2 ARALIK PAZAR
TV DE SPOR
FUTBOL
12.00 | U15 MTU Hallen Cup | Altınordu - Manchester Utd | Sport Deutschland TV
12.00 | U14 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV
13.00 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Gaziantepspor | Çay TV Rize
13.00 | TFF 2. Lig | Osmaniyespor - Kızılcabölükspor | ORT Haber Osmaniye
13.00 | U21 Süper Ligi | Beşiktaş - Galatasaray BJK TV
13.00 | Kura Çekimi | UEFA Euro 2020 Elemeleri | TRT Spor / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 1
13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Osmanlıspor Bein Sports Max 1
13:30 | TFF 2. Lig | Uşakspor - Samsunspor Haberaks TV
13:30 | TFF 2. Lig | Sakaryaspor - Kastamonuspor TV 264 Sakarya
13:30 | TFF 3. Lig | Muğlaspor - Diyarbekirspor TRT Kurdi
13.40 | U15 MTU Hallen Cup | AC Mailand - Altınordu Sport Deutschland TV
14:00 | İspanya La Liga | Real Betis - Real Sociedad Bein Sports 3
14.00 | U15 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV
14.15 | Hollanda Eredivisie | Ajax - ADO Den Haag | UçanKuş TV / S Sport+ / SK 2
14.30 | İtalya Serie A | Milan - Parma | Bein Sports 1 / Arena Sport 1
15.00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Fulham | S Sport / S Sport+ / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - BB Erzurumspor Bein Sports 1
16.00 | Spor Toto 1. Lig | Elazığspor - İstanbulspor Bein Sport Max 1
16.30 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - PSV S Sport+ / SK 3
16.30 | Belçika Pro League | Club Brugge - Standard Liege S Sport + / Arena Sport 4
17.05 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Tottenham S Sport / S Sport+ / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1
17.30 | Almanya Bundesliga | Leipzig - B.M.Gladbach S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 2
18.00 Isvicre ligi. Bazel - Young Boyz SK HD
18.15 | İspanya La Liga | Girona - Atletico Madrid Bein Sports 3 / Match Futbol 3 / SK 3
18.30 Rusya Premier Lig Spartak M - Lokomotiv M. Match TV
19:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Reims Bein Max 2 / Arena Sport 2
19.00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Gazişehir Fk Bein Max 1
19.15 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Everton S Sport / S Sport+ / Idman TV / Match Futbol 1
20.00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Galatasaray | Bein Sports 1 / beIN MAX 5 HD (france) / DigiTurk UHD (4K) / Digi Sport 1 (hun) / HD / SK 2 (Serbiya) / SK 2 (Hirvatistan) / SK 2 (Slovenya) / Sport 3 Israel / HD / Sport TV3 (portugal) / HD / Tring Sport 1 HD / Canal+ Sport 4 Afrique
20.00 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Wolfsburg S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga,
20.00 İtalya Serie A Chievo - Lazio Bein Sports 4 / Arena Sport 2
20.30 | İspanya La Liga | Barcelona - Villarreal Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match Futbol 3 / SK HD
22.00 Afrika Konfederasyonlar Kupası Final AS Vita Club - Raja Casablanca Tivibu Spor 3 / Arena Sport 4
22.00 Brazilya Seria A Palmeiras - Vitoria Arena Sport 2
22.30 | İtalya Serie A | Roma - Inter Bein Sports 2 / CBC Sport / Arena Sport 1 / Match TV
22.45 | İspanya La Liga | Alaves - Sevilla Bein Sports 4 / Idman TV / Match Futbol 3 / SK HD
23.00 | Fransa Ligue 1 | Bordeaux - PSG Bein Sports 3 / Arena Sport 3 / Match Futbol 1
23.00 Portekiz Liga NOS Boavista - Porto S Sport+
01.20 Arjantin Primera Independiente - Boca Juniors Arena Sport 2
03.30 Arjantin Primera River Plate - Gimnasia La Plata Arena Sport 2
BASKETBOL
14.00 Kadınlar Basketbol Süper Ligi Beşiktaş - Canik Bld. Tivibu Spor
16.00 Basketbol Gençler Ligi Beşiktaş SJ - İstanbul BB TBF TV Youtube,
16.00 Kadınlar Basketbol Süper Ligi Fenerbahçe - Mersin BB Tivubu Spor
19.00 FIBA Dünya Kupası Elemeleri Karadağ - Türkiye NTV
22.00 NBA G-League Raptors 905 - GR Drive NBA TV
23.30 NBA LA Lakers - Phoenix Suns S Sport / S Sport+
02.00 NBA Philadelphia 76ers - Memphis Grizzlies S Sport / S Sport+
VOLEYBOL
14.00 TVF Efeler Ligi Maliye Piyango - Afyon Bld. Voleybol TV
16.00 TVF Efeler Ligi Arkas - Kula Bld. Voleybol TV
17.00 TVF Efeler Ligi Ziraat Bankası - Fenerbahçe Voleybol TV
HENTBOL
22.00 Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri Türkiye - Makedonya Rtm Handball Youtibe / SK 1
Paylaş