turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 5 sayfa var BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
42 sonuçtan 31 ile 40 arası
    TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    111.748 Toplam

Standart Cevap: Beceriksizler üyeleri Hosgeldiniz

Ozbecirksizler ekibine basarilar diliyorum.

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.
    AlıntıAlıntı

Junior Member SeRCoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Selamlar Saygilar, ben buraya 2011 de üye olmusum, simdi hangi formu acsam gizli icerik göremezssin diye yazi geliyor, hayirdir ) ne ayak simdi bu?
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    111.748 Toplam

Ayak falan yok dostum. Size kastende yapilan birsey degil.
    Linkler gizleniyor cünkü yoksa siteye üye olmadan linkleri alip götürüyorlar.
    Dolayisiyla linkler gizleniyor. Gizli icerilikleri glrmek istiyorsaniz sade Mesajin alt sol kösesinde Tesekkür yazisina tiklamaniz yeterli.

Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Ayak mayak dalgayı asıl senmi geçiyorsun? O kadar forum dolaşmış niçin çoğu forumun linkleri bırak sayfalar bile üye olmayanlara açılmıyor asıl sen ondan bahset forumda üye olmadan bile girip çoğu bilgiye ulaşıyormusun ulaşamıyormusun? Önemli Konuları gizli içererik içine almamızdan doğal ne olabilirki?

4 senede 3 Mesaj yazmissiniz biride burdaki ne amaçla geldiğiniz açık değilmi? Edep yahu
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

Member amedeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

EVET üzldüm diyemem vede bu formun ilk üyelerindenim vede bildiğim birşey varsa profesyonelce yönetilmeyen herşey yitip gider 1 kendini yenilemezsen 2 gelişime ayak uyduramazsan sonucuna katlanırsın ondan daha popüler forumlar kapandı tek tek sayabilirim ama yaşam bu eskiyen gidecek yeni daha dinamikleri gelecek bunun adı yaşam
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı amedeus Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    EVET üzldüm diyemem vede bu formun ilk üyelerindenim vede bildiğim birşey varsa profesyonelce yönetilmeyen herşey yitip gider 1 kendini yenilemezsen
    1.Forumun ilk acildigindan diyen geliyor kusura bakmada kardes 8 senede sadece 25 mesaja emek verdiginiz icinm sitem ediyorsunuz? sitem edene kadar pacalari sivasaydinizya.

2. Elimizden geldigince profesyonelce yönetmeye calisiyoruz hem burasi bizim hoby alanimiz vakit buldukca bisiler yapmayada özen gösteriyoruz kendimizi yeniliyoruz ise yaramayanlar yolcu edildi yetmezmi?

3. Senin asil amacin ne ? hangi forumdan burayi karistirmaya gönderdiler?

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı amedeus Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    elvis hocam biliyorum burası yeri değil ama msj kutun dolu sana ulaşamadım
    hocam bana lütfen yardım edin delireceğim
    DM-8000 OpenPli 4.0 Beta İmage var cihazımda bir türlü oscam ymo0d ve cccam çalıştıramadım ipk olarak atıyorım telnetten kuruyorum yeşil tuşa basınca yok ccamda aynı bana yardımcı olrsan memnun olurum bir emu paketi bunda çalışan lütfen
    Mesaj kutum cabul doluyor maalesef öm ile yardim etmeyecegim imzamda yazdigi halde gönderenler eksik olmuyor.

Dedigin islemlerden ben anlamam.

AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    111.748 Toplam

amadeus beceriksizlerin kapandigindan bahsediyor yanilmiyorsam Elvis ustam.
    Bizim burayla alakali oldugunu sanmiyorum.

Bunun disi amedeus usta, sordugunuz soru konyula alakali olmadigi icin baska baslik altina aliyorum ve yardimci olmaya calisacagim.

AlıntıAlıntı

9. Teşekkür edenler:

Elvis (29.08.2015)

0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı kocahaydar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    amadeus beceriksizlerin kapandigindan bahsediyor yanilmiyorsam Elvis ustam.
    Bizim burayla alakali oldugunu sanmiyorum.

Bunun disi amedeus usta, sordugunuz soru konyula alakali olmadigi icin baska baslik altina aliyorum ve yardimci olmaya calisacagim.
    Ozaman amedeus ustadan özür dilerim bu günlerde asil sorun bende heralde biraz asabiyim Türkiyede yasananlari hazim edemiyorum.

AlıntıAlıntı

Junior Member Baracuda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Alıntı Mesut64 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Öncelikle Samimiyetinizden Dolayi TDW Ekibini tebrik etmek isterim.
    Beceriksizler Boardu kapandiginda tek bu board üzüntülerini belirtmis ve
    kucak acmisti. Ama cakallarin bulundugu bircok diger boardlar üye avciligi
    yapmislar ve oradaki bilgili ustalardan faydalanma yoluna gitmislerdi. Sahtecilik
    ve Kopyacilik yaparak ayakta kalmaya calisan bo boardlar sanal alemi hic mi hic
    haketmiyorlar.
    Beceriksizler 2001 yilinda kurulan ilk Türk Boardlarindandir. Daha önce Almanca Keine Ahnung Gruppe
    olarak sanal alemde idiler. Buradan Ayrilip kendi yolunu secen Erenahmet ise cok fazla sanal alemde
    kalmayan ama yine cok Güzel Boardlardan biriydi.
    Tabii simdi internet ortami degisti Twitter, Facebook gibi siteler var ama yine de Beceriksizlerin sanal
    alemdeki yeri baska.
    Hayirli Olmasi dileklerimle!
    Herkese cok selam ,

Mesut64 kardesim evet bizde üzüldük erenahmetten sonra beceriksizlerde ayni kaderi paylasti iki boad da aktiv olarak bulundum bir ufak düzeltme yapmak isterim yanlisim varsa düzeltin , erenahmet bilindigi gibi daha cesürdu (k) mesela CW kirilmasi calisilmasi hatta boarda ait CW tool bile yapildi bu durum DT tarafindan cok yakin takip edilsede gene devam etti ilk mavi karttla sonradan opos oldu bunlari arka plan calismalarini nasil emek harcandigini iyi biliyorum fazla derine dalmadan toparlayalim bu sebeplerden bircok defa server degisikliginde Backup dan dolayi üyelikler yeni tarihle basladi boardun kurulusu yeni gibi gözükebilir,zaten son dönem Modlar iyi bilir ayni beceriksizlerde oldugu gibi Co Adminlerce (isim vermeyeyim) azimle emekle yürütülmeye calisildi ama olmadi malesef, cok komplo teorileri okudum ve gülüyorum , su bir gercek erenahmet ve beceriksizler temel tasi olmustur unutulmayacaktir,kompleksiz bir sekilde beceriksizleri burada konusup hosgeldiniz demeniz takdir edilecek bir durum umarim burada ayni ciddiyetle devam ederiz ve inaniyorum.TDW tebrik ederim güzel bir paylasim zemini var.
    AlıntıAlıntı

4. sayfa - 5 sayfa var BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu