turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.
OCTAGONBetaSat

Multisat24IPTVSERVERHD

EgesatDreamboxcu

41. sayfa - 41 sayfa var BirinciBirinci ... 313738394041
406 sonuçtan 401 ile 406 arası
  1. #401
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    17.392
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    744 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    08.09.2018 | CUMARTESİ | TV FUTBOL EKRANI

    15.30 | TFF 2.Lig | Gümüşhanespor - Samsunspor | TRT Spor

    16.00 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 3 | Kuzey İrlanda - Bosna Hersek | SportKlub 1 & Polsat Sport / HD

    16.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Güney Afrika - Libya | Arena Sport 3

    16.30 | TFF 2.Lig | İnegölspor - Gaziantepspor | Kanal 16

    16.30 | TFF 3.Lig | Gölcükspor - Kocaelispor | Kocaeli TV

    17.00 | İngiltere EFL League 1 | Blackpool - Bradford City | beIN Sports 1 & SportKlub 3

    19.00 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 2 | İsviçre - İzlanda | Varzish Sport HD & Match TV & SRF Zwei HD & SportKlub 1 & RTS Deux HD & Polsat Sport / HD & IR See+ & Irib Varzesh

    19.00 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 2 | Finlandiya - Macaristan | M4 Sport / HD & SportKlub 3 & Polsat Sport Extra / HD

    19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 2 | Belarus - San Marino | Polsat Sport News HD

    21.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Mısır - Nijer | Arena Sport 3

    21.45 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 4 | İngiltere - İspanya | CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Match TV & SportKlub 1 & Polsat Sport / HD & IR See+ & Irib Varzesh

    21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 2 | SportKlub 3 & Polsat Sport News HD

    21.45 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 2 | Lüksemburg - Moldova | Polsat Sport Extra / HD

    22.00 | Brezilya Serie A | Sport Recife - Cruzeiro | beIN Sports 1 & Arena Sport 1

    23.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Fas - Malawi | Arena Sport 3

    01.00 | Brezilya Serie A | Sao Paulo - Bahia | beIN Sports 1 & Arena Sport 1

    �� BASKETBOL

    18.30 | DBB Süper Cup 3.Lük Maçı | İtalya - Almanya | S Sport

    21.00 | DBB Süper Cup Final | Çekya - Türkiye | S Sport

    02.00 | Kadınlar Hazırlık Maçı | ABD - Kanada | NBA TV

    �� HENTBOL

    17.30 | Hentbol Erkekler Süper Kupa | Beşiktaş Mogaz - Göztepe | Çay TV

    20.30 | Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Muratpaşa Bld - HC Podravka | EHF TV

    �� YARIŞ

    14.30 | DTM 1.Yarış | Almanya | S Sport Plus

    15.10 | Moto GP Sıralama Turları | İtalya | S Sport

    18.15 | Superbike Britanya | Silverstone | Eurosport 2 / HD

    �� BOKS

    23.00 | Matchroom Boks Gecesi | Amir Khan - Samuel Vargas | S Sport

    01.00 | WWE Raw | S Sport

    02.45 | WWE Smackdown | S Sport

    05.00 | UFC Dövüş Serisi | Tyron Woodley - Darren Till | S Sport

    ����BİSİKLET

    13.45 | İspanya Bisiklet Turu | 14.Etap | Eurosport / HD

    14.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

    17.00 | Britanya Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport 2 / HD

    20.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

    �� DİĞER YAYINLAR

    11.00 | Spor Ajansı | A Spor

    11.00 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

    14.15 | Gol | NTV

    19.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

    20.00 | Lig Arası | beIN Sports Haber

    21.00 | Takım Oyunu | A Spor

    21.00 | Stadyum | TRT Spor

    23.00 | Son Sayfa | A Spor

    23.00 | Hafta Biterken | TRT Spor

    23.30 | Beyaz Futbol | Beyaz TV
    AlıntıAlıntı

  2. Teşekkür edenler:

    alibaba5 (9.09.2018)

  3. #402
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    17.392
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    744 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    09.09.2018 | PAZAR | TV FUTBOL EKRANI

    10.30 | Sesi Görenler B1 Futbol Ligi | Turged - İzmir Çağdaş | TRT Spor

    14.00 | İngiltere EFL League 1 | Oxford United - Coventry | beIN Sports 1

    16.00 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 1 | Ukrayna - Slovakya | Varzish Sport HD & Match TV & SportKlub 1 & Polsat Sport Extra / HD & Irib Varzesh & Kanal Ukraine / HD

    16.15 | U15 Gelişim Ligi | Bursaspor - Başakşehir | Bursaspor TV

    16.30 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Ruanda - Fildişi Sahili | Arena Sport 3

    17.00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Altınordu | TRT Spor

    19.00 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 4 | Danimarka - Galler | Match TV & Polsat Sport / HD & IR See+ & Irib Varzesh

    19.00 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 3 | Bulgaristan - Norveç | Varzish Sport HD & BNT HD & BNT 1

    19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 1 | Gürcistan - Letonya | 1 TV Georgia & Polsat Sport News HD

    19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 4 | Makedonya - Ermenistan | SportKlub 1

    19.30 | Basın Toplantısı | Mircea Lucescu | TRT Spor & A Spor & beIN Sports Haber & Tivibu Spor

    20.00 | Antrenman | Türkiye | TRT Spor & A Spor & beIN Sports Haber & Tivibu Spor

    21.45 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 1 | Fransa - Hollanda | CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Match TV & SportKlub 1 & Polsat Sport / HD & IR See+ & Irib TV 3

    21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 3 | Güney Kıbrıs - Slovenya | Polsat Sport Extra / HD

    21.45 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 4 | Liechtenstein - Cebelitarık | Polsat Sport News HD

    21.45 | Hazırlık Maçı | Almanya - Peru | RTL / HD Deutschland

    22.00 | Brezilya Serie A | Palmeiras - Corinthians | beIN Sports 1 & Arena Sport 1

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. TENİS

    23.00 | Amerika Açık Tek Erkekler Final | Juan Martin Del Potro - Novak Djokovic | DMAX & Eurosport / HD

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. YARIŞ

    13.20 | Moto 2 Yarış | İtalya | S Sport

    14.30 | DTM 2.Yarış | Almanya | S Sport Plus

    15.00 | Moto GP Yarış | İtalya | S Sport

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. ATLETİZM

    12.00 | Atletizm Büyük Kuzey Koşusu | İngiltere | Eurosport 2 / HD

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].BİSİKLET

    14.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

    16.00 | İspanya Bisiklet Turu | 15.Etap | Eurosport / HD

    17.00 | Britanya Bisiklet Turu | 7.Etap | Eurosport 2 / HD

    20.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

    21.15 | Montreal Grand Prix | Kanada | Eurosport 2 / HD

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. DİĞER YAYINLAR

    11.00 | Spor Ajansı | A Spor

    13.30 | Spor Haftasonu | TRT Spor

    14.15 | Futbol Aktüel | NTV

    20.00 | Lig Arası | beIN Sports Haber

    21.00 | Takım Oyunu | A Spor

    21.00 | Stadyum | TRT Spor

    23.00 | Son Sayfa | A Spor

    23.00 | Hafta Biterken | TRT Spor

    23.30 | Beyaz Futbol | Beyaz TV

    23.45 | Orta Nokta | Tivibu Spor
    AlıntıAlıntı

  4. Teşekkür edenler:

    alibaba5 (9.09.2018)

  5. #403
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    17.392
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    744 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    10-11-12-13-14-15-16- EYLÜL

    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

  6. #404
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    17.392
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    744 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    17-18-19-20-21-22-23- EYLÜL



    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

  7. #405
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    17.392
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    744 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    24-25-26-27-28-29-30- EYLÜL

    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

  8. #406
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    17.392
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    744 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    25.09.2018 | SALI | TV FUTBOL EKRANI


    13.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | 24 Erzincanspor - Gazişehir Gaziantep FK | A Spor
    14.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Diyarbekirspor - Samsunspor | A Spor
    14.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Tire 1922 - Sivas Bld | A Spor
    16.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | BB Erzurumspor - Ankara Demirspor | A Spor
    19.30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Hertha Berlin | S Sport Plus & İdman TV & Turkcell TV+ & Canal+ Sport 2 HD
    20.00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Angers | beIN Sports 1 & Arena Sport 1
    20.00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Nice | Arena Sport 2
    20.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Adana Demirspor - Yeni Orduspor | A Spor
    21.00 | İspanya La Liga | Espanyol - Eibar | Canal+ Sport HD
    21.30 | Almanya Bundesliga | Freiburg - Schalke 04 | S Sport Plus
    21.30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Augsburg | S Sport Plus & Eleven Sports 1 Poland HD & Irib Varzesh
    21.45 | İngiltere Lig Kupası 3.Tur | Oxford United - Manchester City | beIN Sports 2 & Arena Sport 4
    21.45 | İngiltere Lig Kupası 3.Tur | Wolverhampton - Leicester City | Arena Sport 5
    22.00 | İtalya Serie A | İnter - Fiorentina | beIN Sports 1 & CBC Sport HD & Match TV & Arena Sport 2 & Eleven Sports 3 Poland HD & IR See+
    22.00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Rayo Vallecano |
    22.00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse - Saint Etienne | Arena Sport 3
    22.00 | İngiltere Lig Kupası 3.Tur | Manchester United - Derby County | Arena Sport 1 & Eleven Sports 2 Poland HD
    23.00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Huesca | İdman TV & Canal+ Sport HD
    23.00 | Dünya Halı Saha Şampiyonası | Portekiz - Türkiye | S Sport
    03.15 | Copa Sudamericana | Club Nacional - San Lorenzo | S Sport & Arena Sport 1

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. BASKETBOL

    13.00 | TBL Federasyon Kupası | Yalova Bld - İTÜ | TBF TV

    13.30 | Kadınlar Basketbol Dünya Kupası | Avustralya - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] | TRT Spor

    13.30 | TBL Federasyon Kupası | Selçuklu Bld - Petkimspor | TBF TV

    15.15 | TBL Federasyon Kupası | Bursaspor - Manisa BB | Bursaspor TV & TBF TV

    15.45 | TBL Federasyon Kupası | OGM Orman - Karesi Gençlik | TBF TV

    17.30 | TBL Federasyon Kupası | Edirnespor - Akhisar Bld | TBF TV

    18.00 | Pınar Cup | Pınar Karşıyaka - Tofaş | Karşıyaka YouTube

    18.00 | TBL Federasyon Kupası | Ankara DSİ - Mamak Bld | TBF TV

    19.45 | TBL Federasyon Kupası | Bandırma Kırmızı - Final Spor | TBF TV

    20.15 | TBL Federasyon Kupası | Düzce Bld - Artvin Bld | TBF TV

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].BİSİKLET

    11.00 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

    15.30 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].SNOOKER

    09.25 | Snooker Çin Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2 / HD

    14.25 | Snooker Çin Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2 / HD

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. DİĞER YAYINLAR

    11.00 | Spor Ajansı | A Spor

    11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

    11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

    15.15 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

    16.00 | İspanya'dan Futbol | beIN Sports Haber

    16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

    18.30 | Hedef Süper Lig | TRT Spor

    19.00 | İngiltere'den Futbol | beIN Sports Haber

    20.00 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

    22.00 | Aktüel Futbol | TRT Spor

    22.30 | 90 A | A Spor

    23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

    23.30 | Spor Artı | TRT Spor

    00.00 | Son Sayfa | A Spor

    01.00 | Spor Gecesi | 360
    AlıntıAlıntı

 

 
41. sayfa - 41 sayfa var BirinciBirinci ... 313738394041

Benzer Konular

  1. TV Günlük Spor Programı
    Von eerol im Forum TDW Spor dünyası
    Cevaplar: 733
    Son Mesaj: 15.08.2015, 08:45

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  
Octagon_buyuk

Sponsor araniyor 
Page generated in 1.537.972.725.70474 seconds with 20 queries Sayfa Boyutu (246497)