12 OCAK CUMARTESİ
TV DE BUGÜN SPOR
FUTBOL
11:50 | Avustralya A Ligi | Melbourne Victory - Newcastle Jets | My FootbALL Youtube / Arena Sport 2
14:00 | Asya Kupası | Vietnam - İran | KTR ( AzerSpace ) / IRIB TV3 // Arena Sport 1 / KTRK Sport / Sport UZ / IRIB Varzesh
15:00 | İspanya La Liga | Leganes - Huesca | Bein Sports 1 / CBC Sport / SK 2
15:00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Greuther Fürth | Yayıncı Belli Değil
15:30 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / SK 1 / Match Futbol 1 / Futbol 1 Ukr
16:30 | Asya Kupası | Yemen - Irak | IRIB Varzesh / Arena Sport 2 / KTRK Sport / Sport UZ
17.00 | İtalya Kupası | Lazio - Novara | RAI 2 / SK3
17:00 | Hazırlık Maçı | Leipzig - Galatasaray | GS TV?
18:00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Liverpool | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1 / Futbol 2 Ukr
18:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Fulham | Bein Sports Max 1
18:00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Huddersfield | Bein Sports Max 2
18:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Watford | Bein Sports 4
18:00 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Southampton | Bein Sports 1
18:00 | İspanya La Liga 123 | Albacete - Sporting Gijon | La Liga 123 Youtube / SK4 /SK5
18:15 | İspanya La Liga | Valencia - Valladolid | Bein Sports 3 / CBC Sport / / Türkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 6
18:30 | Portekiz Liga NOS | Sporting Lisbon - Porto | S Sport Plus / Sport 1 ukr. / SK 3 / espn2
19:00 | Asya Kupası | Lübnan - Suudi Arabistan | KTR ( AzerSpace ) / IRIB Varzesh / Arena Sport 4 / KTRK Sport / Sport UZ
19:00 | Fransa Ligue 1 | Amiens - PSG | Bein Sports 2 / Arena Sport 3 / Match! Futbol 2 / TV5 Monde
20:00 | İtalya Kupası | Sampdoria - Milan | TRT Spor / RAI 1 / SK2
20:00 | İspanya La Liga 123 | Las Palmas - Osasuna | La Liga 123 Youtube
20:00 | İspanya La Liga 123 | Reus Deportiu - Numancia | La Liga 123 Youtube
20:30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Newcastle | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1 / Futbol 2 ukr.
20:30 | İspanya La Liga | Girona - Alaves | Bein Sports 3 / CBC Sport / Turkmenistan Sport / SK 6
20:30 | İngiltere Championship | Millwall - Blackburn Rovers | Bein Sports 1
21:00 | Florida Cup | Sao Paulo - Ajax | Bein Sports 2 / SK 3 / espn2
22:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Bordeaux | Bein Sports 4 / Match Futbol 2
22:30 | İspanya La Liga 123 | Mallorca - Deportivo | La Liga 123 Youtube
22:30 | İspanya La Liga 123 | Real Oviedo - Tenerife | La Liga 123 Youtube
22:45 | İtalya Kupası | Bologna - Juventus | TRT Spor / RAI 1 / SK1
22:45 | İspanya La Liga | Villarreal - Getafe | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Turkmenistan Sport / Match TV / Match Futbol 3 / SK 6
00:00 | Florida Cup | Flamengo - E.Frankfurt | Bein Sports 2 / espn2 / SK 4
BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - Galatasaray | Tivibu Spor 2 / SK 1
15:15 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor / SK HD
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - Banvit | Tivibu Spor / SK 2
22:00 | NCAA | Florida State - Duke | S Sport Plus
01:00 | NBA | Miami Heat - Memphis Grizzlies | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport
03:00 | NBA | Orlando Magic - Boston Celtics | NBA TV
VOLEYBOL
14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Fenerbahçe Opet | TRT Spor
16:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Maliye Piyango | Voleybol TV
17:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe - Halkbank | TRT Spor
Paylaş