Açıklama:[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
★ endüstri uzmanlarından oluşan jüri göre Mobile Premier Awards 2011 En iyi Health & Fitness uygulaması ★

Anında Nabız herhangi bir akıllı telefon için en doğru Nabız uygulaması olduğunu ve herhangi bir dış donanım gerekmez.

Egzersiz optimize etmek için kullanın ve ilerlemeyi izlemek için.
Şimdi takın ve zinde kalın.

Doğruluk sürekli fitness koçlarının, hemşireler, doktorlar, EMTler ve sizin gibi 5 milyon kullanıcı tarafından test edilir.

★ ★ ★ ★ ★ Ducky'i tarafından
Ben bu app seviyorum! Sağlıklı-er almaya çalışırken onun gerçekten temiz Caus im. Beş yıldız

★ ★ ★ ★ ★ Summer tarafından
Ben şüpheci olma ben yah sağ düşündüm bir hemşire oldu! Yani bir monitör ile iş yerinde çalıştı. İşe yaradı! Çok çok mutlu!

Telefonun kamerasıyla parmağınızın ucunu yerleştirin ve birkaç saniye içinde Nabız gösterilir.
Bir gerçek zamanlı grafik her türlü kalp atışı gösterecektir.

Bu doğrudan darbe bağlantılı parmak ucu renk değişiklikleri izlemek için dahili kamera telefonlarını kullanır. Bu tıbbi pulse oksimetre kullanmak aynı tekniktir.

Şimdi sadece telefonunuzla birlikte her zaman sizin fitness ve sağlık izlemek için bir şans var.
Istirahat kalp hızı size kalpleri spor bir görünüm verir. Tesisatçısı düşük kalp hızı olacaktır olsun.

Etkinleştirir:
✓ Kalp hızı ölçümleri
✓ Gerçek zamanlı PPG grafik - her türlü kalp atışını görmek
✓ Tarihi

NOT: flaşlı cihazlarda en iyi çalışır. Diğer cihazlar üzerinde iyi bir aydınlatma ile kullanılmalıdır.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]