turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.
OCTAGONBetaSat

Multisat24Egesat

IPTVSERVERHDDreamboxcu

48. sayfa - 49 sayfa var BirinciBirinci ... 38444546474849 SonuncuSonuncu
481 sonuçtan 471 ile 480 arası
  1. #471
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.760
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    766 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    2 ARALIK PAZAR



    TV DE SPOR
    FUTBOL
    12.00 | U15 MTU Hallen Cup | Altınordu - Manchester Utd | Sport Deutschland TV
    12.00 | U14 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV

    13.00 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Gaziantepspor | Çay TV Rize

    13.00 | TFF 2. Lig | Osmaniyespor - Kızılcabölükspor | ORT Haber Osmaniye

    13.00 | U21 Süper Ligi | Beşiktaş - Galatasaray BJK TV

    13.00 | Kura Çekimi | UEFA Euro 2020 Elemeleri | TRT Spor / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 1

    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Osmanlıspor Bein Sports Max 1

    13:30 | TFF 2. Lig | Uşakspor - Samsunspor Haberaks TV

    13:30 | TFF 2. Lig | Sakaryaspor - Kastamonuspor TV 264 Sakarya

    13:30 | TFF 3. Lig | Muğlaspor - Diyarbekirspor TRT Kurdi

    13.40 | U15 MTU Hallen Cup | AC Mailand - Altınordu Sport Deutschland TV

    14:00 | İspanya La Liga | Real Betis - Real Sociedad Bein Sports 3

    14.00 | U15 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV

    14.15 | Hollanda Eredivisie | Ajax - ADO Den Haag | UçanKuş TV / S Sport+ / SK 2

    14.30 | İtalya Serie A | Milan - Parma | Bein Sports 1 / Arena Sport 1

    15.00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Fulham | S Sport / S Sport+ / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1

    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - BB Erzurumspor Bein Sports 1

    16.00 | Spor Toto 1. Lig | Elazığspor - İstanbulspor Bein Sport Max 1

    16.30 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - PSV S Sport+ / SK 3

    16.30 | Belçika Pro League | Club Brugge - Standard Liege S Sport + / Arena Sport 4

    17.05 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Tottenham S Sport / S Sport+ / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1

    17.30 | Almanya Bundesliga | Leipzig - B.M.Gladbach S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 2

    18.00 Isvicre ligi. Bazel - Young Boyz SK HD

    18.15 | İspanya La Liga | Girona - Atletico Madrid Bein Sports 3 / Match Futbol 3 / SK 3

    18.30 Rusya Premier Lig Spartak M - Lokomotiv M. Match TV

    19:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Reims Bein Max 2 / Arena Sport 2

    19.00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Gazişehir Fk Bein Max 1

    19.15 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Everton S Sport / S Sport+ / Idman TV / Match Futbol 1

    20.00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Galatasaray | Bein Sports 1 / beIN MAX 5 HD (france) / DigiTurk UHD (4K) / Digi Sport 1 (hun) / HD / SK 2 (Serbiya) / SK 2 (Hirvatistan) / SK 2 (Slovenya) / Sport 3 Israel / HD / Sport TV3 (portugal) / HD / Tring Sport 1 HD / Canal+ Sport 4 Afrique

    20.00 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Wolfsburg S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga,

    20.00 İtalya Serie A Chievo - Lazio Bein Sports 4 / Arena Sport 2

    20.30 | İspanya La Liga | Barcelona - Villarreal Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match Futbol 3 / SK HD

    22.00 Afrika Konfederasyonlar Kupası Final AS Vita Club - Raja Casablanca Tivibu Spor 3 / Arena Sport 4

    22.00 Brazilya Seria A Palmeiras - Vitoria Arena Sport 2

    22.30 | İtalya Serie A | Roma - Inter Bein Sports 2 / CBC Sport / Arena Sport 1 / Match TV

    22.45 | İspanya La Liga | Alaves - Sevilla Bein Sports 4 / Idman TV / Match Futbol 3 / SK HD

    23.00 | Fransa Ligue 1 | Bordeaux - PSG Bein Sports 3 / Arena Sport 3 / Match Futbol 1

    23.00 Portekiz Liga NOS Boavista - Porto S Sport+

    01.20 Arjantin Primera Independiente - Boca Juniors Arena Sport 2

    03.30 Arjantin Primera River Plate - Gimnasia La Plata Arena Sport 2

    BASKETBOL
    14.00 Kadınlar Basketbol Süper Ligi Beşiktaş - Canik Bld. Tivibu Spor

    16.00 Basketbol Gençler Ligi Beşiktaş SJ - İstanbul BB TBF TV Youtube,

    16.00 Kadınlar Basketbol Süper Ligi Fenerbahçe - Mersin BB Tivubu Spor

    19.00 FIBA Dünya Kupası Elemeleri Karadağ - Türkiye NTV

    22.00 NBA G-League Raptors 905 - GR Drive NBA TV

    23.30 NBA LA Lakers - Phoenix Suns S Sport / S Sport+

    02.00 NBA Philadelphia 76ers - Memphis Grizzlies S Sport / S Sport+

    VOLEYBOL
    14.00 TVF Efeler Ligi Maliye Piyango - Afyon Bld. Voleybol TV

    16.00 TVF Efeler Ligi Arkas - Kula Bld. Voleybol TV

    17.00 TVF Efeler Ligi Ziraat Bankası - Fenerbahçe Voleybol TV

    HENTBOL
    22.00 Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri Türkiye - Makedonya Rtm Handball Youtibe / SK 1
    AlıntıAlıntı

  2. #472
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.760
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    766 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    (3-4-5-6-7-8-9 ARALIK)

    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]



    03 ARALIK PAZARTESİ

    TV DE SPOR

    FUTBOL


    13:00 | U21 Süper Ligi | Fenerbahçe - Kasımpaşa FB TV

    13:00 | U21 Süper Ligi | Bursaspor - BB Erzurumspor Bursaspor Youtube

    18.00 Ukrayna Ligi Vorskla - Oleksandriya SK 1

    19.00 | Spor Toto 1. Lig | Afjet Afyonspor - Eskişehirspor Bein Max 1

    20.00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Kasımpaşa Bein Sports 1 / SK 1

    20.00 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - Akhisarspor Bein Sports 2

    20.00 | Cekya Ligi | SFC Opava - Slavia Prag Arena Sport 1

    22.30 | Almanya Bundesliga | Nurnberg - Leverkusen S Sport Plus/ Idman TV / Turkcell TV Plus Bundesliga

    22.30 | İtalya Serie A | Atalanta - Napoli Bein Sports 2 / CBC Sport / Arena Sport 2

    23.00 | İspanya La Liga | Levante - Athletic Bilbao Bein Sports 3 / SK 2

    23.00 İngiltere Championship WBA - Brentford Bein Sports 4 / SK 1

    23.00 | Fransa League 2 | Auxerre - Lorient Arena Sport 3

    03.30 Arjantin Primera Hurakan - Defansa Arena Sport 2

    BASKETBOL

    03.30 Toronto Raptors - Denver Nuggets S Sport / S Sport+
    AlıntıAlıntı

  3. #473
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.760
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    766 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    4 ARALIK SALI



    TV DE BUGÜN
    FUTBOL
    13.00 Ziraat Türkiye Kupası Sivas Bld. - Trabzonspor A Spor
    14.45 Ziraat Türkiye Kupası Gençlerbirliği - Hatayspor A Spor (Dönüşümlü )

    14.45 Ziraat Türkiye Kupası Gençlerbirliği - Hatayspor (Dönüşümlü)

    16.45 Ziraat Türkiye Kupası Antalyaspor - Darıca G.Birliği A Spor

    17.00 Coppa Italya Kupasi Benevento - Cittadella SK 2

    18.30 Ziraat Türkiye Kupası A.Alanyaspor - Kahramanmaraş A Spor

    20.30 Ziraat Türkiye Kupası Ç.Rizespor - Balıkesirspor A Spor

    21.00 Fransa Ligue 1 Nice - Angers Bein Sports 3 / Arena Sport 3

    21.00 Fransa Ligue 1 Amiens - Monaco Bein Connect / Arena Sport 1 / Match Futbol 3

    22.45 İngiltere Premier Lig West Ham - Cardiff City Bein Sports 1

    22.45 İngiltere Premier Lig Bournemouth - Huddersfield Bein Sports 2 / Match Futbol 2

    22.45 İngiltere Premier Lig Brighton - Crystal Palace Bein Connect

    22.45 Coppa Italya Kupasi Sampdoria - SPAL SK 2

    23.00 İngiltere Premier Lig Watford - Manchester City S Sport / S Sport+ / Idman TV / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1

    23.00 Fransa Ligue 1 Montpellier - Lille Bein Sports 3 / Arena Sport 1 / Match Futbol 3

    23.00 Fransa Ligue 2 Metz - Red Star Arena Sport 3

    BASKETBOL
    18.00 Basketbol Süper Ligi Darüşşafaka - Galatasaray Tivibu Spor

    20.15 Basketbol Süper Ligi Fenerbahçe - Pınar Karşıyaka Tivibu Spor 2

    20.15 Anadolu Efes - Beşiktaş SJ Tivibu Spor 3

    03.00 NBA Indiana Pacers - Chicago Bulls S Sport+ / S Sport

    VOLEYBOL
    12.00 FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası Eczacıbaşı - Altay Volley S Sport+ / S Sport

    15.00 FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası Vakıfbank - Zhejiang S Sport+ / S Sport

    19.00 CEV Cup Kadınlar Galatasaray - CSM Targoviste Voleybol TV
    AlıntıAlıntı

  4. #474
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.760
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    766 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    5 ARALIK ÇARŞAMBA



    TV DE BUGÜN
    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. FUTBOL
    13:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Keçiörengücü - Galatasaray | A Spor
    14:45 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Ümraniyespor - 1461 Trabzon | A Spor
    17:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Boluspor - Van BB | A Spor
    18:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Altay - Kayserispor | A Spor
    19:30 | Rusya Kupası | Spartak Moskova - Ural | Varzish Sport / Match TV Russia
    20:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Adana Demirspor - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir | A Spor
    21:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Marsilya | Bein Sports beIN Connect
    21:00 | Fransa Ligue 1 | Bordeaux - St.Etienne | Bein Sports 1
    21:00 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Stade Rennais | Bein Sports 3
    22:45 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Liverpool | Bein Sports 2
    22:45 | İngiltere Premier Lig | Everton - Newcastle | Bein Sports Max 1
    22:45 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Leicester | Bein Sports Max 2
    22:45 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Chelsea | Bein Sports 4
    23:00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - PSG | Bein Sports 1
    23:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match TV Russia
    23:00 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Southampton | Bein Sports 3

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. BASKETBOL
    18:00 | Basketbol Süper Ligi | Sakarya BB - İstanbul BB | Tivibu Spor 3
    18:00 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - Tofaş | Tivibu Spor 2
    19:30 | Eurocup Kadınlar | Galatasaray - TP Torun | FIBA TV / GS TV
    19:30 | Euroleague Kadınlar | Fenerbahçe - Hatay BB | FIBA TV / FB TV
    20:15 | Basketbol Süper Ligi | Banvit - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
    02:30 | NCAA | Xavier - Ohio | FOX Sports HD
    03:00 | NCAA | Hartford - Duke | S Sport Plus
    04:00 | NBA | Toronto Raptors - Philadelphia 76ers | S Sport / S Sport Plus
    04:30 | NCAA | Villanova - Temple | FOX Sports HD

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. VOLEYBOL
    09:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Vakıfbank - Volero Le Cannet | S Sport / S Sport Plus
    12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Supreme - Eczacıbaşı | S Sport / S Sport Plus
    18:00 | CEV Erkekler Challenge Cup | Ziraat Bankası - Maliye Piyango | Voleybol TV

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. HENTBOL
    20:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Hollanda - Hırvatistan | Smart Spor HD
    23:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Norveç - Romanya | Smart Spor HD

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. ÇİM HOKEYİ
    14:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Almanya - Hollanda | Bein Sports 3
    16:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Malezya - Pakistan | Bein Sports 3

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. DİĞER SPORLAR
    16:00 | Biatlon Dünya Kupası | Slovenya | Eurosport
    16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 5.Gün | Eurosport 2
    21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 5.Gün | Eurosport

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. TV PROGRAMLARI
    07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:00 | Futbol Programı | Saha Sizin | A Spor
    10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor
    10:10 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
    11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor
    11:30 | Spor Programı | Yakın Takip | FB TV
    12:00 | Spor Programı | Maç Önü | GS TV
    12:10 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor
    13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber
    14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport / S Sport Plus
    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor
    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
    15:00 | Spor Programı | Maç Sonu | GS TV
    16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor
    16:00 | Futbol Programı | İtalya'dan Futbol | beIN Sports Haber
    16:40 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor
    17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
    18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor
    18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
    18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
    19:00 | Özel Röportaj | Robinho | beIN Sports Haber
    19:00 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor
    19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
    19:03 | Spor Programı | Ana Haber | BJK TV
    19:05 | Spor Programı | Ana Haber | GS TV
    19:07 | Spor Programı | Ana Haber | FB TV
    19:30 | Futbol Programı | Serie A Full Impact | beIN Sports Haber
    20:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor
    20:00 | Spor Programı | Alo beIN | beIN Sports Haber
    20:30 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor
    22:00 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor
    23:00 | Spor Programı | Son Sayfa | A Spor
    23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
    23:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor
    00:30 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor
    AlıntıAlıntı

  5. #475
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.760
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    766 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    6 ARALIK PERŞEMBE



    TV DE BUGÜN
    FUTBOL
    13.00 Azerbaycan Kupasi Lökbatan - Sumqayıt CBC Sport
    13.00 Ziraat Türkiye Kupası Bodrumspor - Ankaragücü A Spor

    15.00 Ziraat Türkiye Kupası Karagümrük - Akhisarspor A Spor

    16.00 Azerbaycan Kupası AZAL - Keşla CBC Sport

    17.00 Ziraat Türkiye Kupası Menemen Bld. - Kasımpaşa A Spor

    18.15 İspanya Kral Kupası (Copa del Rey) Real Madrid - Melilla İRİB Varzesh / Arena Sport 1

    18.30 Ziraat Türkiye Kupası Y.Malatyaspor - Etimesgut Bld. A Spor

    20.00 Italya Kupasi Genoa - Virtus Entella SK 2 / RAI Sport / RAI Sport+

    20.30 Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe - Giresunspor A Spor

    22.00 Hollanda Eredivisie Feyenoord - VVV Venlo S Sport+

    22.45 İspanya Kral Kupası (Copa del Rey) Betis - Racing Santander Arena Sport 1

    22.45 Italya Kupasi Torino - Sudtirol SK 3 / RAI Sport / RAI Sport+

    BASKETBOL
    19.00 Basketbol Süper Ligi Gaziantep Basket - Bahçeşehir Klj Tivibu Spor

    19.00 Eurocup Kadınlar Beşiktaş - Inventa Kursk Yayin Belli diyil. (BJK TV ne ise yariyor?)

    21.00 THY Euroleague Darüşşafaka - Maccabi Fox Bein Sport Haber / Bein Sports 3 / SK HD

    21.00 THY Euroleague Buducnost - Barcelona Lassa Bein Sports 2 / SK1

    21.00 THY Euroleague Zalgiris Kaunas - Olympiakos Bein Sorts 4 / SK3

    22.30 THY Euroleague Bayern Münih - Khimki Moskova Bein Max 1 / Match TV / Match Arena / SK 2

    22.45 THY Euroleague Olimpia Milano - Gran Canaria Bein Max 2 / SK 1
    AlıntıAlıntı

  6. #476
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.760
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    766 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    7 ARALIK CUMA

    TV DE SPOR


    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].
    FUTBOL
    13:00 | U21 Süper Ligi | Alanyaspor - Beşiktaş | BJK TV
    20:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - Beşiktaş | Bein Sports 1
    22:30 | İtalya Serie A | Juventus - Inter | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Russia
    22:30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Düsseldorf | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV
    22:30 | Belçika Pro League | Waasland Beveren - Club Brugge | S Sport Plus
    23:00 | İspanya La Liga | Leganes - Getafe | Bein Sports Max 2
    23:00 | İngiltere Championship | WBA - Aston Villa | Bein Sports 4

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].
    BASKETBOL
    14:00 | Basketbol 1. Ligi | İTÜ - Artvin Bld. | TBF TV Youtube
    18:30 | Basketbol 1. Ligi | Yalova Bld. - Akhisar Bel | TBF TV Youtube
    20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Real Madrid | Bein Sports 4
    22:30 | THY Euroleague | Baskonia - CSKA Moskova | Bein Sports Max 1
    22:30 | THY Euroleague | Panathinaikos - Fenerbahçe | Bein Sports 3
    03:00 | NCAA | Providence Friars - UMass | FOX Sports HD
    05:30 | NBA | Milwaukee Bucks - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus
    05:30 | NCAA | USC - TCU | FOX Sports HD

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].
    VOLEYBOL
    12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Vakıfbank - Minas Tenis | S Sport / S Sport Plus

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].
    HENTBOL
    20:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | İspanya - Almanya | Spor Smart
    23:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Macaristan - Norveç | Spor Smart

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].
    BUZ HOKEYİ
    20:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Zeytinburnu Bld. - Buz Adamlar GSK | Buz Hokeyi TV

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].
    ÇİM HOKEYİ
    14:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Avustralya - Çin | Bein Sports 3
    16:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | İrlanda - İngiltere | Bein Sports 3

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].
    ESPOR
    20:00 | Espor Zula Süper Lig | İstanbul Espor - 1907 Fenerbahçe | Zula Youtube
    22:00 | Espor Zula Süper Lig | Galatasaray ES - Vengeance | Zula Youtube

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].
    DİĞER SPORLAR
    19:00 | Dünya Dövüş GP | Kazan | Fight Box
    21:00 | Serbest Stil Kayak Dünya Kupası | ABD | Eurosport 2
    16:00 | Biatlon Dünya Kupası | Slovenya | Eurosport
    19:45 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Almanya | Eurosport
    21:00 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
    22:45 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport 2
    00:15 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport 2
    16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 7.Gün | Eurosport 2
    22:15 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 7.Gün | Eurosport

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].
    TV PROGRAMLARI
    07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:00 | Futbol Programı | Taraftar Konuşuyor | A Spor
    10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor
    10:10 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor
    13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber
    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | A Spor
    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor
    14:00 | Futbol Programı | La Liga Show | beIN Sports Haber
    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
    14:30 | Futbol Programı | Ligue 1 Show | beIN Sports Haber
    15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
    15:25 | Spor Programı | Spor Heryerde | TRT Spor
    16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor
    16:45 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor
    17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
    18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
    18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor
    18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
    18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
    18:30 | Spor Programı | Ajans Saati | TRT Spor
    19:00 | Futbol Programı | beIN Santra | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
    19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
    19:03 | Spor Programı | Ana Haber | BJK TV
    19:05 | Spor Programı | Ana Haber | GS TV
    19:07 | Spor Programı | Ana Haber | FB TV
    20:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
    20:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor
    20:45 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
    20:45 | Futbol Programı | Devre Arası | A Spor
    20:45 | Futbol Programı | beIN Santra | beIN Sports Haber
    21:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
    21:30 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
    21:45 | Basketbol Programı | Potada Bugün | Bein Sports 3
    21:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
    22:00 | Futbol Programı | Artı Futbol | A Spor
    22:00 | Futbol Programı | Başlama Vuruşu | TRT Spor
    22:00 | Futbol Programı | Lig Özetleri | beIN Sports Haber
    22:00 | Futbol Programı | beIN Santra | Bein Sports 1
    22:30 | Basketbol Programı | Maç Havası | FB TV
    00:00 | Futbol Programı | İleri Üçlü | TRT Spor
    00:30 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
    00:30 | Basketbol Programı | 41.Dakika | Bein Sports 3
    01:00 | Spor Programı | Son Sayfa | A Spor
    01:30 | Futbol Programı | Spor Artı | TRT
    AlıntıAlıntı

  7. #477
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.760
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    766 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    8 ARALIK CUMARTESİ
    TV DE SPOR


    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. FUTBOL
    11:00 | U17 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Akhisarspor | FB TV
    12:30 | Rusya Premier Ligi | Samara - Rostov | Match TV Russia
    13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Fenerbahçe - Akhisarspor | FB TV
    13:00 | U21 Süper Ligi | Galatasaray - Ç.Rizespor | GS TV
    13:30 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - Göztepe | Bein Sports 1
    13:30 | Spor Toto 1. Lig | K.Karabükspor - İstanbulspor | Bein Sports Max 2
    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Afjet Afyonspor | Bein Sports Max 1
    13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Manisaspor | Samsun Haberaks TV
    15:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Alaves | Bein Sports 2 / CBC Sport
    15:30 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth - Liverpool | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh
    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Konyaspor | Bein Sports 1
    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Adanaspor | Bein Sports Max 1
    17:00 | İtalya Serie A | Napoli - Frosinone | Bein Sports Max 2
    17:30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Nurnberg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / IRIB Varzesh
    17:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - B.Dortmund | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Varzish Sport
    17:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira - Karabağ | CBC Sport
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Huddersfield | Bein Sports 2
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Brighton | Bein Sports Max 1
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Southampton | Bein Sports beIN Connect
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Fulham | S Sport Plus / S Sport
    18:00 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Crystal Palace | Bein Sports 4
    18:00 | İngiltere Championship | Birmingham - Bristol City | Bein Sports beIN Connect
    18:15 | İspanya La Liga | Valencia - Sevilla | Bein Sports 3 / Idman TV
    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Ç.Rizespor | Bein Sports 1
    20:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Roma | Bein Sports 2 / CBC Sport
    20:30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Russia
    20:30 | İspanya La Liga | Villarreal - Celta Vigo | Bein Sports 3
    20:30 | Hollanda Eredivisie | PSV - Excelsior | S Sport Plus
    20:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - E.Frankfurt | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga
    20:30 | İngiltere Championship | Reading - Sheffield Utd | Bein Sports 4
    21:45 | Hollanda Eredivisie | Zwolle - Ajax | S Sport Plus
    22:30 | İtalya Serie A | Lazio - Sampdoria | Bein Sports 3
    22:30 | Belçika Pro League | St.Truiden - Standard Liege | S Sport Plus
    22:45 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Tottenham | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
    22:45 | İspanya La Liga | Espanyol - Barcelona | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Russia
    23:30 | Portekiz Liga NOS | Vitoria Setubal - Benfica | S Sport Plus
    04:00 | MLS Play-Off | Atlanta United - Portland Timbers | Eurosport

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. BASKETBOL
    13:00 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Türk Telekom | Tivibu Spor
    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Banvit | Tivibu Spor 2
    16:00 | Basketbol 1. Ligi | Karesispor - Düzce Bld. | TBF TV Youtube
    17:00 | Basketbol 1. Ligi | Bursaspor - Edirnespor | Bursaspor TV
    17:00 | Basketbol 1. Ligi | Manisa BB - Selçuklu Bld. | Manisa BB Web TV
    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Büyükçekmece | Tivibu Spor
    20:00 | İspanya Basketbol Ligi | Valencia Basket - Morabanc Andorra | Spor Smart
    00:00 | NCAA | Oklahoma State - Houston | FOX Sports HD
    02:00 | NBA | Dallas Mavericks - Houston Rockets | S Sport / S Sport Plus
    04:30 | NCAA | New Mexico - Kansas | S Sport Plus

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. VOLEYBOL
    12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Vakıfbank - Praia Clube | S Sport Plus / S Sport
    13:00 | TVF Erkekler 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Erzin Yeşilkent | Voleybol TV
    14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Çanakkale Bld. - Fenerbahçe | TRT Spor
    14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Galatasaray - Halkbank | Voleybol TV
    14:30 | TVF Erkekler 1. Lig | Bursa BB - Anadolu Üni. | Voleybol TV
    15:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | TVF Spor Lisesi - Kahramankazan Bld. | Voleybol TV
    15:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Eczacıbaşı - Volero Le Cannet | S Sport Plus / beIN Sports Haber
    16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | TFL Altekma - Milas Bld. | Voleybol TV
    16:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Karayolları - THY | Voleybol TV
    16:30 | TVF Erkekler 1. Lig | Tofaş Spor - Sanayispor | Voleybol TV
    18:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Kartal Anadolu - Vakıfbank | Voleybol TV s

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. HENTBOL
    15:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Maliye Piyango - Adıyaman Bld. | Hentbol Web TV
    18:30 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Selkaspor - Beşiktaş Mogaz | Çay TV Rize

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. BUZ HOKEYİ
    15:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Narmanspor - Başkent Yıldızları | Buz Hokeyi TV
    16:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | İzmir BB - Koç Üni. | Buz Hokeyi TV
    18:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Erzurum BB - Gümüş Patenler | Buz Hokeyi TV
    21:00 | NHL | Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers | FOX Sports HD
    03:00 | NHL | Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins | FOX Sports HD

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. ÇİM HOKEYİ
    14:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Belçika - Güney Afrika | Bein Sports 3
    16:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Kanada - Hindistan | Bein Sports 3

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. ESPOR
    14:00 | Espor Zula Süper Lig | Bursa Espor - Outlaw | Zula Youtube
    16:00 | Espor Zula Süper Lig | Oyun Hizmetleri - Galatasaray ES | Zula Youtube
    18:00 | Espor Zula Süper Lig | Vengeance - MODZ | Zula Youtube
    20:00 | Espor Zula Süper Lig | Gamers OF - ICE Warriors | Zula Youtube

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. DÖVÜŞ SPORLARI
    21:00 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Artun Türkmen - M.Shushan | Fight Box
    21:15 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Okan Bitane - J.Jamshidjon | Fight Box
    21:30 | Enfusion Kikcbox Serisi | Fatih Ulusoy - M.Boubkari | DMAX Türkiye
    21:30 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Sinan Ulutürk - A.Pulatov | Fight Box
    21:45 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Cesur Turgay - F.Gayratov | Fight Box
    22:00 | Enfusion Kikcbox Serisi | Selahattin Şahin - A.Boizid | DMAX Türkiye
    22:00 | King of Kings Dövüş Turnuvası | İrem Çapar - Elanur Yücel | Fight Box
    22:30 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Tuğçe Fedakartürk - İlknur Kurt | Fight Box
    23:30 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Büyük Dövüş | Fight Box
    06:00 | UFC Dövüş Serisi | M.Holloway - B.Ortega | S Sport Plus / CBC Sport

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. DİĞER SPORLAR
    11:45 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Fransa | Eurosport
    13:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre | Eurosport
    14:45 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Fransa | Eurosport
    16:00 | Biatlon Dünya Kupası | Slovenya | Eurosport
    01:00 | ISU Buz Pateni GP | Finaller | Eurosport 2
    17:30 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Almanya | Eurosport
    11:15 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
    14:00 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
    19:45 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
    21:05 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
    22:50 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport 2
    16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 8.Gün | Eurosport 2
    22:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 8.Gün | Eurosport
    21:00 | Snowboard Dünya Kupası | ABD | Eurosport 2

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. TV PROGRAMLARI
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    09:00 | Futbol Programı | Maç Sabahı | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
    09:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor
    10:30 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor
    11:00 | Basketbol Programı | beIN Euroleague | beIN Sports Haber
    11:30 | Futbol Programı | A Spor Taksi | A Spor
    12:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    13:00 | Futbol Programı | beIN Hafta Sonu | beIN Sports Haber
    14:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport / S Sport Plus
    AlıntıAlıntı

  8. #478
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.760
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    766 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    9 ARALIK PAZAR



    TV DE SPOR BUGÜN
    FUTBOL
    11:30 | Ampute Futbol Süper Ligi | TSK Rehabilitasyon - Osmanlı Engelli | TRT Spor
    12:00 | U16 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - İstanbulspor | FB TV
    13:00 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Alibeyköy | Altaş TV Ordu
    13:00 | TFF 3. Lig | Cizrespor - 24 Erzincanspor | TRT Kürdi
    13:00 | U21 Süper Ligi | Bursaspor - Antalyaspor | Bursaspor Youtube
    13:30 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Y.Malatyaspor | Bein Sports 1
    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Boluspor | Bein Sports Max 1
    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Elazığspor | Bein Sports Max 2

    13:30 | TFF 2. Lig | Manisa BB - Kahramanmaraş | Manisa BB Web TV

    13:30 | TFF 2. Lig | A.Selçukspor - Tokatspor | Kon TV

    13:30 | TFF 2. Lig | Bayrampaşa - Sakaryaspor | TV 264 Sakarya

    13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Eyüpspor | Kanal 16 Bursa

    14:00 | İspanya La Liga | Eibar - Levante | Bein Sports 3 / SK 3 / Türkmenistan Sport /

    14:30 | İtalya Serie A | Sassuolo - Fiorentina | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Arena Sport 3 / KTRK Sport

    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - Antalyaspor | Bein Sports 1

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Denizlispor - Gençlerbirliği | Bein Sports Max 1

    16:30 | Hollanda Eredivisie | FC Emmen - Feyenoord | S Sport Plus / espn2

    16:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Sebail - Qabala | CBC Sport

    17:00 | İtalya Serie A | Empoli - Bologna | Bein Sports 3 /Arena Sport 2

    17:00 | İtalya Serie A | Parma - Chievo | Bein Sports 4 / Arena Sport 5

    17:00 | İtalya Serie A | Udinese - Atalanta | Bein Sports Max 2 / Arena Sport 1/ KTRK Sport / Setanta Sport+

    17:00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Caen | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 3 / Match Futbol 1

    17:30 | Almanya Bundesliga | Mainz - Hannover | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 2

    18:15 | İspanya La Liga | Huesca - Real Madrid | Bein Sports 2 / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Türkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 1

    18:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Neftçi Bakü - Sumqayıt | CBC Sport

    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Fenerbahçe | Bein Sports 1 / Sport 3 Israel / SK3

    19:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Reims | Bein Sports 4 / Arena Sport 3

    19:00 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Wolves | S Sport / S Sport Plus / Match Futbol 1

    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Altay | Bein Sports Max 1

    20:00 | İtalya Serie A | Genoa - SPAL | Bein Sports 3 / Arena Sport 2

    20:00 | Belçika Pro League | Anderlecht - Charleroi | S Sport Plus / Arena Sport 5

    20:00 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Stuttgart | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Match Futbol 2

    20:30 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Valladolid | Bein Sports 2 / CBC Sport / SK 5 / Match Futbol 3

    22:30 | İtalya Serie A | Milan - Torino | Bein Sports 2 / CBC Sport / Arena Sport 2 / Match Futbol 2 / Türkmenistan Sport

    22:30 | Copa Libertadores | River Plate - Boca Juniors | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV / Match! Futbol 1 / İR See+ / Arena Sport 1

    22:45 | İspanya La Liga | Real Betis - Rayo Vallecano | Bein Sports 3 / SK 2 / Match Futbol 3

    01.20 | Arjantin Primera | Racing - San Martin | Arena Sport 2

    BASKETBOL
    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - Darüşşafaka | Tivibu Spor 2 / SK 2

    16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Botaş - Fenerbahçe | Tivibu Spor

    16:00 | Basketbol Gençler Ligi | Darüşşafaka - Beşiktaş SJ | TBF TV Youtube

    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Afyon Bld. - Sakarya BB | Tivibu Spor 2 / SK 4

    18:30 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş - Kayseri Basket | Tivibu Spor

    20:00 | Basketbol Süper Ligi | İstanbul BB - Fenerbahçe | Tivibu Spor 2 / SK 4

    23:00 | NCAA | Tennessee - Gonzaga | S Sport Plus

    23:30 | NBA | Detroit Pistons - NO Pelicans | S Sport Plus

    02:00 | NBA | Toronto Raptors - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL
    12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası-3.lük Maçı | Eczacıbaşı - Praia Clube | S Sport / S Sport Plus / SK 1

    14:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Arkas | TRT Spor / Arena Sport 4

    15:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray - Ziraat Bankası | Voleybol TV

    15:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası-Final | Vakıfbank - Minas Tenis | S Sport / S Sport Plus / SK 1

    17:00 | TVF Efeler Ligi | Maliye Piyango - İstanbul BB | Voleybol TV

    ESPOR
    18:00 | Espor Zula Süper Lig | 1907 Fenerbahçe - Gamers OF | Zula Youtube

    ·
    Turkmenisten Sport 52 E°-də [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

  9. #479
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.760
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    766 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    10 ARALIK PAZARTESİ



    TV DE SPOR
    FUTBOL
    15.30 | Fatih Terim Basın Toplantısı| GS TV / TRT Spor / Bein Sports Haber
    16.00 | Antrenman Galatasaray | GS TV / TRT Spor / Bein Sports Haber

    19.00 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Giresunspor | Bein Max 1

    19.30 | Rusya Premier Ligi | Ahmat - Arsenal | Match TV

    19.00 | Spor Toto 1. Lig | Gazişehir FK - Balıkesirspor | Bein Max 2

    20.00 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir | Bein Sports 1 / SK 1

    20.00 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Kayserispor | Bein Sports 2

    20.00 | Sırbıstan Ligi | Sloboda - Javor | Arena Sport 2

    20.00 | Hırvatıstan Ligi | Rudes - Slaven Belupo |Arena Sport 3

    23.00 | İngiltere Premier Lig | Everton - Watford | S Sport+ / S Sport / Idman TV / Match TV / Match Futbol 1/ SK 1

    23.00 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Girona | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match Futbol 3 /SK 2

    BASKETBOL
    19.00 | Basketbol Süper Ligi Bahçeşehir Klj - Anadolu Efes | Spor 2 / SK 2

    20.00 | Yunanistan Basketbol Ligi | Panathinaikos - Peristeri | Laola1 Web TV / Arena Sport 5

    03.00 | NBA | Philadelphia 76ers - Detroit Pistons | NBA TV

    06.30 | NBA | LA Lakers - Miami Heat | NBA TV

    06.30 | NBA | GS Warriors - Minnesota TW | S Sport / S Sport+

    Çim Hokeyi
    14.15 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | İngiltere - Yeni Zelanda Bein Sports 3

    16.30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Fransa - Çin Bein Sports 3







    (10-11-12-13-14-15-16 ARALIK)



    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

  10. #480
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.760
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    766 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    11 ARALIK SALI

    TV DE SPOR


    FUTBOL
    14:00 | UEFA Gençlik Ligi | Galatasaray - Porto | GS TV

    16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Monaco - Dortmund | UEFA.tv Youtube

    18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Barcelona - Tottenham | UEFA.tv Youtube / Match Futbol 2 / Viasat Sports Baltic

    18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Kızılyıldız - PSG | Arena Sport 1

    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Galatasaray - Porto | Bein Sports 1 / CBC Sport / Arena Sport 2 / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / / Futbol 1 Ukrayna / QazSport

    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Schalke 04 - Lokomotiv Moskova | Bein Sports 2 / Varzish Sport / Arena Sport 3 / Match Tv / Match Premier / Futbol 2 Ukrayna

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Barcelona - Tottenham | Bein Sports 3 / Idman TV / Arena Sport 4 / İRİB TV3 / İR See+ / Match Futbol 1

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi-| Club Brugge - Atletico Madrid | Bein Sports Max 2 (İlk Yarı Dönüşümlü / Arena Sport 5

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Kızılyıldız - PSG | Bein Sports 4 / Arena Sport 1 / Match Arena

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Inter - PSV | Bein Sports Max 1 / Arena Sport 2

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Liverpool - Napoli | Bein Sports 2 / CBC Sport / Arena Sport 3 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Tv / M4 Sport HD / Futbol 2 Ukr

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi-| Monaco - B.Dortmund | Bein Sports Max 2 (lk Yarı Dönüşümlü ) / Match Futbol 2

    00:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi-İkinci Yarı | Monaco - B.Dortmund | Bein Sports Max 2

    00:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi-İkinci Yarı | Club Brugge - Atletico Madrid | Bein Sports 1

    BASKETBOL
    20:00 | Eurocup | Tofaş - Limoges | Tivibu Spor

    20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş SJ - Medi Bayreuth | Tivibu Spor 2 / Arena Sport 4

    20:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Prometheus - Oostende | FIBA ŞL Youtube

    22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Antwerp Giants - BC Lietkabelis | FIBA ŞL Youtube

    22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Telekom Bonn - Iberostar Tenerife | FIBA ŞL Youtube

    03:00 | NCAA | Pennsylvania - Villanova | S Sport Plus

    04:00 | NBA | Houston Rockets - Portland TB | S Sport / S Sport Plus

    04:30 | NBA | SA Spurs - Phoenix Suns | NBA TV

    HENTBOL
    20:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | İspanya - Romanya | Spor Smart

    23:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Hollanda - Norveç | Spor Smart

    BUZ HOKEYİ
    03:00 | NHL | Boston Bruins - Arizona Coyotes | FOX Sports HD / Varzish Sport

    ÇİM HOKEYİ
    14:15 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Belçika - Pakistan | Bein Sports 3

    16:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Hollanda - Kanada | Bein Sports 3
    AlıntıAlıntı

 

 
48. sayfa - 49 sayfa var BirinciBirinci ... 38444546474849 SonuncuSonuncu

Benzer Konular

  1. TV Günlük Spor Programı
    Von eerol im Forum TDW Spor dünyası
    Cevaplar: 733
    Son Mesaj: 15.08.2015, 09:45

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  
Octagon_buyuk

Sponsor araniyor 
Page generated in 1.544.680.872.98033 seconds with 24 queries Sayfa Boyutu (303797)