turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.
OCTAGONBetaSat

Multisat24Egesat

IPTVSERVERHDDreamboxcu

51. sayfa - 52 sayfa var BirinciBirinci ... 41474849505152 SonuncuSonuncu
517 sonuçtan 501 ile 510 arası
  1. #501
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    (31 ARALIK - 1-2-3-4-5-6 OCAK)
    TV DE BU HAFTA SPOR

    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]


    2 OCAK ÇARŞAMBA


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    21.00 | Portekiz Liga NOS | Braga - Maritimo | FreeSports UK
    22.45 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Southampton | S Sport+ / S Sport / Idman TV / KTRK Sport / Match Futbol 2 / SK 4 / Futbol 2 Ukr

    22.45 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth - Watford | Bein Sports 2 / Match Futbol 3

    22.45 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Brighton | Bein Sports 3

    22.45 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Crystal Palace | Bein Sports 4

    22.45 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Burnley | Bein Max 1

    23.00 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Manchester Utd | Bein Sports 1 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / SK 3 / Futbol 1 Ukr. / Betfred TV

    23.15 | Portekiz Liga NOS | Portimonense - Benfica | S Sport+ / RTP International / Sport 1 Ukr / SIC Int

    BASKETBOL
    18.45 | Eurocup Unics - Zenit | SK 2 / Match Nas Sport

    20.00 | Eurocup Rytaz - Partizan | SK 1

    20.30 | Eurocup Lokomotiv Kuban - ASVEL Lyon | Tivibu Spor / Match Nas Sport / SK 3

    21.30 | Eurocup Cedevita - Andorra | SK 2

    22.00 | Eurocup Kizilyildiz - Limoges SK 1

    22.45 | Eurocup Valencia Basket - Unicaja Malaga | Tivibu Spor / SK HD

    04.00 | NBA Memphis Grizzlies - Detroit Pistons | NBA TV

    04.00 | NBA Boston Celtics - Minnesota TW | S Sport / S Sport+
    Konu eerol tarafından (2.01.2019 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

  2. #502
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    3 OCAK PERŞEMBE

    TV DE BUGÜN SPOR


    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. FUTBOL

    13.00 Ampute. Hazirlik maci. Turkiye - Azerbaycan TRT Spor

    21.00 | Portegiz Liga NOS | Sporting L - Belenenses | SK 3

    23:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Liverpool | S Sport / S Sport+ / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1

    23:15 | Portekiz Liga NOS | Aves - Porto | S Sport Plus

    23:30 | İspanya La Liga | Villarreal - Real Madrid | Bein Sports 1 / CBC Sport / Match Futbol 3 / SK 3

    Resimleri görmeniz icin üye olmanız gerekiyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]. BASKETBOL
    16:00 | Eurocup Kadınlar | MBA Moskova - Botaş | FIBA TV Youtibe

    20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Bayern Münih | beIN Sports Haber / Bein Sports 3 / SK 1

    20:30 | Eurocup Kadınlar | Beşiktaş - OGM Orman | Yayıncı Belli Değil

    20.30 Eurocup Kadınlar Alba - Monaco SK 4

    22:00 | Eurocup Kadınlar | Gernika Bizkaia - Galatasaray | GS TV

    22:45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Buducnost | Bein Sports Max 1

    22:45 | THY Euroleague | Real Madrid - Maccabi Fox | Bein Sports 4 / SK 2

    23:30 | THY Euroleague | Gran Canaria - Khimki Moskova | Bein Sports 3 / SK 4 / Match Iqra

    06:30 | NBA | GS Warriors - Houston Rockets | S Sport / S Sport+
    AlıntıAlıntı

  3. #503
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    4 OCAK CUMA


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    11.50 | Avustralya League A | Syney - Central Coast | Arena Sport 1

    14.00 | Özel Yayın | Ersun Yanal | FB TV

    21.00 | İspanya La Liga | Levante - Girona | Bein Sports 1 / CBC Sport / Türkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 3

    22.45 | Ingiltere Lig Kupasi | Tranmere Rovers - Tottenham | Varzish Sport HD / Match Futbol 1 / SK 2

    23.00 | İspanya La Liga | Espanyol - Leganes | Bein Sports 1 / CBC Sport / Türkmenistan Sport / SK 3

    23.00 | İspanya Segunda (1. Lig) | Granada - Albacete | SK 4

    BASKETBOL
    14.00 | Basketbol 1. Ligi | İTÜ - Selçuklu Basket | TBF TV Youtube

    18.30 | Basketbol 1. Ligi | Yalova Bld. - OGM Orman | TBF TV Youtube

    20.45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Baskonia | Bein Sports 3 / SK 2

    21.00 | THY Euroleague | Zalgiris Kaunas - CSKA Moskova | Bein Sports 4 / Match TV / Match Igra / SK HD

    22.00 | THY Euroleague | Olympiakos - Panathinaikos | Bein Max 1 / SK 1

    23.00 | THY Euroleague | Barcelona Lassa - Darüşşafaka | Bein Sports 3 / SK HD

    03.30 | NBA | Boston Celtics - Dallas Mavericks | S Sport / S Sport+

    04.00 | NBA | Minnesota TW - Orlando Magic | NBA TV

    VOLEYBOL
    18.00 | TVF Kadınlar Kupa Voley | Halkbank - THY | Voleybol TV
    AlıntıAlıntı

  4. #504
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    5 OCAK CUMARTESİ


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    11.00 | GS Divan Kurulu Toplantisi | GS TV ?
    11.50 | Avustralya League A | Western Syndey Wanderers - Melbuorne Viktory | Arena Sport 1

    14:40 | Basın Toplantısı | Fenerbahçe | FB TV

    15:00 | İspanya La Liga | Valladolid - Rayo Vallecano | Bein Sports 1 / CBC Sport / SK 4

    15:30 | İngiltere FA Cup | Manchester Utd. - Reading | Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1

    15:30 | İngiltere FA Cup | WBA - Wigan | SK HD

    18:00 | İngiltere FA Cup | Chelsea - Nottingham Forest | Match TV / Match Futbol 1 / SK 1

    18:00 | İngiltere FA Cup | Derby - Sauthampton | SK HD

    18:15 | İspanya La Liga | Alaves - Valencia | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Match Futbol 3 / SK 4

    19:00 | AFC Asya Kupası | BAE - Bahreyn | IRIB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 2

    20:30 | İngiltere FA Cup | Blackpool - Arsenal | Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1

    20:30 | İngiltere FA Cup | Newcastle - Blackburn Rovers | SK 3

    20:30 | İngiltere FA Cup | Bristol City - Huddersfield | SK 4

    22:45 | İspanya La Liga | Huesca - Real Betis | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Match Futbol 3

    22:55 | Fransa Kupası | Bourges - Lyon | Bein Sports 2 / SK 2

    BASKETBOL
    13:00 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - Sakarya BB | Tivibu Spor 2 / SK 3

    13:00 | Basketbol Gençler Ligi | Fenerbahçe - Anadolu Efes | FB TV

    14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çukurova Basket - Fenerbahçe | Tivibu Spor

    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Büyükçekmece | Tivibu Spor 2 / SK 3

    17:30 | Basketbol Süper Ligi | İstanbul BB - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2 / SK 3

    21:00 | NCAA | Alabama - Kentucky | S Sport Plus

    01:00 | NBA | Denver Nuggets - Charlotte Hornets | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

    01:00 | NCAA | Iowa State - Kansas | S Sport Plus

    03:30 | NBA | Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks | NBA TV

    06:00 | NBA | Sacramento Kings - GS Warriors | NBA TV
    AlıntıAlıntı

  5. #505
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    6 OCAK PAZAR



    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

  6. #506
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    7 OCAK PAZARTESİ

    TV DE BUGUN SPOR


    FUTBOL
    14.00 İmza Töreni. Nicolas Isimat Mirin BJK TV

    14:00 | Asya Kupası | Çin - Kırkızıstan | KTR ( AzerSpace 11 015 H 13 000 ) / Arena Sport 1 / İRİB Varzesh / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV

    15:30 | Hazırlık Maçı | K.Karabükspor - Hekimoğlu | Karabukspor Facebook, kanalı

    16:00 | Hazırlık Maçı | Samsunspor - Ümraniyespor | Haberaks TV

    16:30 | Asya Kupası | Cüney Koree - Filippin İRİB Varzesh / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 1

    18:00 | Hazırlık Maçı | B.Dortmund - Düsseldorf | Laola1 Web TV / Sport 1 Germany

    19:00 | Asya Kupası | Iran - Yemen | KTR / Arena Sport 1 / İRİB TV 3 / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV

    20.00 | Özel Yayın Yıldırım Demirören / Hüseyin Aydın | Konu: Kulüplerin borçlarının Ziraat Bankası tarafından ödenmesi | A Spor

    20.00 | Ispanya Segunda | Numancia - Real Oviedo | SK 1

    22.00 | Portekiz Liga NOS | Tondela - Sporting Lizbon | RTP İnt. /SİC İnt. / Sport 1 ukr. / SK2

    22.45 İngiltere FA Cup Wolves - Liverpool | Match TV / İRİB Varzesh / Varzish Sport HD / SK 1 / Betfred TV / BBC One / BBC*Red button

    22:55 | Fransa Kupası | Lille - Sochaux | Bein Sports 2

    23.00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Athletic Bilbao | Bein Sports 1 / CBC Sport / / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 3

    00.15 | Portekiz Liga NOS | Porto - Nacional S Sport+ / FreeSports UK / Sport 1 ukr. / SK 2

    BASKETBOL
    20.00 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Türk Telekom | Tivibu Spor 2 / SK 2

    04:00 | NBA | NO Pelicans - Memphis Grizzlies | NBA TV

    04:30 | NBA | Dallas Mavericks - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL
    18.00 TVF Kadınlar Kupa Voley Nilüfer Bld. - Beylikdüzü Voleybol TV

    18.00 TVF Kadınlar Kupa Voley THY - Halkbank Voleybol TV

    ( 7-8-9-10-11-12-13 OCAK)


    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]


    AlıntıAlıntı

  7. #507
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    8 OCAK SALI


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    15:00 | Hazırlık Maçı | Galatasaray - Eskişehirspor | Yayıncı Belli Değil
    16:00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Helmond | Yayın Yok

    16:00 | Yunanistan Kupası | Giannina - Panionios | Laola1 Web TV / Arena Sport 3

    16:00 | Hazırlık Maçı | Y.Malatyaspor - Denizlispor | Yeni Malatyaspor TV

    16:30 | Asya Kupası | Irak - Vietnam | IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV

    17:00 | Hazırlık Maçı | Trabzonspor - ADO Den Haag | Trabzonspor Youtube

    18:00 | Yunanistan Kupası | Panachaiki - PAOK | Laola1 Web TV / Arena Sport 4

    18:15 | Yunanistan Kupası | Xanthi - Olympiakos | Laola1 Web TV / Arena Sport 3

    19:00 | Asya Kupası | Suudi Arabistan - Kuzey Kore | KTR TV ( AzerSpace )/ IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 1

    20:30 | Yunanistan Kupası | Ergotelis - OFI Crete | Laola1 Web TV / Arena Sport 3

    21:00 | Fransa Ligue 1 | Amiens - Angers | Bein Sports Max 2

    21:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Montpellier | Bein Sports 2 / Arena Sport 1 / Match Futbol 1

    23:00 | Fransa Lig Kupası | Lyon - Strasbourg | Bein Sports 2 / Arena Sport 3

    23:00 | İngiltere Lig Kupası-Yarı Final | Tottenham - Chelsea | Bein Sports 1 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Turkmenistan Sport / Arena Sport 1

    23.30 Ispanya Kupasi Sporting Gijon - Valencia Arena Sport 2

    BASKETBOL


    20:00 | THY Euroleague | Khimki Moskova - Fenerbahçe Beko | beIN Sports Haber / Bein Sports 3 / Match TV / Match Igra / SK 1

    21:30 | THY Euroleague | Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes | Bein Sports 4 / SK 3

    22:00 | THY Euroleague | Olympiakos - Baskonia | Bein Sports Max 1 / SK HD

    22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Fribourg Olympic - Iberostar Tenerife | FIBA ŞL Youtube

    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Strasbourg - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor

    22:45 | Eurocup | Unicaja Malaga - Kızılyıldız | Tivibu Spor 2

    23:30 | THY Euroleague | Gran Canaria - Real Madrid | Bein Sports 3 / SK 2

    03:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Washington Wizards | S Sport / S Sport Plus

    03:30 | NBA | Toronto Raptors - Atlanta Hawks | NBA TV

    VOLEYBOL
    18:00 | TVF Kadınlar Kupa Voley | Beşiktaş - Çanakkale Bld. | Voleybol TV

    18:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Ziraat Bankası | Voleybol TV
    AlıntıAlıntı

  8. #508
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    9 OCAK ÇARŞAMBA


    FUTBOL
    14.00 | Avustralya A Ligi | Perth Glory - Sydney FC | My FootbALL Youtube / Arena Sport 2
    14:00 | Asya Kupası | Japonya - Turkmenistan | KTR ( AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport UZ / Arena Sport 1 / Lemar TV / Syria Sport

    16:00 | Yunanistan Kupası | Apollon S. - Atromitos | Arena Sport 3

    16:30 | Asya Kupası | Uzbekistan - Oman | IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport UZ / Arena Sport 1 / Lemar TV / Syria Sport

    17:00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Afjet Afyonspor | Yayıncı Belli Değil

    17:00 | Hazırlık Maçı | [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir - Kukesi | Yayıncı Belli Değil

    18:15 | Yunanistan Kupası | AEL L. - Asteras Tripolis | Laola1 Web TV / Arena Sport 3

    19:00 | Asya Kupası | Katar - Lübnan | KTR ( AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport UZ / Arena Sport 2 / Lemar TV / Syria Sport

    20:30 | Yunanistan Kupası | Chania Kissamikos - AEK | Laola1 Web TV / Arena Sport 3

    20.45 | Fransa Lig Kupası. Ceyrekfinal | Monaco - Rennes | Bein Sports 2 / Arena Sport 4

    21.30 | Ispanya Kral Kupasi | Girona - Atletico Madrid | IRIB TV3 / Arena Sport 2

    22:45 | İngiltere Lig Kupası-Yarı Final | Manchester City - Burton Albion | Bein Sports 1 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Turkmenistan Sport / Arena Sport 1

    23.05 | Fransa Lig Kupası. Ceyrekfinal | PSG - Guingamp | Bein Sports 2 / Arena Sport 4 / France 3 / HD

    23.05 | Fransa Lig Kupası. Ceyrekfinal | Bordeaux - Le Havre | Bein Max 2

    23.30 | Ispanya Kral Kupasi | Real Madrid - Leganes | IRIB TV3 / Arena Sport 2

    BASKETBOL
    19.30 Euroleague Kadınlar Fenerbahçe - Olympiakos FB TV / FIBA TV youtibe

    20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Banvit - Ventspils | Tivibu Spor

    20:15 | THY Euroleague | Darüşşafaka - CSKA Moskova | Bein Sports 3 / Match TV / Match Iqra / SK 5

    20.30 FIBA Europe Cup Pınar Karşıyaka - Sigal Prishtina FIBA TV youtibe

    22:00 | THY Euroleague | Panathinaikos - Bayern Münih Bein Sports 4 / SK 3

    22:00 | THY Euroleague | Maccabi Fox - Buducnost Bein Max 1 /

    22.30 Euroleague Kadınlar Avenida - Hatay BB FIBA TV youtibe

    22.45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Barcelona Lassa Bein Sports 3 / SK 5

    03:00 | NBA | Boston Celtics - Indiana Pacers NBA TV

    04.00 | NBA | Houston Rockets - Milwaukee Bucks S Sport / S Sport+

    06.00 | NBA | Portland TB - Chicago Bulls NBA TV
    AlıntıAlıntı

  9. #509
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    10 OCAK PERŞEMBE


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    14:00 | Asya Kupası | Bahreyn - Tayland | KTR ( AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport UZ / Arena Sport 1
    14:30 | Özel Röportaj | Ersun Yanal | beIN Sports Haber

    15:30 | Hazırlık Maçı | K.Karabükspor - Kastamonuspor | Karabukspor Facebook

    16:00 | Hazırlık Maçı | Konyaspor - Altınordu | Kon TV

    16:00 | Hazırlık Maçı | Kayserispor - Osmanlıspor | Kayserispor Youtube

    16:30 | Asya Kupası | Ürdün - Suriye | IRIB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 1 / Sport UZ

    17:00 | Hazırlık Maçı | Genk - Fortuna Sittard | Laola1 Web TV

    19:00 | Asya Kupası | Hindistan - BAE | KTR ( AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport UZ / Arena Sport 1

    20:30 | Yunanistan Kupası | Lamia - Panathinaikos | Arena Sport 3

    21:30 | İspanya Kral Kupası | Athletic Bilbao - Sevilla | Arena Sport 2

    23:30 | İspanya Kral Kupası | Levante - Barcelona | Arena Sport 2

    03:00 | Florida Cup | Ajax - Flamengo | Bein Sports 1 / SK 2

    03:00 | Florida Cup | E.Frankfurt - Sao Paulo | Bein Sports 2 / SK 1

    BASKETBOL
    16:00 | Eurocup Kadınlar | OGM Orman - Beşiktaş | Yayıncı Belli Değil

    19:30 | Eurocup Kadınlar | Galatasaray - Gernika Bizkaia | GS TV

    20:00 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Khimki Moskova | Bein Sports 4 / Match TV / Match Arena / SK 3

    20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Zalgiris Kaunas | Bein Sports 3 / SK 1

    23:00 | THY Euroleague | Real Madrid - Olympiakos | Bein Sports 4 / SK 1

    05:30 | NBA | SA Spurs - OKC Thunder | S Sport / S Sport Plus

    06:00 | NBA | Sacramento Kings - Detroit Pistons | NBA TV
    AlıntıAlıntı

  10. #510
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    11 OCAK CUMA



    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    11:50 | Avustralya A Ligi | Melbourne City - Brisbane Roar | My FootbALL Youtube
    14:00 | Asya Kupası | Filistin - Avustralya | KTR ( AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 1 / Sport UZ

    16:30 | Asya Kupası | Filipinler - Çin | IRIB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 3 /Sport UZ

    17:00 | Hazırlık Maçı | [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir - ADO Den Haag | Yayıncı Belli Değil

    17:00 | Hazırlık Maçı | Stuttgart - Cercle Brugge | VfB Stuttgart Youtube

    17:00 | Hazırlık Maçı | Basel - FC Aarau | Laola1 Web TV

    17:00 | Hazırlık Maçı | Trabzonspor - MTK | Trabzonspor Youtube

    17:30 | Hazırlık Maçı | Schalke 04 - Genk | Laola1 Web TV

    18:00 | Hazırlık Maçı | Fenerbahçe - AZ Alkmaar | FB TV

    18:00 | Hazırlık Maçı | Y.Malatyaspor - Bursaspor | Bursaspor Youtube

    19:00 | Asya Kupası | Kırgızistan - Güney Kore | KTR ( AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 3 / Sport UZ

    19:00 | Hazırlık Maçı | B.Dortmund - Feyenoord | Borussia Dortmund Youtube

    21:00 | Fransa Ligue 1 | Caen - Lille | Bein Sports 1 / Match Futbol 2

    22:45 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Reims | Bein Max 2 / Varzish Sport / Arena Sport 3 / Match Futbol 1

    22:45 | İngiltere Championship | Leeds United - Derby Country | Bein Sports 2 / SK 2

    23:00 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Celta Vigo | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Turkmenistan Sport / Match TV / Match Futbol 3 / SK 4


    BASKETBOL


    18:00 | Basketbol 2. Ligi | Merkezefendi Bld. - Samsun Anakent | Kanal 58

    20:00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Maccabi Fox | Bein Sports 4 / SK 1

    21:00 | THY Euroleague | Buducnost - Darüşşafaka | beIN Sports Haber / Bein Sports 3

    22:30 | THY Euroleague | Baskonia - Gran Canaria | Bein Max 1 / SK HD

    22:30 | THY Euroleague | Bayern Münih - Olimpia Milano | Bein Sports 4 / SK 1

    23:00 | THY Euroleague | Barcelona Lassa - Panathinaikos | Bein Sports 3 / SK 3

    03:00 | NBA | Washington Wizards - Milwaukee Bucks | NBA TV

    06:00 | NBA | Utah Jazz - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

    06:00 | NBA | Portland TB - Charlotte Hornets | NBA TV

    VOLEYBOL


    19:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray - Kula Bld. | Voleybol TV
    AlıntıAlıntı

 

 
51. sayfa - 52 sayfa var BirinciBirinci ... 41474849505152 SonuncuSonuncu

Benzer Konular

  1. TV Günlük Spor Programı
    Von eerol im Forum TDW Spor dünyası
    Cevaplar: 733
    Son Mesaj: 15.08.2015, 09:45

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  
Octagon_buyuk

Sponsor araniyor 
Page generated in 1.547.881.181.13372 seconds with 24 queries Sayfa Boyutu (276842)