turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.
OCTAGONBetaSat

Multisat24Egesat

IPTVSERVERHDDreamboxcu

52. sayfa - 52 sayfa var BirinciBirinci ... 2424849505152
517 sonuçtan 511 ile 517 arası
  1. #511
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    12 OCAK CUMARTESİ


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    11:50 | Avustralya A Ligi | Melbourne Victory - Newcastle Jets | My FootbALL Youtube / Arena Sport 2
    14:00 | Asya Kupası | Vietnam - İran | KTR ( AzerSpace ) / IRIB TV3 // Arena Sport 1 / KTRK Sport / Sport UZ / IRIB Varzesh

    15:00 | İspanya La Liga | Leganes - Huesca | Bein Sports 1 / CBC Sport / SK 2

    15:00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Greuther Fürth | Yayıncı Belli Değil

    15:30 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / SK 1 / Match Futbol 1 / Futbol 1 Ukr

    16:30 | Asya Kupası | Yemen - Irak | IRIB Varzesh / Arena Sport 2 / KTRK Sport / Sport UZ

    17.00 | İtalya Kupası | Lazio - Novara | RAI 2 / SK3

    17:00 | Hazırlık Maçı | Leipzig - Galatasaray | GS TV?

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Liverpool | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1 / Futbol 2 Ukr

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Fulham | Bein Sports Max 1

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Huddersfield | Bein Sports Max 2

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Watford | Bein Sports 4

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Southampton | Bein Sports 1

    18:00 | İspanya La Liga 123 | Albacete - Sporting Gijon | La Liga 123 Youtube / SK4 /SK5

    18:15 | İspanya La Liga | Valencia - Valladolid | Bein Sports 3 / CBC Sport / / Türkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 6

    18:30 | Portekiz Liga NOS | Sporting Lisbon - Porto | S Sport Plus / Sport 1 ukr. / SK 3 / espn2

    19:00 | Asya Kupası | Lübnan - Suudi Arabistan | KTR ( AzerSpace ) / IRIB Varzesh / Arena Sport 4 / KTRK Sport / Sport UZ

    19:00 | Fransa Ligue 1 | Amiens - PSG | Bein Sports 2 / Arena Sport 3 / Match! Futbol 2 / TV5 Monde

    20:00 | İtalya Kupası | Sampdoria - Milan | TRT Spor / RAI 1 / SK2

    20:00 | İspanya La Liga 123 | Las Palmas - Osasuna | La Liga 123 Youtube

    20:00 | İspanya La Liga 123 | Reus Deportiu - Numancia | La Liga 123 Youtube

    20:30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Newcastle | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1 / Futbol 2 ukr.

    20:30 | İspanya La Liga | Girona - Alaves | Bein Sports 3 / CBC Sport / Turkmenistan Sport / SK 6

    20:30 | İngiltere Championship | Millwall - Blackburn Rovers | Bein Sports 1

    21:00 | Florida Cup | Sao Paulo - Ajax | Bein Sports 2 / SK 3 / espn2

    22:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Bordeaux | Bein Sports 4 / Match Futbol 2

    22:30 | İspanya La Liga 123 | Mallorca - Deportivo | La Liga 123 Youtube

    22:30 | İspanya La Liga 123 | Real Oviedo - Tenerife | La Liga 123 Youtube

    22:45 | İtalya Kupası | Bologna - Juventus | TRT Spor / RAI 1 / SK1

    22:45 | İspanya La Liga | Villarreal - Getafe | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Turkmenistan Sport / Match TV / Match Futbol 3 / SK 6

    00:00 | Florida Cup | Flamengo - E.Frankfurt | Bein Sports 2 / espn2 / SK 4

    BASKETBOL
    13:00 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - Galatasaray | Tivibu Spor 2 / SK 1

    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor / SK HD

    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - Banvit | Tivibu Spor / SK 2

    22:00 | NCAA | Florida State - Duke | S Sport Plus

    01:00 | NBA | Miami Heat - Memphis Grizzlies | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

    03:00 | NBA | Orlando Magic - Boston Celtics | NBA TV

    VOLEYBOL
    14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Fenerbahçe Opet | TRT Spor

    16:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Maliye Piyango | Voleybol TV

    17:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe - Halkbank | TRT Spor
    AlıntıAlıntı

  2. #512
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    13 OCAK PAZAR

    TV DE BUGÜN SPOR


    FUTBOL

    10:00 | Avustralya A Ligi | Sydney FC - Adelaide United | My FootbALL Youtube / Arena Sport 1

    11:00 | Hazırlık Maçı | Konyaspor - İstanbulspor | Kon TV

    11:30 | Ampute Futbol Süper Ligi | TSK Rehabilitasyon - Pendik Engelliler | TRT Spor

    12:00 | Avustralya A Ligi | Perth Glory - WS Wanderers | My FootbALL Youtube / Arena Sport 2

    12:30 | U14 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Kasımpaşa | FB TV

    13:30 | U16 Gelişim Ligi | Galatasaray - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir | GS TV

    14:00 | Asya Kupası | Kuzey Kore - Katar | KTR (AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 1

    14:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Levante | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB TV3 / Turkmenistan Sport / SK1 / Setanta Sport / Match Futbol 3

    14:00 | İspanya La Liga 123 | Cordoba - Rayo Majadahonda | La Liga 123 Youtube

    15.00 Telecom CUP (45 dakikalik) Fortuna D. - Bayern Munih Arena Sport 4 / SAT1 (Germany

    16.10 Telecom CUP (45 dakikalik) Borussia_M - Hertha B Arena Sport 4 / SAT1

    16:30 | Asya Kupası | Umman - Japonya | IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 2

    17:00 | İtalya Kupası | Torino - Fiorentina | TRT Spor / RAİ 2 / SK3

    17:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Rennes | Bein Sports 2 / Arena Sport 3 / Setanta Sport +

    17:15 | İngiltere Premier Lig | Everton - Bournemouth | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / SK 1 / Match Futbol 1 / Belfred TV / Futbol 1 Ukr

    17.20 Telecom CUP (45 dakikalik) 3.luk maci Arena Sport 4 / SAT1

    18:00 | İspanya La Liga 123 | Alcorcon - Almeria | La Liga 123 Youtube

    18:15 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Sevilla | Bein Sports 1 / CBC Sport / Turkmenistan Sport / SK2 / Setanta Sport / espn2 / Match Futbol 3

    18.30 Telecom CUP (45 dakikalik) FINAL. Arena Sport 4 / SAT1

    19:00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse - Strasbourg | Bein Sports 2 / Arena Sport 3

    19:00 | Asya Kupası | Türkmenistan - Özbekistan | KTR (AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 5

    19:30 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Manchester Utd | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB TV3 / Match TV / Match Futbol 1 / Futbol 2 Ukr / SK1 / Belfred TV / H2

    20:00 | İtalya Kupası | Inter - Benevento | S Sport Plus / RAI 2 / SK 4

    20:00 | İspanya La Liga 123 | Lugo - Extremadura | La Liga 123 Youtube

    20:00 | İspanya La Liga 123 | Real Zaragoza - Malaga | La Liga 123 Youtube

    20:30 | İspanya La Liga | Barcelona - Eibar | Bein Sports 1 / CBC Sport / Turkmenistan Sport / SK2 / Setanta Sport / Match Futbol 3

    22:00 | İspanya La Liga 123 | Elche - Gimnastic | La Liga 123 Youtube

    22:45 | İtalya Kupası | Napoli - Sassuolo | TRT Spor / RAI 1 / SK HD

    22:45 | İspanya La Liga | Real Betis - Real Madrid | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV / Match Futbol 3 / Turkmenistan Sport / SK1 / Setanta Sport / espn2

    23:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Monaco | Bein Sports 2 / Arena Sport 2 / Setanta Sport +

    BASKETBOL

    13:00 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe Beko - Sakarya BB | Tivibu Spor 2 / SK 2

    14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | OGM Orman - Fenerbahçe | Tivibu Spor

    14:30 | İspanya Basketbol Ligi | Real Madrid - CAI Zaragoza | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 2

    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - İstanbul BB | Tivibu Spor 2 / SK 2

    16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Beşiktaş | Tivibu Spor

    17:00 | Basketbol 1. Ligi | Selçuklu Bld. - Mamak Bld. | TBF TV Youtube

    21:00 | NBA | Washington Wizards - Toronto Raptors | S Sport / S Sport+

    21:30 | İspanya Basketbol Ligi | Valencia Basket - Gran Canaria | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 4

    22:00 | NBA G-League | Raptors 905 - Erie BayHawks | NBA TV

    23:30 | NBA | Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport+

    05:30 | NBA | LA Lakers - Cleveland Cavaliers | NBA TV

    VOLEYBOL

    13:00 | CEV Kar Voleybolu Turu | Erkekler Final | TRT Spor

    14:00 | CEV Kar Voleybolu Turu | Kadınlar Final | TRT Spor

    16:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Karayolları - Vakıfbank | Voleybol TV

    17:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Çanakkale Bld. - Galatasaray HDIS | Yayın Yok

    18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | THY - Aydın BB | Voleybol TV
    AlıntıAlıntı

  3. #513
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    14 OCAK PAZARTESİ



    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    17:00 | Hazırlık Maçı | Hamburg - St.Gallen | Laola1 Web TV
    19:00 | Asya Kupası | BAE - Tayland | KTR (AzerSpace) / IRIB Varzesh / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 3 / Al Kass Four HD

    19:00 | Asya Kupası | Hindistan - Bahreyn | İRİB TV3 / KTRK Sport / Arena Sport 5

    19:30 | İtalya Kupası | Cagliari - Atalanta | RAİ 2/ SK2

    22:45 | Fransa Ligue 2 | Red Star - Lens | Arena Sport 3

    23:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Wolves | S Sport / S Sport+ / Idman TV / Varzish Sport HD / KTRK Sport / İRİB Varzesh / Match TV / Match Futbol 1 / SK1

    23:00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Espanyol | Bein Sports 1 / CBC Sport / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 3

    23:00 | İtalya Kupası | Roma - Entella | TRT Spor / RAİ 2 / SK2


    BASKETBOL


    19:00 | Basketbol Süper Ligi | Anadolu Efes - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2 / SK 3

    20:00 | Basketbol Süper Ligi | Büyükçekmece - Darüşşafaka | Tivibu Spor 3 / SK HD

    04:00 | NBA | Houston Rockets - Memphis Grizzlies | NBA TV

    04:30 | NBA | SA Spurs - Charlotte Hornets | S Sport / S Sport+

    HENTBOL


    20.00 Hentbol Dünya Şampiyonası Rusya - Almanya. Match TV

    TV HAFTALIK SPOR YAYIN AKIŞI



    (14-15-16-17-18-19-20 OCAK)

    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

  4. #514
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    15 OCAK SALI


    TV DE SPOR
    FUTBOL
    16:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Kayserispor - Akhisarspor | A Spor
    16:30 | Asya Kupası | Avustralya - Suriye | KTR / IRIB Varzesh / Sport Uz // Lemar TV / KTRK Sport / Arena Sport 2
    16:30 | Asya Kupası | Filistin - Umman | Arena Sport 3
    18:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Antalyaspor - Göztepe | A Spor
    19:50 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Boluspor - Galatasaray | ATV / SK HD

    21:00 | Fransa Ligue 1 | Angers - Bordeaux | Bein Sports 1 / Match Futbol 3 / Arena Sport 3

    22:45 | İngiltere FA Cup | Blackburn Rovers - Newcastle | Match Futbol 1 / SK 3

    23:30 | İspanya Kral Kupası | Valencia - Sporting Gijon | Arena Sport 3

    BASKETBOL


    18:00 | Basketbol Gençler Ligi | Darüşşafaka - Banvit | TBF TV Youtube

    19:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Nizhny Novgorod - Banvit | Tivibu Spor 2

    20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş SJ - Prometheus | Tivibu Spor

    22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Antwerp Giants - Nymburk | FIBA ŞL Youtube

    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Iberostar Tenerife - Umana Venezia | FIBA ŞL Youtube

    02:30 | NCAA | Providence - Seton Hall | FOX Sports HD

    04:00 | NBA | Milwaukee Bucks - Miami Heat | NBA TV

    04:30 | NCAA | Georgetown - Marquette | FOX Sports HD

    05:00 | NBA | Denver Nuggets - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL


    19:00 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Arkas - Perugia | Smart Spor HD

    19:00 | CEV Cup Erkekler | Galatasaray - Dukla Liberec | Voleybol TV
    AlıntıAlıntı

  5. #515
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    16 OCAK ÇARŞAMBA



    TV DE BUGUN SPOR
    FUTBOL
    11:50 | Avustralya A Ligi | CC Mariners - Melbourne City | My FootbALL Youtube
    14:30 | U15 Gelişim Ligi | Beşiktaş - Bursaspor | BJK TV

    16:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Y.Malatyaspor - Bodrumspor | A Spor

    16:30 | Asya Kupası | Güney Kore - Çin | İRİB Varzesh / Sport Uz / Lemar TV / Al Kass Four HD / Arena Sport 2

    16:30 | Asya Kupası | Kırgızistan - Filipinler | KTR (Azerspace) / KTRK Sport / Arena Sport 3

    18:30 | Ziraat Türkiye Kupası | [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir - Hatayspor | A Spor / SK 4

    19:00 | Asya Kupası | Iran - Irak | KTR (Azerspace) / İRİB TV 3
    / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 3

    19:00 | Asya Kupası | Vietnam - Yemen | İRİB Varzesh / KTRK Sport / Al Kass Five HD / Arena Sport 4

    20:30 | İtalya Super Kupası | Juventus - Milan | TRT Spor / Varzish Sport HD / İRİB Varzesh / Match TV / Match Futbol 2 / Match Planeta / KSA Sport 1 / HD / SK 1

    20:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Trabzonspor - Balıkesirspor | ATV

    21:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Nice | Bein Sports 1 / ESPN 2 / Match Futbol 3

    21:00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse - Lyon | Bein Connect / Arena Sport 4

    21:30 | İspanya Kral Kupası | Atletico Madrid - Girona | IRIB TV3 / Arena Sport 3

    21:45 | Ali Koç | Camiaya Sesleniş | FB TV

    22:45 | İngiltere FA Cup | Southampton - Derby Country | Varzish Sport HD / Match TV / Match Futbol 1 / Betfred TV / SK HD

    23:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Marsilya | Bein Sports 1 / Turkmenistan Sport / Setanta Sport / Match Futbol 3 / Arena Sport 4

    23:30 | İspanya Kral Kupası | Leganes - Real Madrid | İRİB Varzesh / Arena Sport 3

    23.45 | Taça de Portugal | Feirense - Sporting L | RTP İnt. / RTP 1

    BASKETBOL


    19:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Nizhny Novgorod - Banvit | Tivibu Spor

    19:30 | Euroleague Kadınlar | Fenerbahçe - Avenida | FB TV / FIBA TV

    20:00 | Eurocup | Lietuvos Rytas - Alba Berlin | Tivibu Spor 2

    02:30 | NCAA | St.Johns - Creighton BJ | FOX Sports HD

    04:00 | NBA | Boston Celtics - Toronto Raptors | S Sport / S Sport Plus

    04:00 | NBA | Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks | NBA TV

    VOLEYBOL


    14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Galatasaray HDIS - Karayolları | Voleybol TV

    17:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Vakıfbank - Beşiktaş | TRT Spor / Arena Sport 5

    17:30 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Halkbank - Zenit Kazan | Smart Spor HD / Spor Smart / SK 1 / Match Arena

    17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - THY | Voleybol TV

    19:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Fenerbahçe Opet - Beylikdüzü | Voleybol TV

    19:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Halkbank - Eczacıbaşı | Voleybol TV
    AlıntıAlıntı

  6. #516
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    17 OCAK PERŞEMBE

    TV DE BUGÜN SPOR


    FUTBOL
    16:30 | Asya Kupası | Japonya - Uzbekistan | IRIB Varzesh / Sport Uz / Lemar TV / KTRK Sport / Arena Sport 2

    16:30 | Asya Kupası | Umman - Turkmenistan | Turkmenistan Sport / IRIB Varzesh (Dönüşümlü) / Arena Sport 3

    18:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Alanyaspor - Kasımpaşa | A Spor / Look Sport

    19.00 | Asya Kupası | Suudi Arabistan - Katar | KTRK ( AzerSpace ) / IRIB Varzesh / Arena Sport 3 / Lemar TV / Sport UZ

    19.00 | Asya Kupası | Lübnan - Kuzey Kore | IRIB Varzesh / KTRK Sport / Tele Liban / Arena Sport 5

    20.30 | Ziraat Türkiye Kupası | Ümraniyespor - Fenerbahçe | ATV / ATV Avrupa / SK 4 / Look Sport

    21:30 | İspanya Kral Kupası | Real Sociedad - Real Betis | Arena Sport 3

    23:30 | İspanya Kral Kupası | Barcelona - Levante | İRİB Varzesh / Arena Sport 3 / GOL (espana) / TVE La 1 / TV3 Catalunya

    BASKETBOL
    20.00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Bayern Münih | Bein Sports 3 / Match TV / Match Arena / SK 1

    20:30 | Euroleague Kadınlar | TTT Riga - Hatay BB | FIBA TV Youtibe

    22.00 | THY Euroleague | Olympiakos - Khimki Moskova | Bein Max 1 / Match Arena / SK 2

    22.05 | THY Euroleague | Maccabi Fox - Barcelona Lassa | Bein Sports 4 / SK 3

    23.00 | NBA Global Games | Washington Wizards - New York Knicks | S Sport / S Sport+

    23.00 | THY Euroleague | Gran Canaria - Fenerbahçe Beko | Bein Sports 3 / SK 1

    03:00 | NBA | Charlotte Hornets - Sacramento Kings | NBA TV

    05:30 | NBA | OKC Thunder - LA Lakers | S Sport / S Sport+
    AlıntıAlıntı

  7. #517
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.115
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    777 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    18 OCAK CUMA


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    11:50 | Avustralya A Ligi | WS Wanderers - Adelaide United | My FootbALL Youtube
    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - K.Karabükspor | Bein Sports Max 1

    20:30 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Beşiktaş | Bein Sports 1 / SK 3

    22:00 | Portekiz Liga NOS | Chaves - Porto | RTP Int. / SIC Int. / FreeSports UK / Sport 1 ukr. / SK 3

    22:00 | Fransa Ligue 1 | Metz - Clermont | Arena Sport 5

    22:30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - Bayern Münih | S Sport Plus / İdman TV / Turkcell TV Plus Bundesliga / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Turkmenistan Sport / Match Futbol 2 / ZDF / HD

    22:30 | Belçika Pro League | St.Truiden - Genk | S Sport+ / Arena Sport 3

    22:45 | Fransa Ligue 1 | Lille - Amiens | Bein Sports 2 / Arena Sport 1 / Match Futbol 1 / TV5 Monde / Setanta Sports

    22.45 | Iskocya Scottish Cup | Cowdenbeath - Glasgow Rangers | SK HD

    22:45 | İngiltere Championship | Norwich City - Birmingham | beIN Connect / SK 2 / Betfred TV

    23:00 | İspanya La Liga | Getafe - Alaves | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 3 / SK 4

    00:15 | Portekiz Liga NOS | Guimaraes - Benfica | S Sport Plus / FreeSports UK / Sport 1 ukr. / SK 3

    BASKETBOL


    14:00 | Basketbol 1. Ligi | İTÜ - Bursaspor | TBF TV Youtube

    18:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Bayraklı Bld. - Bursa BB | Ege Türk TV

    18:30 | Basketbol 1. Ligi | Yalova Bld. - Selçuklu Basket | TBF TV Youtube

    20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Darüşşafaka | beIN Sports Haber / Bein Sports 3 / SK 2

    21:00 | THY Euroleague | Buducnost - Real Madrid | Bein Sports Max 2

    21:00 | THY Euroleague | Zalgiris Kaunas - Panathinaikos | Bein Sports 4 / SK 1

    23:00 | THY Euroleague | Baskonia - Olimpia Milano | Bein Sports 3 / SK 1

    04:00 | NBA | Minnesota TW - SA Spurs | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

    06:30 | NBA | LA Clippers - GS Warriors | NBA TV
    AlıntıAlıntı

 

 
52. sayfa - 52 sayfa var BirinciBirinci ... 2424849505152

Benzer Konular

  1. TV Günlük Spor Programı
    Von eerol im Forum TDW Spor dünyası
    Cevaplar: 733
    Son Mesaj: 15.08.2015, 09:45

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  
Octagon_buyuk

Sponsor araniyor 
Page generated in 1.547.878.139.30762 seconds with 21 queries Sayfa Boyutu (259734)