turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
65 sonuçtan 31 ile 40 arası
    Senior Member serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    8 Bu Konu icin
    4.481 Toplam

Standart Cevap: BIS TV EMU da ok

Bu Fransız kanalları, New GoCard adlı smartcard 'la izlenebiliyormuş. Kart bir ay önce piyasaya sürülmüş...

Bu kart ile açılan paketler ;

- orange @ 5°West - 13°East
    - canalsat @ 19.2°East
    - beinsport @ 19.2°East - 5°West
    - mct @ 13°East
    - srg @ 13°East

İşte kartı piyasaya sürüldükten sonra, kartı satın alanlar Atlas cihazda okutup, Cristor emu hazırlayıp, Atlas cihazın yazılımına gömdükten sonra, yayınladılar.

Yani smartcard çıkaran kartı sattı, para kazandı.

Cristor emu hazırlayanlar, hack kartı bir daha hack'leyerek, Atlas cihaz için emu yaptı.

Onlarda Atlas cihazı satarak para kazandı.

Şimdi sırada Vplug var. Yani Atlas cihazdan emu 'yu dışarı aktarıp, PC'de çalışan Fausto yada Vplug'a aktaracaklar.

Vplug'a emu desteği verildiğinde, HD TV kartı olanlar PC'de izlemeye başlayacaklar...

Vpug'a düştükten sonra, enigma2 cihazlar için oscam'a destek verilecektir.

Net'te yazılanlara göre, bir hafta içerisinde Vplug'a destek verilebileceğinden bahsedilmiş...

Velhaslı kelam, ilk sayfada resimlerini verdiğim Fujitsu işlemci, sistemin çorap söküğü gibi sökülmesine neden olmaktadır.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
    Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
    Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

demmlik (19.06.2015) , atlas (25.05.2015) , ViaHussun (25.05.2015) , E&S (17.05.2015) , msenoz (16.05.2015) , SEVMEK46 (16.05.2015) , endebar (16.05.2015) , kocahaydar (16.05.2015)

Senior Member dreamboxco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25.857 Toplam

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sevgili arkadaşım,

Burada işlenen konu, "Fransız BIS Platformu"na ait kanallarla ilgilidir. Fransız BIS Platformu, çeşitli uydulardan ağırlıklı olarak, Viaccess şifreleme ile yayın yapar.

İşte Fransız BIS Platformuna ait kanalların bir bölümü, internal( dahili ) emu yöntemi ile izlenebilir hale gelmiştir.

Sizin bahsettiğiniz 3.1E uydusundan yapılan bir aktarımdır sadece... Yani kanal bile değildir. Aktarımlar biss şifreli olur genelde...

Kısaca; Fransız BIS Platformu ile biss şifrelemeyi karıştırdınız sanırım.

Burada işlenen konu dağılmasın diye bilgilendirmek istedim.

Saygılar, sevgiler.
    Videodaki Frekansa bakilirsa Hotbird deki Kanallar bu siradisi cikan Receiverlerle zaman zaman izlenebiliyordu.
    Yani benim düsüncem bugün Cihazi alirsiniz üc ay sonra yeni Kart alirsiniz 5 ay sonra EMU dan cikar 12 ay sonra kapanir.
    Bu gelecek 12 ay icinde yapilan masraflara bakilirsa sonunda cikan ücrete insan bir yillik Abonelik alabilir.
    AlıntıAlıntı

Vip Member ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    14.516 Toplam

herkese merhaba
    bugün burda zor zar bulabildiğim atlas 100 HD modelinden bir tane aldım
    zar zor derken piyasada 200 modeli var hep
    100 modeli kalmamış gibi
    ana bayi var oraya 1 ay sonra yine gideceğim elindeki son cihazı ben aldım 100 HD olanı
    test etme şansım olmadı
    elimde cihazdan görüntü alabilceğim tv ya da bilgisayarın ekranından görüntü alabileceğim aparat yok malesef
    test etiğim zaman burda paylaşımda bulunurum

serkan ustam sizi unutmadım 1 ay sonra yine gittiğimde size de almayı düşünüyorum
    burdaki fiyatı 10000 dinar yani 68 dolara denk geliyor bilmiyorum fiyatı pahalı mı?

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Konu ViaHussun tarafından (25.05.2015 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

SEVMEK46 (25.05.2015)

Senior Member dreamboxco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7 Bu Konu icin
    25.857 Toplam

Internet de satiliyor usta, Fransa da satiliyor

Link burada
    Gizli iceriği görmeniz icin 'Teşekkür' etmeniz gerekiyor.
    Yetersiz haklar yüzünden gizli iceriği göremessinız.

Fransadaki Fiyat 120€

Atlas 200HD Amazon da 126€

Link icin [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu serkanguzel tarafından (25.05.2015 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

S510 (28.05.2015) , x 1 (27.05.2015) , 67sefa (26.05.2015) , inlive (26.05.2015) , digisis (25.05.2015) , SEVMEK46 (25.05.2015) , sokret (25.05.2015)

1 Bu Konu icin
    4.481 Toplam

Alıntı ViaHussun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    herkese merhaba
    bugün burda zor zar bulabildiğim atlas 100 HD modelinden bir tane aldım
    zar zor derken piyasada 200 modeli var hep
    100 modeli kalmamış gibi
    ana bayi var oraya 1 ay sonra yine gideceğim elindeki son cihazı ben aldım 100 HD olanı
    test etme şansım olmadı
    elimde cihazdan görüntü alabilceğim tv ya da bilgisayarın ekranından görüntü alabileceğim aparat yok malesef
    test etiğim zaman burda paylaşımda bulunurum

serkan ustam sizi unutmadım 1 ay sonra yine gittiğimde size de almayı düşünüyorum
    burdaki fiyatı 10000 dinar yani 68 dolara denk geliyor bilmiyorum fiyatı pahalı mı?

Hayırlı olsun.

Ayrıca resimler içinde teşekkür ederim.

Tam da bahsettiğim "Loop out" çıkışlı modeli almışsınız.

Fiyatı da dolar bazında oldukça uygundur.

Bulursanız, öncelikle bana HD 200 modelini alınız. Bulamazsanız, elinizdeki "Loop out" çıkışlı modelden bir tane de bana alınız.

Saygılar, sevgiler.
    Doğru bilginin adresi...

Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
    AlıntıAlıntı

9. Teşekkür edenler:

ViaHussun (25.05.2015)

0 Bu Konu icin
    14.516 Toplam

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Hayırlı olsun.

Ayrıca resimler içinde teşekkür ederim.

Tam da bahsettiğim "Loop out" çıkışlı modeli almışsınız.

Fiyatı da dolar bazında oldukça uygundur.

Bulursanız, öncelikle bana HD 200 modelini alınız. Bulamazsanız, elinizdeki "Loop out" çıkışlı modelden bir tane de bana alınız.

Saygılar, sevgiler.
    Teşekürler serkan ustam size de 200 modelini alayım şu anki fiyat 15000 dinar civarı tam hatırlamıyorum bir daha sorayım
    yani 100 dolara denk geliyor
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    4.481 Toplam

Alıntı ViaHussun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Teşekürler serkan ustam size de 200 modelini alayım şu anki fiyat 15000 dinar civarı tam hatırlamıyorum bir daha sorayım
    yani 100 dolara denk geliyor
    Sorun değil, olmuşken benimkisi çift tuner'li model olsun. 100 dolar fiyatta uygundur.

Hemde ikinci gittiğinizde tek tuner'li modeli bulacağım diye yorulmamış olursunuz...

Gerçi tuner farkı dışında, cihazların kapasitif özellikleri bire bir aynıdır.

İnternet bankacılığı yapıyorsanız, Türkiye'deki herhangi banka hesabınıza EFT yapabilirim. Detayları özelden konuşuruz nasıl olsa...

Saygılar, sevgiler.
    Doğru bilginin adresi...

AlıntıAlıntı

12. Teşekkür edenler:

ViaHussun (25.05.2015)

Banned SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    12.938 Toplam

cihazın hayırlı olsun
    AlıntıAlıntı

14. Teşekkür edenler:

ViaHussun (25.05.2015)

0 Bu Konu icin
    14.516 Toplam

Sorun değil, olmuşken benimkisi çift tuner'li model olsun. 100 dolar fiyatta uygundur.

Hemde ikinci gittiğinizde tek tuner'li modeli bulacağım diye yorulmamış olursunuz...

Gerçi tuner farkı dışında, cihazların kapasitif özellikleri bire bir aynıdır.

İnternet bankacılığı yapıyorsanız, Türkiye'deki herhangi banka hesabınıza EFT yapabilirim. Detayları özelden konuşuruz nasıl olsa...

Saygılar, sevgiler.
    tuner haricinde üzerinde kablosuz wifi anteni mevcut
    birebir gördüm bugün
    200 HD ki iki fark bu
    AlıntıAlıntı

2 Bu Konu icin
    4.481 Toplam

tuner haricinde üzerinde kablosuz wifi anteni mevcut
    birebir gördüm bugün
    200 HD ki iki fark bu
    Evet kablosuz erişim anteni de var. Ama kablosuz erişim özelliği, kapasitif bir özellik değildir.

He he... Şimdi garip olacak ama, yeni aldığım "Samsung Note 4" telefonu bile, data kablosu ile internete bağlıyorum.

Burada kablosuz yayın yapan router'um olmasına rağmen, tüm cihazları kablolu kullanırım.

Sizlere de, her türlü cihazınızı kablolu kullanmanızı tavsiye ederim.
    Doğru bilginin adresi...

AlıntıAlıntı

17. Teşekkür edenler:

atlas (26.05.2015) , ViaHussun (25.05.2015)

4. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu