, Kaydet, İsim, sıralama ve kolayca sık Replay
✓ Zamanlayıcı sistemi sevdiğiniz karışımları için bir süre belirleyin. Eğer uyku için gidiyoruz ne zaman idealdir.
✓ sesleri kolay bir seçim için bir benzersiz ve güzel bir arayüze keyfini çıkarın

☆ ☆ 96 YÜKSEK KALİTE BEYAZ GÜRÜLTÜ ORTAM SESLER & MÜZİK ☆ ☆ ☆ ☆

♬ Nehri Okyanus ♬ Winds ♬ Flüt ♬ Yağmur ♬ Kuşlar ♬ Müzik Kutusu ♬ Salonu ♬ Piyano ♬ Orkestra ♬ Şelale ♬ Thunder ♬ Zen ♬ Campfire ♬ Melody ♬ Gece ♬ Kahverengi Gürültü ♬ Pembe Gürültü ♬ White Noise ♬ Heart Beat ♬ Astral ♬ Çeşmesi ♬ Tren ♬ ♬ Bass Music ♬ Soğuk Rattle ♬ cıvıltı ♬ Drum ♬ Fırtına ♬ Flüt ♬ Korosu ♬ Sunny Day ♬ Gitarın ♬ Dramatik ♬ Kelebek ♬ Ortaçağ ♬ Dünya Drama'nın ♬ Düşler izlemek Tribal ♬ Hindistan ♬ Kentsel Yağmur ♬ Cavern ♬ Rüzgar Çanları ♬ Yelken ♬ Voices ♬ ♬ Rüzgar Dalgalanma ♬ Orman ♬ Özet ♬ Bahar ♬ Toskana ♬ Şehir ♬ Yağmurlama ♬ Yavaş Dalgalar ♬ Hafif Rain ♬ Heavy Rain ♬ Yağmurlu Gün ♬ Balinalar ♬ Martılar ♬ Öğleden sonra ♬ Sualtı ♬ Balinalar 2 ♬ Batırma ♬ Seaside ♬ Icy Kar ♬ Orman Yağmur ♬ fırtınası ♬ Damdaki Yağmur ♬ Duduk ♬ Bahçesi ♬ Owls ♬ Humming ♬ Büyükbaba Saat ♬ Kedi hırıltı ♬ BaliMist ♬ Kurbağalar ♬ Kurutma ♬ Thunder Fırtına ♬ Şehir Ambiance ♬ Hint Davul ♬ Pachelbel Canon ♬ Kurt ♬ FogHorn ♬ Vakum ♬ Loon ♬ Klavye ♬ MonkChant ♬ Oscillating Fan ♬ Rahim

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ Tanıklıklar

Ben uykusuzluk muzdarip ve bu beni çabuk uykuya dalmak ve gece boyunca sağlıklı uyku yardımcı olur - Melody

Teşekkürler .. Bana uykuya dinlenmek yardımcı olur. Mutlu uyku. :-) - Pflora

Ben bunu uyuyamıyorum her zaman kullanmak ve bu App mucize çalışır. Gerçekten çalışır ve bunu uyku hapları daha iyi seviyorum - ValerieSanchez16

Ne dinlenmek için güzel bir yol ... Ben meditasyon / yoga, konsantrasyon ... vb sırasında derin uyku, huzurlu bir ortam için benim kendi küçük ses tarifleri yapmak mümkün duyuyorum - Mamalo

☆ ☆ ☆ ŞİMDİ ☆ ☆ ☆ YTL

Melodiler muhtemelen olabilir en kişiselleştirilmiş uyku deneyimi için app rahatlayın. Birkaç musluklar içinde, sizinle mükemmel bir rezonansa tam ses oluşturmak. beyaz gürültü ortam sesleri ve binaural beats seçti yeteneği size benzersiz ve kişisel bir deneyim için tam kontrol sağlar.

Bu sizin için bekliyor. Şimdi indirin ve Ezgileri Relax rahat kullanıcılarının biri haline!
Ek bilgiler
Güncellendi
28 Kasım 2014
Boyut
Cihaza göre değişir
Yükleme sayısı
50.000 - 100.000
Mevcut Sürüm
Cihaza göre değişir
Gereken Android sürümü
Cihaza göre değişir

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]