08.09.2018 | CUMARTESİ | TV FUTBOL EKRANI
15.30 | TFF 2.Lig | Gümüşhanespor - Samsunspor | TRT Spor
16.00 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 3 | Kuzey İrlanda - Bosna Hersek | SportKlub 1 & Polsat Sport / HD
16.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Güney Afrika - Libya | Arena Sport 3
16.30 | TFF 2.Lig | İnegölspor - Gaziantepspor | Kanal 16
16.30 | TFF 3.Lig | Gölcükspor - Kocaelispor | Kocaeli TV
17.00 | İngiltere EFL League 1 | Blackpool - Bradford City | beIN Sports 1 & SportKlub 3
19.00 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 2 | İsviçre - İzlanda | Varzish Sport HD & Match TV & SRF Zwei HD & SportKlub 1 & RTS Deux HD & Polsat Sport / HD & IR See+ & Irib Varzesh
19.00 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 2 | Finlandiya - Macaristan | M4 Sport / HD & SportKlub 3 & Polsat Sport Extra / HD
19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 2 | Belarus - San Marino | Polsat Sport News HD
21.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Mısır - Nijer | Arena Sport 3
21.45 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 4 | İngiltere - İspanya | CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Match TV & SportKlub 1 & Polsat Sport / HD & IR See+ & Irib Varzesh
21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 2 | SportKlub 3 & Polsat Sport News HD
21.45 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 2 | Lüksemburg - Moldova | Polsat Sport Extra / HD
22.00 | Brezilya Serie A | Sport Recife - Cruzeiro | beIN Sports 1 & Arena Sport 1
23.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Fas - Malawi | Arena Sport 3
01.00 | Brezilya Serie A | Sao Paulo - Bahia | beIN Sports 1 & Arena Sport 1
�� BASKETBOL
18.30 | DBB Süper Cup 3.Lük Maçı | İtalya - Almanya | S Sport
21.00 | DBB Süper Cup Final | Çekya - Türkiye | S Sport
02.00 | Kadınlar Hazırlık Maçı | ABD - Kanada | NBA TV
�� HENTBOL
17.30 | Hentbol Erkekler Süper Kupa | Beşiktaş Mogaz - Göztepe | Çay TV
20.30 | Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Muratpaşa Bld - HC Podravka | EHF TV
�� YARIŞ
14.30 | DTM 1.Yarış | Almanya | S Sport Plus
15.10 | Moto GP Sıralama Turları | İtalya | S Sport
18.15 | Superbike Britanya | Silverstone | Eurosport 2 / HD
�� BOKS
23.00 | Matchroom Boks Gecesi | Amir Khan - Samuel Vargas | S Sport
01.00 | WWE Raw | S Sport
02.45 | WWE Smackdown | S Sport
05.00 | UFC Dövüş Serisi | Tyron Woodley - Darren Till | S Sport
����BİSİKLET
13.45 | İspanya Bisiklet Turu | 14.Etap | Eurosport / HD
14.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD
17.00 | Britanya Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport 2 / HD
20.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD
�� DİĞER YAYINLAR
11.00 | Spor Ajansı | A Spor
11.00 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor
14.15 | Gol | NTV
19.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor
20.00 | Lig Arası | beIN Sports Haber
21.00 | Takım Oyunu | A Spor
21.00 | Stadyum | TRT Spor
23.00 | Son Sayfa | A Spor
23.00 | Hafta Biterken | TRT Spor
23.30 | Beyaz Futbol | Beyaz TV
Paylaş