FaceFilm etkisi geçişin bir film haline yüzünüzü fotoğrafları !

Hayranları tarafından yapılan özellikli #FaceFilm Bkz:
facebook.com/FaceFilmApp
Instagrammers içinfacefilmapp

FaceFilm yüz geçişin etkisi için güçlü ve kolay kullanımlı bir uygulama, daha ne, bu bir GIF, slayt, film, ve hatta bir müzik video olarak ve hisse sonucu verebilirsiniz! Basit kullanıcı arayüzü ve gelişmiş algoritmalar harika yüz geçişin oluşturma yapmak daha kolay ve hızlı olmamıştı!

# 1 app yüksek kalitede yüzleri morph!
# 1 app gerçek zamanlı olarak yüzleri morph!
# 1 app Video / GIF olarak geçişin ihracat!
# 1 uygulaması akıllıca 100+ yüz puan düzenlemek için!
Slayt gösterisinde sınırsız yüz fotoğrafları Morph!
Destek yerleşik ve özel müzik parçaları!
Yeniden / yeniden-düzenleme için kaydedilen yüzleri Galeri!
Facebook / Instagram Paylaşım / twitter!

"Kızım 9 aydır. Bu arada onun tüm fotoğrafları koymak için gerçekten harika oldu!" - Bmriches

"Oğlumuz üzerinde almak ve onu seviyor çünkü Kaley Cuoco onu morph için bu app var. Çok eğlenceli (o 9 lol var)!" - Deer Huntress 0723

"Bu uygulama için bekliyordum. Bulundunuz mu aile üyeleri, Hollywood'un aktörler arasındaki benzerlik gösteren. Kendinizi ebeveyne bebeğin gitmek İzle, çocuklar ikiz olarak kendinizi görmek. Oğlunu ve babasını İKİZ ÖZELLİKLERİ göster!" - Kaba Bir

. Çok yumuşak ve çarpıcı geçiş - "Bu uygulama bir isyan ve arkadaşlarınıza göndermek için eğlenceli ben iyi sonuç yarı-profil sol bakan ve yarı-profil 2. yüz doğru bakacak şekilde biten ile başlayan bulmak için sürpriz oldu. "- tsakakawia

"Sanat projesi için Büyük uygulaması, sürekli bir döngü içinde oynarken 600 selfies üzerinde vitrin bir topluluk sanat projesinde FaceFilm kullanılan diğer sanat eserleri yanında bir altın çerçeve içinde monte Monitör -.. İnsanlar seviyorum kullanmak ve böyle çok sayıda işlemek için çok kolay görüntülerin. daha da geliştirmek için Yan teşvik ederim. teşekkürler, harika bir araçtır.

iOS 4.3 veya üstü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama için optimize edilmiştir

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]