Fotoğraf Silgi gibi tarih damgaları, filigran, metin, bina veya başka bir şey gibi fotoğraf istenmeyen nesneleri kaldırmak için kolay kullanımlı bir resim editörü.

Kolay kullanım almak & başladı etmek. Sadece, Foto Silgi Bir dakika içinde fotoğraf çok daha iyi yapacaktır kırmızı renk ile istenmeyen alanını işaretlemek gerekir.
Fotoğraf Silgi özelliklere de sahip:
√ böylece filigran, tarih damgaları ve çıkarın.
√ fotoğraf istenmeyen kişi silin.
√ Sil metin, imzalar, vb
√ cilt kusurları ortadan olun.
√ Tamamen teknik olmayan.

Kullanıcılarımızın • Yorumlar:
- Oldukça iyi çalışıyor! rfgf1 tarafından
Bu resim, ya da orijinal ana odak olmayan nesnelerin kökenden gelen şeyleri kaldırarak oldukça kapsamlı bir iş yapar. Benim en iyi sonuçlar gördük nerede kement ve sadece düz çizgiler kullanılarak ve kaldırılacak nesne etrafında bir kutu çizerek, olduğunu.
- VA Twon tarafından Amazing
Harika çalışıyor! Ben bir iPhone 6, IOS 8 kullanıyorum

Kategori: Foto ve Video

Sürüm: 1.7.1
Größe: 13.3 MB
Sprache: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca, Geleneksel Çince
Verkäufer: EffectMatrix
© etinysoft Inc

Anma 4+

Anforderungen: iOS 5.0 veya üstü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

itunes
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Download
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][/CENTER]