turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.
OCTAGONBetaSat

Multisat24Egesat

IPTVSERVERHDDreamboxcu

49. sayfa - 49 sayfa var BirinciBirinci ... 394546474849
487 sonuçtan 481 ile 487 arası
  1. #481
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.846
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    769 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    12 ARALIK ÇARŞAMBA



    TV DE BUGÜN SPOR


    FUTBOL


    15.30 | Basın Toplantısı Şenol Güneş | BJK TV / Bein Sports Haber
    16.00 | UEFA Gençlik Ligi | Young Boys - Juventus [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Youtube
    17.00 | UEFA Gençlik Ligi | Real Madrid - CSKA Moskova | Match TV / Match Premier
    18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Ajax - Bayern Münih [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Youtube / Arena Sport 1
    20.00 Basın Toplantısı Erwin Koeman FB TV / Bein Sports Haber

    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Real Madrid - CSKA Moskova Bein Sports 2 / CBC Sport / Arena Sport 1 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV / Match Premier

    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Viktoria Plzen - Roma Bein Sports 1 / Arena Sport 2 / Match Futbol 1

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Ajax - Bayern Münih Bein Sports 1 / Idman TV / Match Futbol 2

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Shakhtar Donetsk - Lyon Bein Sports 4 / CBC Sport / Arena Sport 2 / Varzish Sport / Match TV

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Valencia - Manchester Utd Bein Sports 2 / IRIB Varzesh / Arena Sport 1 / Match Futbol 1

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Manchester City - Hoffenheim Bein Sports 3 / Arena Sport 4 / Match Arena

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Young Boys - Juventus Bein Max 1 / Arena Sport 3

    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Benfica - AEK Bein Max 2 / Arena Sport 5

    02.45 | Copa Sudamerikana Final | Atletico P - Junior | S Sport + / Arena Sport 2

    BASKETBOL
    19.30 | Eurocup Kadınlar | Galatasaray - MBA Moskova GS TV ?

    20:00 | Eurocup | Türk Telekom - Energia Trento | Tivibu Spor / SK HD

    20:00 | FIBA Europe Cup | Szolnoki Olaj - Pınar Karşıyaka | FIBA TV

    20:30 | Eurocup Kadınlar | Wisla Can Pack - Beşiktaş | FIBA TV

    20:30 | Euroleague Kadınlar | TTT Riga - Fenerbahçe | FIBA TV

    21:45 | Eurocup | Monaco - Galatasaray | Tivibu Spor 2 / SK 4

    22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Ludwigsburg - Banvit | Tivibu Spor 3

    03:00 | NBA | Indiana Pacers - Milwaukee Bucks | NBA TV

    04:00 | NBA | NO Pelicans - OKC Thunder | S Sport / S Sport Plus

    06:00 | NBA | Sacramento Kings - Minnesota TW | NBA TV

    VOLEYBOL
    18:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe - Galatasaray | TRT Spor / Arena Sport 3

    18:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - İnegöl Bld. | Voleybol TV
    18:00 | TVF Efeler Ligi | Arkas - Maliye Piyango | Voleybol TV

    HENTBOL
    17:45 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | İspanya - Norveç | Spor Smart / Match Iqra

    20:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | İsveç - Rusya | Spor Smart / Match Iqra

    23:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Sırbistan - Fransa | Spor Smart / Match Iqra

    BUZ HOKEYİ
    03:00 | NHL | NY Islanders - Vegas GK | FOX Sports HD / Varzish Sport

    ÇİM HOKEYİ
    14:15 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası Ceyrekfinal| Arjantin - İngiltere | Bein Sports 3

    16:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası Ceyrekfinal| Avustralya - Fransa | Bein Sports 3
    AlıntıAlıntı

  2. #482
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.846
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    769 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    13 ARALIK PERŞEMBE



    TV DE BUGÜN SPOR
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Beşiktaş - Malmö | Bein Sports 1 / CBC Sport / Arena Sport 3
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Akhisarspor - Standard Liege | Bein Sports 4 / La deux
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Rennes - Astana | Idman TV / QazSport / Match Futbol 2 / RMC Story
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Villarreal - Spartak Moskova | Bein Sports beIN Connect / Varzish Sport / İRİB TV3 / Arena Sport 2 / Match Premier
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | MOL Vidi - Chelsea | İRİB Varzesh / Arena Sport 5
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Genk - Sarpsborg 08 | Bein Sports Max 1 / Futbol 2 ukr
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Lazio - E.Frankfurt | Arena Sport 1 / TV8 Italy
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Rapid Wien - Glasgow Rangers | Bein Sports beIN Connect / Match Futbol 1
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Sevilla - Krasnodar | BNT 3 / Match TV
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | PAOK - BATE Match Futbol 3 / Belarus 5
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Dinamo Kiev - Jablonec | Futbol 1 Ukr

    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Spartak Trnava - Fenerbahçe | Bein Sports 2

    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Arsenal - Qarabağ | CBC Sport / Bein Sports Max 1 / Arena Sport 4 / İRİB TV3 / Match Futbol 1

    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Olympiakos - Milan | Bein Sports 4 / Varzish Sport / BNT 3 / İRİB Varzesh / QazSport / Futbol 1 ukr / Belarus 5 / Match Futbol 2

    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Celtic - Salzburg | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 1 / Qazaqstan TV / Match Futbol 3

    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Dinamo Zagreb - Anderlecht | Arena Sport 5

    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Ludogorets - FC Zurich | BNT 1 / RTS Deux HD / SRF Zwei HD / RSI La 2 HD

    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Leipzig - Rosenborg | Arena Sport 3 / RTL Nitro

    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Slavia Prag - Zenit | Match TV / Match Premier / Arena Sport 2

    00:00 | UEFA Avrupa Ligi | Celtic - Salzburg | Bein Sports 1

    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Copenhagen - Bordeaux | Match Arena

    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Sporting L - Vorskla | Futbol 2 ukr / SIC

    BASKETBOL
    18:00 | Euroleague Kadınlar | Hatay BB - Sopron | FIBA TV

    19:45 | THY Euroleague | Olympiakos - Anadolu Efes | Bein Sports 3 / SK 1

    20:00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Khimki Moskova | Bein Sports Max 2 / SK 2 / Match Arena

    20:30 | Euroleague Kadınlar | TTT Riga - Fenerbahçe | FIBA TV / FB TV

    21:30 | THY Euroleague | Fenerbahçe - Olimpia Milano | beIN Sports Haber / SK HD

    22:05 | THY Euroleague | Maccabi Fox - Baskonia | Bein Sports Max 2 /SK 3

    23:00 | THY Euroleague | Real Madrid - Barcelona Lassa | Bein Sports 3 / SK 1

    04:00 | NBA | Houston Rockets - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus
    AlıntıAlıntı

  3. #483
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.846
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    769 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    14 ARALIK CUMA


    14 ARALIK CUMA TV DE SPOR
    FUTBOL
    19:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - Ümraniyespor | Bein Sports Max 1
    20.00 | Hirvatistan Ligi | Lokomotiva - Gorica | Arena Sport 3
    20:30 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Bursaspor | Bein Sports 1 / beIN Sports MENA 8 HD / Digi Sport 2 (hun) / SK1 / Sport 2 Israel
    22:30 | Almanya Bundesliga | Nürnberg - Wolfsburg | S Sport+/ Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Match TV / Match Futbol 2
    22:30 | Belçika Pro League | Charleroi - Gent | S Sport+ / Arena Sport 3
    22:45 | Fransa Ligue 1 | Nice - St.Etienne | Bein Sports Max 1 / Turkmenistan Sport / Arena Sport 1 / TV5 Monde / Setanta Sports
    22.45 | Iskocya Premier Lig | Livingston - Hearts | Arena Sport 5
    22:45 | İngiltere Championship | Sheffield Utd - WBA | Bein Sports beIN Connect / Varzish Sport / Betfred TV / SK3 / Setanta Sports+
    23:00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Leganes | Bein Sports 2 / CBC Sport / SK HD / Match Futbol 3

    BASKETBOL
    14:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Çankaya Üni. - Ordu Açı Koleji | TBF TV Youtube

    22:30 | THY Euroleague | Bayern Münih - Zalgiris Kaunas | Bein Sports 4 / SK 2

    22:30 | THY Euroleague | Panathinaikos - Darüşşafaka | Bein Sports 3 / SK 4

    23:00 | THY Euroleague | Gran Canaria - Buducnost | Bein Sports Max 2 / SK 1

    03:00 | NBA | Charlotte Hornets - New York Knicks | NBA TV

    03:00 | NCAA | Depaul - Illinois | FOX Sports HD

    03:30 | NBA | Philadelphia 76ers - Indiana Pacers | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

    05:00 | NCAA | Creighton BJ - Green Bay | FOX Sports HD

    06:00 | NBA | Portland TB - Toronto Raptors | NBA TV

    VOLEYBOL
    18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beylikdüzü - Galatasaray | TRT Spor / Arena Sport 4

    18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Fenerbahçe - Nilüfer Bld. | FB TV

    HENTBOL
    19:30 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarifinal | Rusya - Romanya | Spor Smart / Match TV / Match iqra

    23:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarifinal | Hollanda - Fransa | Spor Smart / Match Iqra
    AlıntıAlıntı

  4. #484
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.846
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    769 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    15 ARALIK CUMARTESİ



    TV DE BUGÜN SPOR CANLI
    FUTBOL
    11.00 U17 Gelişim Ligi Bursaspor - Göztepe Bursaspor Youtibe
    13.00 U19 Elit Akademi Ligi Bursaspor - Göztepe Bursaspor Youtibe
    13:30 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - Ankaragücü Bein Sports 1
    13:30 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - A.Alanyaspor Bein Sports 2
    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Gençlerbirliği - Gazişehir FK Bein Max 1
    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Afjet Afyonspor - Elazığspor Bein Max 2
    13:30 | TFF 2. Lig | Tuzlaspor - Şanlıurfaspor TRT Kürdi
    15:00 | İspanya La Liga | Getafe - Real Sociedad Bein Sports 4 / SK 3
    15:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Everton S Sport+ / S Sport / Idman TV / Varzish Sport HD / KTRK Sport / IR See+ / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / Betfred TV / SK1
    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Kasımpaşa Bein Sports 1

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Adana Demirspor Bein Max 1

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | K.Karabükspor - Denizlispor Bein Max 2

    16.00 Azerbaycan Kupasi. Zira - Sabail CBC Sport

    17:30 | Almanya Bundesliga | Hannover - Bayern Münih S Sport+ / Turkcell TV+ Bundesliga / IRIB Varzesh / Türkmenistan Sport / Setanta Sport+ / Match Futbol 2

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Burnley S Sport Plus / S Sport / KTRK Sport / Kwese Sports / Match Futbol 1

    18.00 Azerbaycan Kupasi Neftci - Sumqayit. CBC Sport

    18:15 | İspanya La Liga | Valladolid - Atletico Madrid Bein Sports 2 / Idman TV / Varzish Sport HD / Setanta Sports / SK1 / Match Futbol 3

    19:00 | Spor Toto Süper Lig | [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir - Galatasaray Bein Sports 1 / beIN MAX 9 HD(Fra) / Digi Sport 3(Hun) / Sport 2 Isr. / SK2 / Tring Sport 1 HD / beIN Sp. US5

    19:00 | Fransa Ligue 1 | JDA Dijon - PSG Bein Sports 4 / Arena Sport 3

    20:00 | Belçika Pro League | Kortrijk - Club Brugge S Sport+ / Arena Sport 5

    20:00 | İtalya Serie A | Inter - Udinese Bein Sports 3 / IRIB TV3 / KTRK Sport / Arena Sport 2 / Setanta Sports+

    20:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - Werder Bremen S Sport+ / Idman TV / Turkcell TV+ Bundesliga / Varzish Sport HD / Match Futbol 2

    20:30 | İspanya La Liga | Real Madrid - Rayo Vallecano Bein Sports 2 / CBC Sport / Match TV / IRIB Varzesh / Match! Futbol 3 / SK 3

    21.45 Hollanda Eredivisie Heracles - PSV S Sport+ / SK 2 / UcanKus TV belki verir

    22.00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Montpellier Bein Sports 4 / Arena Sport 3

    22:30 | İtalya Serie A | Torino - Juventus Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport HD / KTRK Sport / Match TV / Türkmenistan Sport / IRIB TV3 / IR See+ / Arena Sport 2 / Match Futbol 2

    22:45 | İspanya La Liga | Eibar - Valencia Bein Sports 3 / SK 1 / Match Futbol 3 / Setanta Sports

    23:30 | Portekiz Liga NOS | Santa Clara - Porto | IRIB Varzesh / SK4

    BASKETBOL
    13.00 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Afyon Bld. Tivibu Spor 2 / SK 1

    14.00 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - İstanbul Üni. Tivubu Spor

    14.00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Bağcılar Bld. - Fenerbahçe 1907 | FB TV

    15.15 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - Beşiktaş SJ Tivibu Spor 2 / SK HD

    17.30 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - Tofaş Tivubu Spor / SK 3

    18.00 | Basketbol Gençler Ligi | Galatasaray - Fenerbahçe TBF TV Youtube

    20.00 | Basketbol Süper Ligi | Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka Tivubu Spor 2

    01.00 NBA | Orlando Magic - Utah Jazz | S Sport / S Sport+

    04.00 NBA | Memphis Grizzlies - Houston Rockets NBA TV

    VOLEYBOL
    14.00 TVF Efeler Ligi Halkbank - Arhavi Bld. Voleybol TV

    16.00 Vestel Venüs Sultanlar Ligi Halkbank - Aydın BB Voleybol TV

    16.30 Vestel Venüs Sultanlar Ligi Eczacıbaşı - Vakıfbank TRT Spor / Arena Sport 3

    19.00 Vestel Venüs Sultanlar Ligi THY - Beşiktaş Voleybol TV
    AlıntıAlıntı

  5. Teşekkür edenler:

    SPECİAL (16.12.2018)

  6. #485
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.846
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    769 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    16 ARALIK PAZAR


    TV DE SPOR EKRANI

    FUTBOL
    11:00 | U17 Gelişim Ligi | Galatasaray - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir | GS TV
    12.00 | U14 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir | FB TV
    13.00 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Kastamonuspor | Çay TV Rize
    13.00 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Ofspor | ORT Haber Osmaniye
    13.00 | TFF 3. Lig | Karaköprü Bld. - Hekimoğlu | TRT Kürdi
    13.00 | U19 Elit Akademi Ligi | Galatasaray - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir | GS TV
    13.00 Azerbaycan Kupasi. Qabala - Sabah. CBC Sport
    13:30 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - Antalyaspor Bein Sports 1
    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Osmanlıspor Bein Max 1
    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Hatayspor Bein Max 2

    14:00 | İspanya La Liga | Sevilla - Girona | Bein Sports 2 / Varzish Sport / SK 1 / Match Futbol 3

    14:00 | U15 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir | FB TV

    14:30 | İtalya Serie A | SPAL - Chievo | Bein Sports 3 / KTRK Sport / espn2 / Arena Sport 3

    15:00 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Monaco | Bein Sports 3 / Arena Sport 3 / Match Futbol 1

    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Akhisarspor | Bein Sports 1

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - Eskişehirspor | Bein Sports Max 2

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Altınordu | Bein Sports Max 1

    16:30 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Chelsea | Bein Sports 2 / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Match Futbol 1

    16:30 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Arsenal | S Sport / Idman TV / S Sport Plus / Varzish Sport / IRIB TV3 / H2 / Betfred TV / Match Futbol 2 / SK 1

    16:30 | Hollanda Eredivisie | Ajax - De Graafschap | S Sport Plus / SK 3

    17:00 | İtalya Serie A | Fiorentina - Empoli | Bein Sports 4 / Turkmenistan Sport / Arena Sport 1

    17:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Parma | Arena Sport 2

    17:00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - Lille | Bein Sports 3 / Arena Sport 4

    17:30 | Almanya Bundesliga | Leipzig - Mainz | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 3

    18.00 Azerbaycan Kupasi. Qarabag - Kesla. CBC Sport

    18:15 | İspanya La Liga | Espanyol - Real Betis | Bein Sports Max 1

    18:45 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - Fortuna Sittard | S Sport Plus

    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Trabzonspor | Bein Sports 1 / SK2 / beIN MAX 6 HD (Fra) / Digi Sport 3 (Hun) / Look Sport (Rom) / Sport 1 Israel / beIN Sports US / DAZN Canada

    19:00 | Fransa Ligue 1 | Guingamp - Rennes | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 3

    19:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Manchester Utd | Idman TV / S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport / IRIB Varzesh / KTRK Sport / IR See+ / H2 / SK 1

    19:00 | TFF 2. Lig | Sakaryaspor - Samsunspor | TV 264 Sakarya

    20:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Napoli | Bein Sports 2 / CBC Sport / Turkmenistan Sport / IRIB TV3 / espn2 / Arena Sport 2

    20:00 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Leverkusen | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 3

    20:00 | Belçika Pro League | Genk - Oostende | S Sport Plus / Arena Sport 5

    20:30 | İspanya La Liga | Huesca - Villarreal | Bein Sports 4 / SK 5 / Setanta Sport

    22:30 | İtalya Serie A | Roma - Genoa | Bein Sports 3 / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 2

    22:45 | İspanya La Liga | Levante - Barcelona | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB TV3 / Türkmenistan Sport / IR See+ / Match TV / Match Futbol 3 / SK 1

    23:00 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Monaco | Bein Sports 4 / Arena Sport 3 / Match Futbol 1

    BASKETBOL
    11:15 | Sponsorluk Anlaşması | Beko-Fenerbahçe | FB TV

    13:00 | Basketbol Süper Ligi | Sakarya BB - Galatasaray | Tivibu Spor 2 / SK 3

    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Banvit - Darüşşafaka | Tivibu Spor / SK 2

    16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Canik Bld. | FB TV

    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - İstanbul BB | Tivibu Spor 2

    17:30 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | İzmit Bld. - Beşiktaş | Tivibu Spor

    21:30 | İspanya Basketbol Ligi | Unicaja Malaga - Barcelona Lassa | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 4

    23:00 | NBA G-League | Long Island Nets - Maine Red Claws | NBA TV

    23:30 | NBA | Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers | S Sport / S Sport Plus

    02:00 | NBA | Washington Wizards - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

    03:00 | NBA | NO Pelicans - Miami Heat | NBA TV

    VOLEYBOL
    16:00 | TVF Efeler Ligi | Maliye Piyango - Tokat Plevne | TRT Spor

    BUZ HOKEYİ
    12:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Zeytinburnu Bld. - Narmanspor | Buz Hokeyi TV

    17:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Gümüş Patenler - Koç Üni. | Buz Hokeyi TV

    20:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Başkent Yıldızları - Buz Adamlar GSK | Buz Hokeyi TV
    AlıntıAlıntı

  7. #486
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.846
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    769 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    (17-18-19-20-21-22-23 ARALIK)

    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]


    17 ARALIK PAZARTESİ

    TV DE BUGÜN SPOR


    FUTBOL
    13.00 | U21 Süper Lig | Fenerbahçe - BB Erzurumspor FB TV

    13.00 Kura Çekimi UEFA Şampiyonlar Ligi Bein Sports Haber / CBC Sport / Match TV / Varzish Sport / Arena Sport 1

    14.00 Kura Çekimi UEFA Avrupa Ligi Bein Sports Haber / CBC Sport / Match TV / Varzish Sport / Arena Sport 1

    20.00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - BB Erzurumspor Bein Sports 1 / SK1 / Sport 2 Israel / Digi Sport 2 (hun)

    20.00 Cekya Ligi. Jablonec - Slavia Prag Arena Sport 1

    21. Romanya Ligi. Viitorul - Cluj. SK 3

    22.30 | İtalya Serie A | Atalanta - Lazio Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport HD / Match TV / Match Futbol 2 / Turkmenistan Sport / Arena Sport 3

    22.45 Ingiltere Championship (1.Lig) Derby C. - Nottingham F. SK 1 /Betfred TV

    22.45 Fransa League 2 (1.Lig) Valenciennes - Metz. Arena Sport 2

    22.45 Ingiltere FA CUP. Southport - Tranmere. SK 2 / Match Futbol 1

    23.00 | İspanya La Liga | Alaves - Athletic Bilbao Bein Sports 3 / SK 3 / Match Futbol 3 / Setanta Sport
    AlıntıAlıntı

  8. #487
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.846
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    769 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    18 ARALIK SALI





    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    13:00 | Ziraat Türkiye Kupası | 1461 Trabzon - Ümraniyespor (1-4) | A Spor Dönüşümlü
    13:45 | Ziraat Türkiye Kupası | Ankaragücü - Bodrum Bld. (2-4)| A Spor Dönüşümlü / SK 2

    14:00 | İmza Töreni | Ersun Yanal | FB TV / beIN Sports Haber / TRT Spor

    15:00 | Ziraat Türkiye Kupası | Balıkesirspor - Ç.Rizespor (2-0) | A Spor

    16:00 | Yunanistan Kupası | Irodotos - Panionios | Laola1 Web TV / Arena Sport 1

    16:30 | FIFA Kulüpler Dünya Kupası | Esperance Tunis - Guadalajara | Tivibu Spor 3 / BNT 3 / Match Futbol 2

    17:00 | Ziraat Türkiye Kupası | Göztepe - Nazilli Bld. (3-0) | A Spor

    18.15 | Yunanistan Kupası | Paralimniou - Asteras Arena Sport 4

    19:00 | Ziraat Türkiye Kupası | [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir - Adana Demirspor (1-1) | A Spor

    19:30 | FIFA Kulüpler Dünya Kupası | River Plate - Al Ain | Tivibu Spor 3 / Ictimai TV (Azerbaycan ) / Varzish Sport / IRIB Varzesh / BNT 3 / Match Futbol 2

    20:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Nürnberg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / İdman TV

    20:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Galatasaray - Keçiörengücü (2-1)| a2 TV

    20:30 | Yunanistan Kupası | Iraklis - Giannina | Laola1 Web TV / Arena Sport 4

    21:30 | Fransa Ligue 1 | Caen - Toulouse | Bein Sports beIN Connect

    22:30 | İtalya Serie A | Bologna - Milan | Bein Sports beIN Connect / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 2 / İRİB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 2

    22:30 | Almanya Bundesliga | Dusseldorf - B.Dortmund | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / İdman TV / Match Futbol 3

    22:30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Stuttgart | Match Futbol 1

    22:45 | İngiltere Lig Kupası | Leicester - Manchester City | Bein Sports beIN Connect / Varzish Sport / İRİB TV3 / Arena Sport 1

    22:45 | İngiltere Lig Kupası | Middlesbrough - Burton Albion Arena Sport 5

    23:00 | Fransa Lig Kupası | Orleans - PSG | Bein Sports 2 / Arena Sport 4

    BASKETBOL
    20:00 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Buducnost | Bein Sports 4 / beIN Sports Haber / SK 1

    20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş SJ - Neptunas | Tivibu Spor 2 / Arena Sport 1

    20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe - CSKA Moskova | Bein Sports 3 / SK 3 / Match Iqra

    22:00 | Eurocup | Cedevita Zagreb - Tofaş | Tivibu Spor

    22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Antwerp Giants - Fuenlabrada | FIBA ŞL Youtube

    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Le Mans Basket - Banvit | Tivibu Spor 2

    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Iberostar Tenerife - JSF Nanterre | FIBA ŞL Youtube

    22:45 | THY Euroleague | Barcelona Lassa - Olympiakos | Bein Sports 4 / SK 1

    23:30 | THY Euroleague | Gran Canaria - Baskonia | Bein Sports 3
    03:00 | NCAA | Providence - Albany | FOX Sports HD

    03:30 | NBA | Brooklyn Nets - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

    03:30 | NBA | Atlanta Hawks - Washington Wizards | NBA TV

    05:00 | NCAA | Marquette - North Dakota | FOX Sports HD

    VOLEYBOL
    19:00 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | D.inamo Moskova - Arkas | Smart Spor

    21:00 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | UV Frankfurt - Halkbank | Smart Spor
    AlıntıAlıntı

 

 
49. sayfa - 49 sayfa var BirinciBirinci ... 394546474849

Benzer Konular

  1. TV Günlük Spor Programı
    Von eerol im Forum TDW Spor dünyası
    Cevaplar: 733
    Son Mesaj: 15.08.2015, 09:45

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  
Octagon_buyuk

Sponsor araniyor 
Page generated in 1.545.145.085.75340 seconds with 21 queries Sayfa Boyutu (262806)