turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
12 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Junior Member kuafor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart iphone 5s ios 8.3 jailbrek ciktimi bilen varmi

AlıntıAlıntı

Senior Member hasoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    98 Toplam

Standart Cevap: iphone 5s ios 8.3 jailbrek ciktimi bilen varmi

cikmadi daha kardes
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

kuafor (17.05.2015)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

deb yapanlar para istemeye baslaması tamamda simdide jb yapanlarda para istemeye basladı komedi gibi
    paramızla rezil oluyoruz hoş gerci artık kullanmıyorum 10 yasındaki kuzenime hediye ettim 4s i ama yine kurtulamadım
    minecraft yukle diyor ucretli hersey ucretli jb yapınca sanki ucretsizmi oluyor ? bu seferde cydiada kayda deger hersey ucretli

ne donanım var ne yazılım ne versiyon degistirmeye izin veriyor nede jb yapmaya apple herseyi kısıtlıyor ustune birde astronomik ucret istiyor
    sonuc 2014 te en cok kar elde eden sirket gerci o kar sadece telefon degil yan sanayi hic birseyi kullanmaya izin vermedigi icin aparatlardan daha fazla kar ediyor ya
    yinede pazarlama taktikleri icin adamları kutlamak gerek

iphone 7 tek dokunusla arabayada donusse artık tovbeliyim apple mi? mac mi? evime sokmam
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    deb yapanlar para istemeye baslaması tamamda simdide jb yapanlarda para istemeye basladı komedi gibi
    paramızla rezil oluyoruz hoş gerci artık kullanmıyorum 10 yasındaki kuzenime hediye ettim 4s i ama yine kurtulamadım
    minecraft yukle diyor ucretli hersey ucretli jb yapınca sanki ucretsizmi oluyor ? bu seferde cydiada kayda deger hersey ucretli

ne donanım var ne yazılım ne versiyon degistirmeye izin veriyor nede jb yapmaya apple herseyi kısıtlıyor ustune birde astronomik ucret istiyor
    sonuc 2014 te en cok kar elde eden sirket gerci o kar sadece telefon degil yan sanayi hic birseyi kullanmaya izin vermedigi icin aparatlardan daha fazla kar ediyor ya
    yinede pazarlama taktikleri icin adamları kutlamak gerek

iphone 7 tek dokunusla arabayada donusse artık tovbeliyim apple mi? mac mi? evime sokmam
    Niye ustam crakli programlara güvenmedigim Icin benim gibi bir sürü iphon kullanicisi zaten var daha dün iphon5 s imi iphon 6 ile yeniledim programlara birsey diyemem ama iphona laf yok iphon ile diger cihazlari kiyaslamak bir nevi dresmbox ile yan ürünleri kiyaslamak gibi olur.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

kuafor (25.05.2015)

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı Elvis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Niye ustam crakli programlara güvenmedigim Icin benim gibi bir sürü iphon kullanicisi zaten var daha dün iphon5 s imi iphon 6 ile yeniledim programlara birsey diyemem ama iphona laf yok iphon ile diger cihazlari kiyaslamak bir nevi dresmbox ile yan ürünleri kiyaslamak gibi olur.
    Kullanım amacına göre değişir ona birşey diyemem benim kullandığım ftp programları iphonede yok olsada jb ucretli jb ucretsiz olsada deb yapanlar ucret istiyor
    apple ben ne veriyorsam o diyor istediğin versiyonu bile kullanmana izin vermiyor ornegin 4s iso7 kullan takır takır calısıyor zorunlu ios8 e gecince telefon rehberi bile acılmıyor
    ram yetersiz eyvallah ama ios7 de yetiyordu 8 demi yetersiz oldu
    iphone 6 aman aman bir donanıma sahip degil seneye ios9 ios10 cıkınca ne olacak onundamı ram yetersiz olacak ?

iphone cok guzel hadi 7 alalım mı diyecegiz ?
    kullandıgım navigasyon programlarından ftp programlarına kadar hersey iphonede ucretli ve donanım olarak note4 un yayından bile gecemiyor
    note4 root yap hersey ucretsiz donanım 2 sene degil yıllarca yetecek kapasitede
    yeni yazılım lolipop cıkmıs yuklemiyorum bile kitkat takır takır calısıyor ne geregi var

dreambox ile yan sanayi derken klon diyorsan eyvallah ama dm800 hd ile vuduo kıyaslarsan vuduo dreamboxa 8 takla atlatır iphonede oyle 6 ile note4 u hic bir sekilde kıyaslayamazsın yazılımdada 8 gomlek ustun note4 donanımdada
    kullanım amacı ve zariflik goreceli kavramlar iphone6 bence cok hos diyorsan ona sozum yok benim sinir oldugum apple firmasının ben nasıl kullanın dersem oyle kullanın diye emretmesi
    bu kadar ukala bir firma arabaya donusen telefon yapsada asla almam
    AlıntıAlıntı

Senior Member digisis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    67 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Kullanım amacına göre değişir ona birşey diyemem benim kullandığım ftp programları iphonede yok olsada jb ucretli jb ucretsiz olsada deb yapanlar ucret istiyor
    apple ben ne veriyorsam o diyor istediğin versiyonu bile kullanmana izin vermiyor ornegin 4s iso7 kullan takır takır calısıyor zorunlu ios8 e gecince telefon rehberi bile acılmıyor
    ram yetersiz eyvallah ama ios7 de yetiyordu 8 demi yetersiz oldu
    iphone 6 aman aman bir donanıma sahip degil seneye ios9 ios10 cıkınca ne olacak onundamı ram yetersiz olacak ?

iphone cok guzel hadi 7 alalım mı diyecegiz ?
    kullandıgım navigasyon programlarından ftp programlarına kadar hersey iphonede ucretli ve donanım olarak note4 un yayından bile gecemiyor
    note4 root yap hersey ucretsiz donanım 2 sene degil yıllarca yetecek kapasitede
    yeni yazılım lolipop cıkmıs yuklemiyorum bile kitkat takır takır calısıyor ne geregi var

dreambox ile yan sanayi derken klon diyorsan eyvallah ama dm800 hd ile vuduo kıyaslarsan vuduo dreamboxa 8 takla atlatır iphonede oyle 6 ile note4 u hic bir sekilde kıyaslayamazsın yazılımdada 8 gomlek ustun note4 donanımdada
    kullanım amacı ve zariflik goreceli kavramlar iphone6 bence cok hos diyorsan ona sozum yok benim sinir oldugum apple firmasının ben nasıl kullanın dersem oyle kullanın diye emretmesi
    bu kadar ukala bir firma arabaya donusen telefon yapsada asla almam
    Haklısın belki ama ben telefonuma 8.2 jailbrek yapmıştım banka hesaplarımı takip etmek için bankanın yazılımını indirdiğimde telefonunuz jailbrekli diye uyarı verdi yani demekki güvenlik açığı doğuyor
    apple bunu yaparken güvenlik açığı ve virüslere karşı bizleri korumak için yapmıştır diye düşünüyorum
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı digisis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Haklısın belki ama ben telefonuma 8.2 jailbrek yapmıştım banka hesaplarımı takip etmek için bankanın yazılımını indirdiğimde telefonunuz jailbrekli diye uyarı verdi yani demekki güvenlik açığı doğuyor
    apple bunu yaparken güvenlik açığı ve virüslere karşı bizleri korumak için yapmıştır diye düşünüyorum
    İnternete giripte yüzde yüz güvendeyim diyebilirmisin ?
    apple senin bankanı falan düşünmüyor onun tek derdi sistemde açık olmasın uygulamaları ücretli satsın yan sanayi parça kullanılmasın onları ücretli satsın
    ona göre güvenlik açığı kendine göre güvenlik açığı

euronews bugun acıkladı obamanın telefonunda twitter uygulaması yokmus cunku güvenlik sebebiyle iphone kullanmıyormuş
    ona gore guvensiz bize goremi guvenli ?
    gazete bayisini kullanan 1 kisi bile yokken silmeye silinmiyor silince sistem cokuyor
    dehset yer kaplayan bir uygulamadan kurtulmamıza bile izin vermiyor

iphone bircok kisiye gore cia urunu bir telefon katılırsınız katılmazsınız ama abd de almanyanın telekom hattına erisip dinleyecek teknoloji yok olsada zaten almanya buna izin vermez ama abd almanyayı dinliyor
    sadece almanya mı dinlemedigi ulke kalmadı ne yapıyorda dinliyor ? her ulkenin telekom sirketine kendi ajanlarınımı yerlestirdi ?
    en basiti herkesin eline bir telefon vermek degil mi ?

neyse komplo teorisi uretmeyeyim iphone 4s te ios7 tıkır tıkır calısıyormu calısmıyor mu ?
    istegin aplikasyonu yukleyebiliyormuydun yukleyemiyormuydun ?
    suan ios7 ye gecis olsa iphone 4s tıkır tıkır calısır mı calısmaz mı ?
    peki niye engelliyor ? guvenlik acıgı mı ? yok daha neler sorumlulugu almam der olur biter isteyen istigi versiyonu kullanır
    iphone 4s i ios8 diye diretmesinin tek sebebi kagnı gibi olsun herkes telefonunu degistirsin iphone6 alsın

adamlar kendi malını kotuleyerek yine kendi malını satıyorsa bize dusen tebrik etmek olur
    ama ben birdaha asla apple nin hicbir urununu almam
    AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

titkenan (21.05.2015)

Senior Member Muzocat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    80 Toplam

Bugun icin jailbreak cikacak deniyordu jailbreak ios 8.3 icin
    SeLamLaR & SaYGiLaR
    AlıntıAlıntı

Junior Member kuafor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Ooooffff cikmadi
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Artık ucretsiz jb vermeyeceklerini acıkladılar. ios9 dada jb tarih oluyor.
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu