turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Junior Member Caner Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart LG 55lb656v IP tv istek

Merhaba arkadaslar öncelikle klaviyem türkce olmadigi icin türkce yazmiyorum
    sorunum aldigim lg 55lb656v modeli smart tv icin ip tv programini bulmadim benim tv ile uyumlu herhangi bir program nasil usb ye atabilirim
    aldigim lg 55lb656v tv modeli cok degisik bir model bazi smart tv programlarini denedim olmadi
    Önerileriniz hangi programi usb ye atmam gerek

selamlar
    AlıntıAlıntı

Junior Member passat353535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: LG 55lb656v IP tv istek

google mkvod yazarsan bulursun
    kolay gelsin
    AlıntıAlıntı

Senior Member docea37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.042 Toplam

Mkvod webos sürümünü kurmalısın
    AlıntıAlıntı

Member denvır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

merhaba bende lg 55lb 670 vebos var ben bunda ssıptv ve iptv play uygulamaları var yükleyip seyrediyorum tv deki lg storeden bu uygulamaları indir birde mkvod uygulamasını kurdum seyrediyorum yalnız iptv play paralı para yatırmayınca hiç işlem yapamıyorsun iptv yüklemek için not ped aç adını new1.txt koy
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

akıllı telefonun tabletin varsa ve onlarda screen mirroring ozelligi varsa lg tv ye hic birsey yuklemene gerek yok
    note3 ve lg 43uf7787 de ekranı paylasıyorum note3 te ne yaparsam tv ekranında video ac mx playerden iptv acıyorum birebir donmasız stabil birsekilde calıstırıyor
    modemimin wifi 300 mpbs
    pc ekran paylasımını desteklemiyor intel widi ozelligi olması gerek benim ekran kartı 1 modelle kaybediyor isletim sistemi win7 win8 de oluyor deniyor ama yukseltmedim
    ama bu sorunu yine note3 ile cozdum note3 ten teamviewer ile pc ye baglanıyorum sonra yine screen mirroring acıp lg baglanıyorum 3 cihazda birbirine aynı anda baglanıyor
    pc ekranı tv ye gidiyor
    yada dilerseniz pc ye kodi serviio server ps3 server lxi media serverdan birini kurarak pc deki video muzik fotografları tv den izleyebilirsiniz kodi tercihimdir bircok farklı eklentide mevcud
    akıllı telefonunuz ekran paylasımını destekliyorsa tv icin eklenti aramanıza gerek yok mkvod mu ne mail mi atılıyormus ne onunla ugrasana kadar acıyorum android telefonu ister iptv ister oyun istersem kumanda olarak kullanıyorum
    oyunlarda hic takılma olmuyor ps3 vito yu tv ye baglamıs gibi oluyor gerci pek kullanıslı degil tv ekranına bakarken telefon ekranına dokunmak olmuyor ama siz oynarken arkadaslarınıza izletmek icin kullanılabilinir
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

kocahaydar (26.04.2016)