turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    792 Toplam

Standart Robin Van Persie Resmen Fenerbahçede

Ve Robin van Persie'de işlem tamam!

Fenerbahçe'nin her konuda anlaşma sağladığı Robin van Persie'nin transferini resmen açıklaması bekleniyor...
    Fenerbahçe'nin bir süredir transferi için çabaladığı Manchester United'ın Hollandalı yıldızı Robin van Persie'de mutlu sona ulaştığı belirtildi.
    Bilindiği üzere Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo, Salı günü sabah saatlerinde Londra'ya uçarak Robin van Persie'nin menajeriyle bir araya gelmişti.
    Transfer görüşmeleriyle ilgili son gelişme ise ünlü televizyon kanalı ESPN'den geldi. Kanal, canlı yayında golcü futbolcunun Fenerbahçe'nin teklifini kabul ettiği ve anlaşmanın tamamlandığı açıklandı.
    Öte yandan Sky'ın ünlü İtalyan muhabiri Gianluca Di Marzio da Fenerbahçe'nin Van Persie transferini bitirmek üzere olduğunu söyledi.
    Di Marzio, Twitter hesabından paylaştığı ilk mesajda, "Neredeyse bitti. Van Persie ile Fenerbahçe arasında sadece ufak detaylar kaldı." ifadesini kullanırken, ikinci paylaşımını ise Türkçe olarak: "O geliyor Van Persie @Fenerbahçe" şeklinde yaptı.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

Standart Cevap: Robin Van Persie Resmen Fenerbahçede

AÇIKLAMA

Fenerbahçe Futbol A.Ş Robin van Persie’nin kendisi ve kulübü Manchester United ile görüşmelere başladığını KAP'a bildirdi.

Fenerbahçe Futbol A.Ş. tarafından KAP'a yapılan açıklama şu şekilde:

"Profesyonel futbolcu Robin van Persie'nin transferi için kendisi ve Kulübü ile görüşmelere başlanmıştır."
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

ROBIN VAN PERSIE İLE İLGİLİ DUYURU

Daha önce kendisi ve kulübü Manchester United ile transfer görüşmelerine başladığımızı KAP'a bildirdiğimiz Hollandalı oyuncu Robin Van Persie, 12 Temmuz Pazar günü (Bugün) akşam saatlerinde İstanbul'a gelecektir.

Van Persie'nin geliş saati, ilerleyen saatlerde duyurulacaktır.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

Robin van Persie İstanbul’da

Kulübümüzün, daha önce kendisi ve kulübü Manchester United ile transfer görüşmelerine başladığını duyurduğu Robin van Persie İstanbul’a geldi.

Fenerbahçemizin transferi için görüşmelere başlandığını duyurduğu Robin van Persie, ailesiyle birlikte özel uçakla geldiği İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Genel Havacılık Terminali’ne 19.50 sularında indi. Robin van Persie’yi Sportif Direktörümüz Giuliano Terraneo, İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya ve erken saatlerde Sabiha Gökçen Havaalanı’na akın eden binlerce taraftarımız karşıladı. Dünyaca ünlü Hollandalı yıldızı karşılamak için erken saatlerde Sabiha Gökçen Havaalanı’na akın eden taraftarlarımız meşaleler ve tezahüratlar eşliğinde Robin van Persie’ye sevgi gösterisinde bulundular.

Havaalanı’nda Fenerbahçe TV mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Hollandalı yıldız oyuncu Robin Van Persie, Fenerbahçe taraftarının fantastik ve harika olduğunu, onlarla tanışmak için sabırsızlandığını söyledi.

Robin van Persie: “Fantastik ve harika bir taraftarın önüne çıkacağım”

Kendisini çok iyi hissettiğini söyleyen Robin van Persie, “Gerçekten kendimi iyi hissettiğimi söyleyebilirim. Ailemle beraber çok iyi bir uçuş gerçekleştirdik. Şu anda İstanbul’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Fantastik ve harika bir taraftarın önüne çıkacağım. Benim için her şey şu anda çok güzel gidiyor” dedi.

Robin van Persie: “Taraftarlarla tanışmak için sabırsızlanıyorum”

Dirk Kuyt’ın Fenerbahçe’yle ilgili çok olumlu görüşler bildirdiğini ifade eden Robin van Persie, “Dirk Kuyt’la birlikte 10 yıldır milli takımda beraber oynuyoruz. Uzun bir arkadaşlığımız var. Buraya gelmeden önce Dirk Kuyt’la konuşma fırsatı buldum. Milli takımdaki arkadaşlığımızdan dolayı ona fikirlerini sordum. Bana çok olumlu görüşler bildirdi. Kuyt buranın çok büyük bir kulüp olduğunu bildirdi ve buradaki taraftarın büyüklüğünden bahsetti. Ben de taraftarlarla tanışmak için sabırsızlanıyorum. Umarım antrenmanlarda ve maçlarda onları her zaman mutlu edebilirim” diye konuştu.

Daha sonra kendisini karşılamak için havaalanına akın eden binlerce taraftarımızı selamlayan Robin van Persie’ye burada da basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Robin van Persie: “Burada bulunmak benim için bir onur”

Herkese çok teşekkür ettiğini söyleyen Robin van Persie, “Gerçekten çok etkilendim. Umarım buraya gelen taraftarlarımızı ve tüm taraftarlarımızı çok mutlu edebilirim. Onları mutlu etmek için her şeyi yapacağım. Burada bulunmak benim için bir onur” dedi.

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

Robin van Persie Sağlık Kontrolünden Geçti

Kulübümüzün, daha önce kendisi ve kulübü Manchester United ile transfer görüşmelerine başladığını duyurduğu Robin van Persie sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçti.

Ulus'taki Liv Hospital'da yapılan sağlık kontrollerinde öncelikle kan değerlerine bakılan oyuncu ardından solunum ve efor testinden geçti. Daha sonra da göz, kulak burun, boğaz ve genel cerrahi muayenelerinden geçen yıldız ismin sağlık kontrolleri bu şekilde tamamlandı.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

ROBIN VAN PERSIE’NİN İMZA TÖRENİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Kulübümüzün yeni transferi Robin Van Persie’nin imza töreni, 14 Temmuz 2015 Salı günü (YARIN) saat 18:00’da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yapılacak olup, tören taraftarlarımıza açık olacaktır.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu zemini üzerinde gerçekleşecek olan imza töreninde taraftarlarımızla buluşacak olan Robin Van Persie, daha sonra Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda bulunan Basın Toplantı Salonu’na geçecek ve burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayacaktır.

Taraftarlarımız, Fenerium Alt Tribünü B5 ve B6 numaralı dış arama giriş kapılarından (Migros mağazası yanı) stadımıza giriş yapabileceklerdir.

Kamuoyunun ve basın mensuplarının bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
    AlıntıAlıntı

Senior Member musti-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    156 Toplam

artik bu kadroyla avrupada bi basari gelir herhalde yeterki sampiyon ligine girsin türkiye önemli degil
    AlıntıAlıntı